To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - wSPAniałe walentynki we dwoje

administrator - 2011-01-17, 22:46
Temat postu: wSPAniałe walentynki we dwoje
Żyjemy w pośpiechu, jesteśmy razem, ale tak naprawdę obok siebie. Czy poświęcamy swej drugiej połowie wystarczająco dużo czasu? Walentynki, które na dobre zagościły w naszej kulturze, są okazją do zatrzymania się i poświęcenia większej uwagi swojemu związkowi. Nie muszą przecież kojarzyć się jedynie z zakupem tandetnych maskotek i serduszek. A może potraktować je jak okazję do refleksji, zbliżenia się, poprawy jakości bycia razem?

To tylko fragmenty artykułu. Tutaj cały artykuł pt: wSPAniałe walentynki we dwoje

martusia1978 - 2011-02-13, 19:41

W zeszłym tygodniu kupiłam narzeczonemu prezent na walentynki - pakiet na zabiegi dla dwojga w salonie Wellness & Beauty ... [samoreklama wyedytowana], mam nadzieję, że się ucieszy :)
Na co dzień raczej wzbrania się przed takimi atrakcjami, więc może to będzie dobra okazja, aby się przełamał ;) Nie ukrywam, że to dość miłe, że i ja skorzystam z jego prezentu :P
Potem może w rewanżu jakaś romantyczna kolacja ? Nie mogę się doczekać!
Udanych WALENTYNEK!

massagewarsaw - 2011-02-13, 20:10
Temat postu: kurs masaz tajski
martusia1978 napisał/a:
Wellness & Beauty ...

jestes pewna, ze tam nie pracujesz?

administrator - 2011-02-13, 22:10

na pewno :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group