To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Kto jest kto? Nasze profile

massagewarsaw - 2008-03-06, 11:25
Temat postu: Kto jest kto? Nasze profile
poniewaz do tej pory sasiedni temat 'Kto jest kto? Nasze fotografie'

http://forum.e-masaz.pl/v...=121&highlight=

nie ruszyl jeszcze z kopyta (nikt nie osmielil sie wkleic swej podobizny), to moze warto zwrocic sie do szanownych forumowiczow o wypelnianie swoich profili.

dla profesjonalnych masazystow pole 'zawod' moze byc zrodlem zawodowej reklamy, jesli ktorys z forumowiczow-klientow, po przeczytaniu ciekawych wypowiedzi, zechce sie z nami skontaktowac przez Prywatne Wiadomosci o porade czy w sprawie zabiegow.

ulatwieniem w poszukiwaniu lokalnych terapeutow (wiem, wiem - forum jest od dyskusji, a nie od szukania lokalnych masazystow, ale proponuje to z powodu niewielu tylko wpisow w sekcji 'gabinety' na stronie), moze byc wypelnienie pola 'skad'.

administrator - 2008-03-09, 13:21

Jak to się nie przyjął? Jak się przyjął
http://forum.e-masaz.pl/v...=121&highlight=

Profil uaktualniłem swój :)

massagewarsaw - 2008-03-09, 13:38
Temat postu: masaz warszawa
napisalem ,nie ruszyl jeszcze z kopyta', nie jest najbardziej obleganym tematem, choc Maria go przebojowo zaczela swoim uroczym usmiechem
administrator - 2008-03-09, 13:50
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
napisalem ,nie ruszyl jeszcze z kopyta', nie jest najbardziej obleganym tematem, choc Maria go przebojowo zaczela swoim uroczym usmiechem

No to źle doczytałem fakt faktem może się przyjmie dopiero wszytko rusza. :) Już nie róbmy ot. Niech reszta uzupełnia profile :)

massagewarsaw - 2008-03-14, 11:27
Temat postu: kurs masaz tajski, indonezyjski, stemplami ziolowymi, tajski
widze ze zmieniles swoj podpis wstawiajac fotografie masazu zamiast wczesniejszych adresow stron.

Czy to dwa wielkie czarne kamienie na plecach klientki?

administrator - 2008-03-14, 11:35
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
widze ze zmieniles swoj podpis wstawiajac fotografie masazu zamiast wczesniejszych adresow stron.

Jak widac uzupelilem bo sam podpis byl brzydki.

massagewarsaw napisał/a:
Czy to dwa wielkie czarne kamienie na plecach klientki?

Tak są to kamienie. Jest to fota przykładowa, specjalnie dobrana do banera spisu gabinetów masażu: http://gabinety.e-masaz.pl

:)

massagewarsaw - 2014-04-01, 10:58

wstawiajmy cos o nas w swych profilach i w podpisach (kolejna moznosc reklamy swojej praktyki masazu :wink: )

rowniez nazwa uzytkownika moze nas opisac. Nazwe uzytkownika mozna zmienic na lepsza, trzeba sie zwrocic o to do admina lub moderatora



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group