To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Masaż osemkowy - nic prostszego pod słońcem

massagewarsaw - 2008-03-05, 21:11
Temat postu: Masaż osemkowy - nic prostszego pod słońcem
oto jak mozna opatentowac nowa technike autorska masazu nie znajac sie wiele na masazu - przepis wrozki na masaz w osmym niebie:

"Trwa 8 minut, wykonujemy go 8 dni ośmioma palcami ...
Można go robić w powietrzu 2 - 3 cm nad ciałem"

www.cudownyportal.pl/article.php?article_id=64

na linku jest rowniez rysunek jak ten masaz wykonac

gedeon44 - 2008-03-05, 21:46

no wiesz... ale to jest strona ezoteryczna i pod pojęciem masażu funkcjonuje tam coś więcej niż masaż klasyczny i jego pochodne :)
massagewarsaw - 2008-03-05, 21:56
Temat postu: masaz warszawa
to ja teraz moze napisze instrukcje jak czarowac ludzi numerologia, astrologia, rokiem 2012 i regresem.

moze to byc bardzo skomplikowana instrukcja, ale wiem ze prawdziwi czarownicy mnie zrozumia

administrator - 2008-03-05, 22:11

Trzeba zacząć praktykować a potem może jakąś małą sektę 8-kową się utworzy, kilku wyznawców się znajdzie na pewno hehe :lol:
Parodia

massagewarsaw - 2008-03-05, 22:18
Temat postu: masaz warszawa
grozna sekta masazystow osemkowych - z jedna glowa i siedmioma czlonkami, cos jak boginni Vishnu w hinduizmie
TK - 2008-03-08, 09:47

Niedługo ci wróżbici będą robić masaże bez masażu :lol:
amalatka - 2008-04-16, 07:39

myślę, że masaż ósemkowy jest ciekawy, można wprowadzić coś innego, coś co zaciekawi klienta...a jeśli nie szkodzi to dlaczego nie spróbować?:)
amalatka - 2008-04-16, 07:43

mam tylko jedno pytanie, masaż ten ma być wykonywany przez 8 dni... czy musi być codziennie czy można np co drugi?
massagewarsaw - 2008-04-16, 10:24
Temat postu: masaz warszawa
nie, nie mozna co drugi dzien - zaprzeczalo to by zasadzie osemkowej z numerologii i masaz nie bylby skuteczny.

Osiem ma nie tylko znaczenie symboliczne, ale jest liczba magiczna



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group