To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprawy forum - Witamina Vitamina C kwas askorbinowy roztwór do wstrzykiwań

massagewarsaw - 2008-03-04, 13:20
Temat postu: Witamina Vitamina C kwas askorbinowy roztwór do wstrzykiwań
Witamina Vitamina C kwas askorbinowy roztwór do wstrzykiwań ampułka dożylna domięśniowa 500mg

Roztwór do wstrzykiwań; 250 mg/ml (500 mg/2 ml); 10 ampulek.

Ważne 02.2022. Wyprodukowane 1.2019.

Producent T.P. Drug Laboratories (1969) Co.,Ltd.
Bangkok, Tajlandia.

Wysyłka z Polski po 3.5zł, z Tajlandii po 3zł.
Koszt pobraniowej 20zł lub lotniczej rejestrowanej 20zł.

Całe opakowanie zawiera 50 ampułek. Składa się z 5 zgrzewek po 10 ampułek.

Niedobory witaminy C w organizmie, niedokrwistość, oparzenia, stany zapalne skóry, błon śluzowych, układu oddechowego, przewodu pokarmowego, układu nerwowego.

Jan Krongboon
W razie braku szybkiej odpowiedzi, proszę pisać bezpośrednio massagewarsaw gmail com
lub sms

administrator - 2008-03-04, 14:11
Temat postu: Re: licznik postow na forum
massagewarsaw napisał/a:
zalozylem sie z kolega o szampana, ze pobije karola w ilosci postow na forum (nie, ze liczy sie ilosc - ale szampan piechota nie chodzi) - wczoraj mialem juz 100 na karku, a dzisiaj juz tylko 87. Kto liczy i kto zjada moje posty?

Możesz powiedzieć koledze ze szampan wygrałeś. Mam nadzieje ze nie będziesz zły ale wczoraj zrobiłem czystkę w dziale ogłoszenia http://forum.e-masaz.pl/viewforum.php?f=8 Parę dni i nadrobisz :) nie gniewaj się chce po porostu żeby było czysto na forum :)

Tak sobie myślę ze mam 2000 subdomen e-maila do rozdania i może za duża ilość postów tzn udzielania się będzie można otrzymać subdomenę swojego adresu e-maila np: zamiast kowalski89@wp.pl może być tomasz.kowalski@e-masaz.pl :)

massagewarsaw - 2008-03-04, 16:26
Temat postu: http://massagelondon.org massage therapy London thai studio
a to zamawiam 'masaztajski', zanim ktos mnie ubiegnie.

czy chcesz, zebym wstawil w ogloszeniach o pracy te ogloszenia ktore wypadly? niektore z nich byly o poszukiwaniu pracownikow do otwierajacych sie spa na wiosne i latem. Wszystkie ogloszenia z tego roku od rozwijajacych sie gabinetow, poszukuja one pracownikow systematycznie.

administrator - 2008-03-04, 16:37
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
a to zamawiam 'masaztajski', zanim ktos mnie ubiegnie.

czy chcesz, zebym wstawil w ogloszeniach o pracy te ogloszenia ktore wypadly? niektore z nich byly o poszukiwaniu pracownikow do otwierajacych sie spa na wiosne i latem. Wszystkie ogloszenia z tego roku od rozwijajacych sie gabinetow, poszukuja one pracownikow systematycznie.

Pewnie. Jak byś mogł to do Praca Oferowana :) Dziękuje :)

ps. W sprawie meila napiszę do ciebie PW(prywatną wiadomość na forum)

massagewarsaw - 2008-08-27, 14:26
Temat postu: masaz warszawa
zalozylam wlasnie nowy watek - po zatwierdzeniu otwieram go, a tu juz 3 na liczniku. Znajduje literowke, szybko poprawiam, wracam - a tu juz 8 czytan. Chyba cos licznik szwankuje.
administrator - 2008-08-27, 19:16
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
zalozylam wlasnie nowy watek - po zatwierdzeniu otwieram go, a tu juz 3 na liczniku. Znajduje literowke, szybko poprawiam, wracam - a tu juz 8 czytan. Chyba cos licznik szwankuje.

Albo taka odwiedzlaność jest na forum ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group