To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Jaki system do SPA ?

Marcin US - 2010-10-01, 11:33
Temat postu: Jaki system do SPA ?
Witam!

Jestem właścicielem małego salonu SPA w Krakowie i dopiero co wszystko porządnie ruszyło.
W związku ze zbyt dużą ilością papierkowej pracy i notowania kart technicznych zdecydowaliśmy, że trzeba rozejrzeć się za jakimś programem, który odciąży trochę recepcje i całą tą naszą księgowość.
Orientujecie się Państwo co byłoby najlepszą opcją? Proszę o informację (pytanie składam do pracowników SPA, a nie do reklam odwiedzających fora). Dziękuje z góry! :smile:

massagewarsaw - 2010-10-04, 14:36
Temat postu: http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa kursy
od kilkunastu dni na roznych forach profesjonalnych jest promowany wlasie taki program, ale tu jeszcze go nie bylo.

jak sie nazywa twoj gabinet?

administrator - 2010-10-05, 23:13

Coś takiego znalazłem może się przyda:

System SPA jest programem komputerowym zaprojektowanym z myślą o uproszczeniu obsługi salonów piękności, salonów kosmetycznych, SPA, solariów oraz fitness klubów. Ma on za zadanie stanowić pomoc w zarządzaniu bazą danych klientów, pracowników czy też usługami. Wbudowany moduł analiz umożliwia sprawowanie lepszej kontroli nad działalnością firmy.Program został zaprojektowany w taki sposób, aby pomimo dużych możliwości, pozostać przyjaznym nawet dla niedoświadczonego użytkownika.Wraz z wprowadzeniem wersji 2.0 SQL - program System SPA zyskał niespotykaną dotąd potęgę działania dzięki zastosowaniu bazy MySQL.

http://www.softpedia.net....System_SPA.html

massagewarsaw - 2010-10-05, 23:22
Temat postu: kurs masaz tajski
kolega marcin us z chicago sie nie odzywa, pewnie chodzilo mu o zwrocenie uwagi na reklamy nowego programu, ktore ostatnio pojawily sie w sieci
administrator - 2010-10-06, 08:03
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
kolega marcin us z chicago sie nie odzywa, pewnie chodzilo mu o zwrocenie uwagi na reklamy nowego programu, ktore ostatnio pojawily sie w sieci

Pewnie tak.

Marcin US - 2010-10-06, 09:04

Salon La-SPA Kraków.
Pytałem o oprogramowanie, bo otrzymałem ostatnio ulotkę o systemie Success X2, ale jest dość drogi, więc myślałem, że może ktoś mi podpowie.

massagewarsaw - 2010-10-06, 09:10
Temat postu: kurs masaz tajski
google nie moze sobie poradzic ze znalezieniem jakiejkolwiek informacji o twoim salonie.

Czy masz strone?

trudno mi sobie wyobrazic nowy salon, ktory juz dziala pelna para i peka w szwach

Marcin US - 2010-10-06, 09:56

Strona jest w przygotowaniu, a nigdzie nie napisałem, że salon pęka w szwach. Ma pan problemy ze zrozumieniem postów?

Chcę mieć wszystko w salonie przygotowane na tip top.

administrator - 2010-10-06, 13:12

Marcin US napisał/a:
Strona jest w przygotowaniu, a nigdzie nie napisałem, że salon pęka w szwach. Ma pan problemy ze zrozumieniem postów?

Chcę mieć wszystko w salonie przygotowane na tip top.

Wyżej w poście podesłałem program czy o coś takiego chodzi ?

massagewarsaw - 2010-10-06, 13:16
Temat postu: kurs masaz tajski
mam nieodparte wrazenie, ze gabinet nie istnieje, a celem tego watku bylo wlasnie wstawienie info o programie. Nie ma sily, ze istniejacy gabinet, nawet nowy, nie ma zadnej wzmianki nigdzie na necie (nie mowie o wlasnej stronie)
administrator - 2010-10-06, 13:20
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
mam nieodparte wrazenie, ze gabinet nie istnieje, a celem tego watku bylo wlasnie wstawienie info o programie. Nie ma sily, ze istniejacy gabinet, nawet nowy, nie ma zadnej wzmianki nigdzie na necie (nie mowie o wlasnej stronie)

Spokojnie może nie ma. A jak mówisz ze to tylko wzmianka o programie to za jakiś czas potwierdzisz swoja słuszność ;)

Marcin US - 2010-10-06, 13:22

e-Masaz.pl napisał/a:
Marcin US napisał/a:
Strona jest w przygotowaniu, a nigdzie nie napisałem, że salon pęka w szwach. Ma pan problemy ze zrozumieniem postów?

Chcę mieć wszystko w salonie przygotowane na tip top.

Wyżej w poście podesłałem program czy o coś takiego chodzi ?


Dokładnie o to chodzi, dziękuje :) O propozycje programów, a nie o moją spowiedź na temat mojego salonu. Prosiłem o nazwy programów, które sobie przetestuje i wybiore i tylko tyle. Wiem już, że jest sakcess i spa i myślę, że z tych dwóch coś wybiorę.
Pozdrawiam!

administrator - 2010-10-06, 13:24

Marcin US napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
Marcin US napisał/a:
Strona jest w przygotowaniu, a nigdzie nie napisałem, że salon pęka w szwach. Ma pan problemy ze zrozumieniem postów?

Chcę mieć wszystko w salonie przygotowane na tip top.

Wyżej w poście podesłałem program czy o coś takiego chodzi ?


Dokładnie o to chodzi, dziękuje :) O propozycje programów, a nie o moją spowiedź na temat mojego salonu. Prosiłem o nazwy programów, które sobie przetestuje i wybiore i tylko tyle. Wiem już, że jest sakcess i spa i myślę, że z tych dwóch coś wybiorę.
Pozdrawiam!

Jak bym coś znalazł jeszcze to umieszczę w temacie informacje.

Pozdrawiam

massagewarsaw - 2010-10-11, 12:50
Temat postu: kurs masaz tajski
to jest trzeci http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1249 BeautyConnect od 1-4k zl. To jakis nowy program.

jest ich wiecej, od wielu lat spotykam na roznych forach ogloszeniodawcow, ale nigdzie nie pamietam dyskusji na temat programu, a tym bardziej porownujacych rozne programy.

google nadal milczy o nowym krakowskim spa

Marcin US - 2010-11-16, 09:55

Kupiłem Success X2, pozdrawiam :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group