To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Kurs masażu, raz w tygodniu po 1,5h czy warto?

Lonpon - 2010-09-26, 20:38
Temat postu: Kurs masażu, raz w tygodniu po 1,5h czy warto?
Witam. Nie jestem związany ze sztuką masażu w żaden sposób, ale kilka dni temu dowiedziałem się, że w mojej mieścinie są przeprowadzane kursy. Zainteresowałem się tym, ale postrzegam to bardziej jako nowe doświadczenie, chętnie bym liznął odrobinę wiedzy, umiejętności w tym kierunku, dlatego też chciałbym wziąć udział w kursie.
Zanim to się stanie chciałem się zapytać doświadczonych osób co o tym sądzą.

Kurs trwa miesiąc, raz w tygodniu po 1,5h. Do wyboru masaż: klasyczny, relaksacyjny, odchudzający.
Zakończenie skutkuje otrzymaniem certyfikatu. Koszt to 450zł.
Kurs odbywa się w studio masażu i psychoterapii 'Sense of Beauty' w Głogowie.

Tyle wiem. Dla mnie to trochę za mało informacji. Jutro zadzwonię i wypytam się dokładnie. Moglibyście poradzić o co w szczególności zapytać?

massagewarsaw - 2010-09-26, 21:07
Temat postu: Kurs masażu
zle podforum (ponizej sa kursy, szkolenia).

jesli cie stac na taki wydatek, to idz, ale jest to nieziemsko drogo, 75zl/h - tym bardziej, ze chodzi o najpowszechniejsze kursy, gdzie jest bardzo duza konkurencja.

zapraszam do wroclawia na kursy orientalne, 25zl/h - link w podpisie.

Lonpon - 2010-09-26, 21:32

To mnie szczególnie zniechęca. Cena zdecydowanie nieadekwatna do ilości godzin.
Kursy orientalne 25zł/h. Zdecydowanie lepiej, ale jednak wolałbym klasyczny masaż no i dochodzi do tego dystans.

massagewarsaw - 2010-09-26, 21:40
Temat postu: kurs masaz tajski
we wroclawiu masaz indonezyjski, jakos tam zwiazany z klasykiem, bo oba sa olejowe. Sa to 4 dni pod rzad i jesli nie chcesz dojezdzac, to musisz sie zatrzymac na noc.

jako, ze klasyk najpowszechniejszy, to znajdziesz go u siebie czy w sasiednim miescie - popytaj lokalnych masazystow, wiedza najlepiej.

administrator - 2010-09-26, 22:03

Jeśli nie masz nic innego do wyboru w sowim mieście a chcesz zobaczyć dokształcić się i sprawdzić czy w tym zawodzie będzie ci odpowiadało to warto nawet wydać więcej niż pójść do 2 letniego technikum zmarnować 2 lata i nie popracować w zawodzie który się ukończyło. Nie mówiąc już o studiach.
Lonpon - 2010-09-27, 17:47

Trochę się pomyliłem. Dwa razy w tyg. po 1,5h. To już lepiej. :-)
Prowadząca kurs nazywa się Iza Jakubowska działająca również w Poznaniu. Nie wiem czy w środowisku masażystów wszyscy się znają, ale może ma ktoś opinię na temat tej Pani?

massagewarsaw - 2010-09-27, 17:56
Temat postu: kurs masaz tajski
37.5 to lepiej niz 75, ale nadal drogo, za cos, co jest najtansze na rynku szkolen.

ta firma wystartowala przed rokiem, ale nie jestem pewien, czy i ile zorganizowala szkolen - w kryzysie jest niezmiernie ciezko zebrac jakas grupe. Obawiam sie, ze glogow jest za malym miastem.

sam musisz porownac jej ogloszenia do innych na rynku, 12h na szkolenie, to mniej niz kot naplakal

massagewarsaw - 2010-10-08, 18:25
Temat postu: kurs masaz tajski
ps widzialem juz ogloszenie glogowskie, gdzie pani dolaczyla kopie certyfikatu od tego nauczyciela - z 37.5h jednak nie ma wielkich szans, zeby sie przebic ze swymi zabiegami. Troche za malo, jak na zawod, w sam raz na nauke dla siebie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group