To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Ciągłość zawodu technik masażysta

Łukasz - 2010-09-26, 16:26
Temat postu: Ciągłość zawodu technik masażysta
Witam,

Od dawna słyszę pogłoski ( niestety żadna nie jest w 100% pewna ) że zawód masażysty jest ważny na 5lat. We wrześniu otrzymałem dyplom masażysty ( chodziłem do szkoły 2letniej w zawodzie technik masażysta ) i nigdzie nie mogę się dowiedzieć o co z tym chodzi :( i czy forma wolontariatu jako masażysta też liczy się jako praca w zawodzie. Aktualnie pracuję całkiem w innym kierunku i chciałbym wiedzieć czy jeżeli np za 2-3lata pójdę na pół roczny wolontariat jako masażysta to czy po jego skończeniu ważność mojego zawodu przedłuży się o kolejne 5lat czy przymusowo muszę znaleźć pracę w zawodzie inaczej mi przepada i będę musiał na nowo zdawać egzamin lub broń Boże ukończyć na nowo 2letnią szkołę

bardzo proszę o wszelkie możliwe sprawdzone informacje i zamknięcie tematu dopiero po podaniu dokładnej odpowiedzi

massagewarsaw - 2010-09-26, 17:02
Temat postu: kurs masaz tajski
twoje raz nabyte kwalifikacje wazne sa na zawsze i zawod masazysty mozna wykonywac po dowolnej przerwie. Nie jest potrzebny wolontariat, praktyki, staz.

zapowiadana ustawa ma tylko zobowiazac do stalego podnoszenia kwalifikacji, jesli chce sie zachowac ministerialna licencje. Ale wszystko to jest spiewka przyszlosci, trudno powiedziec kiedy i jak to bedzie wygladac.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group