To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Kto jest kto ? Nasze fotografie

administrator - 2008-03-03, 23:43
Temat postu: Kto jest kto ? Nasze fotografie
Setny użytkownik już się zarejestrował wiec czas bliżej się poznać. Proponuję, aby w tym temacie każdy wkleił swoje zdjęcie. Wtedy będzie wiadomo kto jest kim :P Ciekawe czy temat się przyjmie. :)

Linki do zdjęć możecie podawać z rożnych serwisów np: imageshack.us
Aby zdjęcie się wyświetlało na forum należy przed linkiem wpisać [img] oraz na końcu linka [/img]

Przykład: [img] http://franek.pl/zdjecie.jpg [/img] <- (Oczywiście bez spacji między img a adresem)

Pozdrawiam :)

massagewarsaw - 2008-03-04, 22:09
Temat postu: masaz warszawa
nigdy nigdzie nie daje swej podobizny - szczegolnie w zyciu zawodowym. Nie chce, zeby klienci przychodzili/lub nie przychodzili na moje zabiegi z powodu mojego wygladu. Wole, zeby decyzje te podejmowali po przeczytaniu mojej oferty czy po rozmowie ze mna.

ale dawaj swoja fotke, pewnie dopoki sie ona tutaj nie pojawi, niewielu innych bedzie sklonnych to zrobic

administrator - 2008-03-04, 23:43
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
nigdy nigdzie nie daje swej podobizny - szczegolnie w zyciu zawodowym. Nie chce, zeby klienci przychodzili/lub nie przychodzili na moje zabiegi z powodu mojego wygladu. Wole, zeby decyzje te podejmowali po przeczytaniu mojej oferty czy po rozmowie ze mna.

ale dawaj swoja fotke, pewnie dopoki sie ona tutaj nie pojawi, niewielu innych bedzie sklonnych to zrobic

Ten temat nie ma na celu porównywać oferty zabiegów do kto jak wygląda. Ten temat ma na celu bliższe zapoznanie się :) to wszytko :)
Jeśli temat sie nie przyjmie skasuje go.

massagewarsaw - 2008-03-04, 23:53
Temat postu: masaz warszawa
dawaj swa fotke!

np. www.karol.pl/zdjeciezestu...otakowygladalem

MariaW_INNOWACJE - 2008-03-08, 20:55

Hmm, jestem zarejestrowana na wielu forach i to raczej normalne, że na forum istnieje wątek "nasza galeria", gdzie forumowicze wklejają swoje fotki. Milo jest wiedziec z kim się pisze i nie widze w tym nic zlego :) to ja sie ujawnie hehe, może zachęce i innych użytkowników :D





Ps. Niestety musiałem usunąć dwie fotki żeby forum się nie rozszerzało.

massagewarsaw - 2008-03-08, 20:58

tez jestem na wielu forach i nigdy nie widzialem watku 'galeria'.

moze nie szukam

MariaW_INNOWACJE - 2008-03-08, 21:05

przewaznie znajduje sie w dziale pogaduszki, albo "po godzinach" albo "różne" albo jak zwal tak zwala, ale w wątku pozostale na koncu wszelkich innych wątków tematycznych i branżowych :)
administrator - 2008-03-09, 13:23

Daleko i nas nie trzeba szukać wystarczy poszperać w serwisie e-masaz.pl a i też nasze zdjęcia się znajdą

Więcej tutaj: http://e-masaz.pl/redakcja.html
Pozdrawiam :D

Truskawa - 2008-03-10, 21:39

Jak wszyscy to wszyscy :)
administrator - 2008-03-17, 23:05

Kto następny ? :D
Fikou - 2008-03-18, 13:09
Temat postu: o takie coś

administrator - 2008-07-08, 16:43

Więc jak który następny masażysta/ka się nam pokaże :wink:
massagewarsaw - 2008-08-04, 18:10
Temat postu: masaz warszawa
[quote="Truskawa"] Jak wszyscy to wszyscy :)[/quote]
zdjecie gdzies sie rozplynelo w cyberprzestrzeni, zdarza sie - moze bezpieczniej umiescic go tu na forum w albumie http://forum.e-masaz.pl/album.php

Truskawa - 2008-08-04, 20:40

Massagewarsaw ty jajcarzu:P
Juz zapodaje foty zeby nie bylo( nie widzialem ze tamte wywialo)











bez komentarzy na temat zdjecia drugiego( wygladam jak na odlocie)

administrator - 2008-08-04, 22:27
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
Truskawa napisał/a:
Jak wszyscy to wszyscy :)

zdjecie gdzies sie rozplynelo w cyberprzestrzeni, zdarza sie - moze bezpieczniej umiescic go tu na forum w albumie http://forum.e-masaz.pl/album.php

Tutaj nic nie ma :!:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group