To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Fizjoterapia ogłoszenia - Praca Fizjoterapia: Szukana

administrator - 2010-08-29, 22:08
Temat postu: Praca Fizjoterapia: Szukana
Szukasz pracy jako fizjoterapeuta dodaj swoje ogłoszenie!
Kwiatek28 - 2011-03-01, 20:00

Witam :)Chciałabym zaproponować masaż dla pań i panów mi.in klasyczny- relaksacyjny w tym także leczniczy i sportowy, jak również masaż odchudzająco-ujędrniający,antycellulitowy, poprawiający krążenie krwi i przyspieszający metabolizm.Nie wykonuje masaży erotycznych.Jestem z wykształcenia fizjoterapeutką z ukończonym kursem masażu oraz praktyką .
Masaż wykonuje u siebie w domu na wygodnej sofie,niestety nie stać mnie jeszcze na specjalny stół do masażu

Cena masażu od 40zł do 60zł w Rumi w okolicy Gdyni
tel 503-620-792 e-mail Doda831@vp.pl

massagewarsaw - 2011-03-01, 20:33
Temat postu: kurs masaz tajski
Kwiatek28 napisał/a:
Jestem z wykształcenia fizjoterapeutką z ukończonym kursem masażu oraz praktyką

jako fizjo nie zajmujesz sie fizjoterapia?

ps nowy stol z allegro juz od 200zl (jesli polujesz), a przez caly czas od 250zl. Uzywane taniej.

Kwiatek28 - 2011-03-01, 20:59

To przeniosłam ogłoszenie do działu szukam pracy jako masażystka,niestety nie zajmuje się fizjo a bardzo bym chciała ,niestety u nas w przychodniach rechabilitacyjnych itp wszystkie miejsca są zajęte i stosy cv .
Dziękuje Tobie za informacje co do stołu:)patrzyłam już ceny stołów ,ale w allegro jeszcze nie ,cenowo opłaca się
pozdrawiam

massagewarsaw - 2011-03-01, 21:01
Temat postu: kurs masaz tajski
Kwiatek28 napisał/a:
w przychodniach rechabilitacyjnych

to proboj w reHabilitacyjnych (przepraszam, nie moglem sie oprzec)

melania1987 - 2011-03-14, 14:42

witam, szukam pracy/stażu jako fizjoterapeutka na terenie Sosnowca i okolic. Skończyłam licencjat z fizjoterapii w 2009 roku. zainteresowanych proszę o kontakt 509222941
martac - 2011-04-05, 11:28

Francuska firma Rivière Consulting, pośrednicząca w zatrudnianiu lekarzy z krajów Unii Europejskiej poszukuje polskich fizjoterapeutow do pracy na terenie Francji.Zainteresowane osoby prosze o kontakt : m.calmels@riviere-consulting.com
massagewarsaw - 2011-04-05, 23:27
Temat postu: kurs masaz tajski
martac napisał/a:
poszukuje polskich fizjoterapeutow do pracy

marta, jako firma rekrutacyjna, czy wiesz, co robisz?

piotrw123 - 2011-06-16, 21:39

Witam
Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą z kilkuletnim doświadczeniem oferuje Państwu:
Rehabilitacje Domową

Rehabilitacja domowa skierowana jest do osób, które ze względu na stan swojego zdrowia nie są w stanie udać się samodzielnie do przychodni rehabilitacyjnej. Ma ona na celu przywrócenie pacjentowi jak największej sprawności fizycznej, umożliwiając powrót utraconych funkcji.

Rehabilitacja domowa najczęściej stosowana jest u osób z problemami neurologicznymi,ortopedycznych z dysfunkcjami narządu ruchu oraz po zabiegach chirurgicznych.

W ramach rehabilitacji domowej oferuje zabiegi i ćwiczenia z zakresu: rehabilitacji ortopedycznej rehabilitacji neurologicznej
Lokalizacja Grodzisk Mazowiecki, Milanówek,Pruszków, Piastów, Ursus.
Tel. 792 245 404

Patrycja - 2011-07-06, 16:54

Terapeutka NDT Bobath poszukuje pracy na terenie Jaworzna, Mysłowic, Sosnowca, Katowic
e-mail: lukrecja82@o2.pl
tel. 790-470-708

marta111 - 2011-08-09, 10:11

witam
Jestem magistrem fizjoterapii oraz licencjonowanym kosmetologiem. Szukam pracy o okolicy Bydgoszczy. Tel. 511504295

Robert_rybnik - 2011-08-20, 00:53

Witam

Jestem mgr fizjoterapii, szukam pracy w zawodzie...
Najlepiej czuję się w pracy ze sportowcami, odnowa biologiczna, med. sportowa czy ortopedia. Nie jest mi obcy marketing sportowy, który można wykorzystać także w fizjoterapii - współpraca klub / ośrodek, itd.

W ostatnim roku pracowałem ze sportowcami dyscyplin:
- żużel(RKM Rybnik => Ł. Piecha, R. Chromik) oraz R. Povazhny
- judo(POLONII Rybnik => A. Perenc - multimedalistka kat. <57kg seniorek)
- koszykówka
- kolarstwo szosowe
- piłka nożna

CV mówi dość sporo o mnie, ale nie wszystko.


Jeśli kogoś zainteresuje bądź zaintryguje, chętnie odpowiem na wszelkie pytania. Czy to osobiście, telefonicznie czy przez internet.

Kontakt:
Tel.: +48 696 656 339
Mail: Robert@kolarstwo.rybnik.pl

mlody0089 - 2012-09-25, 17:44

Witam.

Poszukuję pracy jako fizjoterapeuta lub masażysta. Posiadam tytuł licencjata fizjoterapii, obecnie rozpocząłem studia zaoczne na AWF w Krakowie.

Odbyłem praktyki studenckie w Przychodni Rehabilitacyjnej NZOZ os. Pisatów 40 oraz w Szpitalu im. J. Dietla ul. Skarbowa 4 (łącznie 920 godzin). Ponadto miałem kontakt z różnymi pacjentami w różnym wieku:
dzieci (Małopolskie Centrum Rehabilitacji w Radziszowie),
osoby niepełnosprawne (Fundacja Aktywnej Rehabilitacji),
osoby po urazach narządu ruchu (KCR),
pacjenci neurologiczni (Szpital Uniwersytecki),
pacjenci geriatryczni (Zakład Opiekuńczo Leczniczy - Prokocim)

Ponadto trenując lekkoatletykę dzięki uczestnictwu w obozach kadry województwa, klubowych oraz treningach miałem możliwość obserwacji podejmowanych działań rehabilitacyjnych wśród zawodników prezentujących różny poziom sportowy różnych dyscyplin sportowych.

Jestem osobą ambitną, pracowitą, sumienną, dyspozycyjną. Posiadam prawo jazdy.

Jeżeli po zapoznaniu się z ogłoszeniem chcieliby Państwo zapoznać się z CV lub umówić na rozmowę kwalifikacyjną proszę pisać lub dzwonić:
bartekkornas@interia.pl tel. 692024342

bebeto97 - 2013-11-24, 20:45

Witam,
Nazywam się Piotr. Jestem mgr Fizjoterapii po AWF Gdańsk. Licencjat wykonany w WSR w Warszawie.

Poszukuję pracy w Warszawie.

Ukończone kursy:
PNF podstawowy
Kinesiology Taping
Masaż I stopnia o profili rozszerzonym
Masaż funkcyjny i poprzeczny
Rozciąganie i autorzciąganie mięśni

Od 2008 roku współpracuję czynnie z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji.

telefon 608040252
rusinekpiotr@wp. pl



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group