To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Rozmowa kwalifikacyjna na technika masażu

magdalenka - 2010-08-04, 12:11
Temat postu: Rozmowa kwalifikacyjna na technika masażu
Witam wszystkich :smile:
Wybieram sie do Medycznej Szkoly Zawodowej na kierunek technik masazysta. Wlasnie sie dowiedzialam,ze bedzie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna :cry: Czy ktos z was moze mi napisac jak przeprowadzana jest taka rozmowa i czego moge sie spodziewac?!
Szkola daje rowniez dodatkowe punkty za zaswiadczenia, dyplomy z kursow masazu,wolontariatu itp. czy moje kwalifikacje zawodowe asystenta osoby niepelnosprawnej rowniez moze miec znaczenie?!

massagewarsaw - 2010-08-04, 14:40
Temat postu: kurs masaz tajski
liczy sie kazde doswiadczenie w pracy i wszelkie mozliwe kursy, bo swiadczy, ze sie starasz.

jesli nie masz jeszcze zadnego doswiadczenia z masazem, to do czasu rozmowy moze uda ci sie jeszcze znalesc jakis kurs wakacyjny.

Necrii - 2010-08-04, 16:08

U mnie pytali głównie dlaczego chcę być masażystką, czym się interesuje.. Ot zwykła rozmowa zapoznawcza o wiele lżejsza niż np rozmowa o pracę :P

Bardziej bym się bała testów sprawnościowych czyli ile zrobisz brzuszków na czas, czy też sprawdzania czy dotkniesz dłońmi podłogi...

magdalenka - 2010-08-04, 17:52

Necrii napisał/a:
U mnie pytali głównie dlaczego chcę być masażystką, czym się interesuje.. Ot zwykła rozmowa zapoznawcza o wiele lżejsza niż np rozmowa o pracę :P

Bardziej bym się bała testów sprawnościowych czyli ile zrobisz brzuszków na czas, czy też sprawdzania czy dotkniesz dłońmi podłogi...



Kiedy zdawalas do szkoly mialas juz wczesniej kontakt z masazem ukonczone kursy itp.?

[ Dodano: 2010-08-04, 17:55 ]
massagewarsaw napisał/a:
liczy sie kazde doswiadczenie w pracy i wszelkie mozliwe kursy, bo swiadczy, ze sie starasz.

jesli nie masz jeszcze zadnego doswiadczenia z masazem, to do czasu rozmowy moze uda ci sie jeszcze znalesc jakis kurs wakacyjny.


Nie stety nie mam mozliwosci wziecia udzialu w kursie wakacyjnym ... a rozmowa ju za dwa tygodnie

Necrii - 2010-08-04, 18:28

Pffff.... żadnego. Nie licząc wiecznie uskarżającej się babci, ciotki i kogo jeszcze popadnie aby choć jej ciepłe rączki na karku potrzymać i... hm.. jakby tu delikatnie to powiedzieć... Ale nie, sprawy damsko-męskie też raczej się nie liczą ;)
magdalenka - 2010-08-04, 18:52

Necrii napisał/a:
Pffff.... żadnego. Nie licząc wiecznie uskarżającej się babci, ciotki i kogo jeszcze popadnie aby choć jej ciepłe rączki na karku potrzymać i... hm.. jakby tu delikatnie to powiedzieć... Ale nie, sprawy damsko-męskie też raczej się nie liczą ;)
:mrgreen:

:grin: ..mozesz mi napisac w takim razie jak uzeklas komisje?! Moze jakas podpowiedz...

Ja rowniez nie mam skonczonego typowego kursu masazu ale na kursie kosmetycznym nauczylam sie masazu dloni,twarzy szyji i dekoldu...

administrator - 2010-08-04, 23:20

U mnie jeszcze w sprawnościówce był test siły dłoni. Dawali ci jakieś takie urządzenie do ściskania i musiałeś jak najmocniej ścisnąć, potem notowali wynik. Kursy czy jakaś praktyka mile widziana.

Co to za studium ?

Ps. jak ci się nie uda to nie rezygnuj jest tyle szkol 2 letnich prywatnych darmowych cosinus itd ze bez tego się dostaniesz i tez skończysz ;)

magdalenka - 2010-08-05, 10:24

e-Masaz.pl napisał/a:
U mnie jeszcze w sprawnościówce był test siły dłoni. Dawali ci jakieś takie urządzenie do ściskania i musiałeś jak najmocniej ścisnąć, potem notowali wynik. Kursy czy jakaś praktyka mile widziana.

Co to za studium ?

Ps. jak ci się nie uda to nie rezygnuj jest tyle szkol 2 letnich prywatnych darmowych cosinus itd ze bez tego się dostaniesz i tez skończysz ;)


Startuje do Medycznego Studium Zawodowego,szkola dzienna bezplatna .
Bardzo bym chciala sie dostac wlasnie na dzienne zalezy mi na porzadnym przygotowaniu do zawodu z pelnymi kwalifikacjami.Jak sie nie dostane to musze tak jak piszesz szukac
jakas szkole w trybie zaocznym badz wieczorowym :???: ...na razie stawiam wszystko na jedna karte i nie dopuszczam innej opcji :wink:

administrator - 2010-08-05, 21:05

magdalenka napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
U mnie jeszcze w sprawnościówce był test siły dłoni. Dawali ci jakieś takie urządzenie do ściskania i musiałeś jak najmocniej ścisnąć, potem notowali wynik. Kursy czy jakaś praktyka mile widziana.

Co to za studium ?

Ps. jak ci się nie uda to nie rezygnuj jest tyle szkol 2 letnich prywatnych darmowych cosinus itd ze bez tego się dostaniesz i tez skończysz ;)


Startuje do Medycznego Studium Zawodowego,szkola dzienna bezplatna .
Bardzo bym chciala sie dostac wlasnie na dzienne zalezy mi na porzadnym przygotowaniu do zawodu z pelnymi kwalifikacjami.Jak sie nie dostane to musze tak jak piszesz szukac
jakas szkole w trybie zaocznym badz wieczorowym :???: ...na razie stawiam wszystko na jedna karte i nie dopuszczam innej opcji :wink:

Dasz rade ;)

magdalenka - 2010-08-05, 21:34

e-Masaz.pl napisał/a:
magdalenka napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
U mnie jeszcze w sprawnościówce był test siły dłoni. Dawali ci jakieś takie urządzenie do ściskania i musiałeś jak najmocniej ścisnąć, potem notowali wynik. Kursy czy jakaś praktyka mile widziana.

Co to za studium ?

Ps. jak ci się nie uda to nie rezygnuj jest tyle szkol 2 letnich prywatnych darmowych cosinus itd ze bez tego się dostaniesz i tez skończysz ;)


Startuje do Medycznego Studium Zawodowego,szkola dzienna bezplatna .
Bardzo bym chciala sie dostac wlasnie na dzienne zalezy mi na porzadnym przygotowaniu do zawodu z pelnymi kwalifikacjami.Jak sie nie dostane to musze tak jak piszesz szukac
jakas szkole w trybie zaocznym badz wieczorowym :???: ...na razie stawiam wszystko na jedna karte i nie dopuszczam innej opcji :wink:

Dasz rade ;)


Dziekuje,tez mam taka nadzieje :wink:
Dam znac jak mi poszlo!

Necrii - 2010-08-07, 19:34

POWODZENIA :D
adamm - 2010-08-09, 20:54

Takze i ja mam spotkanie 24 sierpnia o godzinie 11:) mam nadzieje ze nie beda zadawali nie potrzebnych pytan i obejdzie sie bez wiekszych problemow :) :):):)


Co mozecie powiedziec na temat Szkoły Policealnej Nr 1 Ochrony Zdrowia

w Białymstoku?http://www.msz1.ltd.pl/ Wlasnie do niej sie wybieram :)
Pozdrawiam

magdalenka - 2010-08-25, 12:41

Jestem juz porozmowie :cool: Dzisiaj bylu wynik i zostalam przyjeta!!! :grin:
Musialam sie pochwalic.... :mrgreen:


Hej Adamm a jak Tobie poszlo?

administrator - 2010-08-25, 20:12

magdalenka napisał/a:
Jestem juz porozmowie :cool: Dzisiaj bylu wynik i zostalam przyjeta!!! :grin:
Musialam sie pochwalic.... :mrgreen:


Hej Adamm a jak Tobie poszlo?

Gratulacje no i kolejna przyszła masażystka nam się szykuje ;)

domi919 - 2010-08-26, 17:26

Ja tez po rozmowie i zostałem przyjęty we wtorek.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group