To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Ceny masażu w miasteczku

sylaw - 2010-08-02, 22:53
Temat postu: Ceny masażu w miasteczku
Witajcie

Czy możecie podać ile kosztują Wasze masaże (klasyczny częściowy i całościowy, relaksacyjny, drenaż limfatyczny, odchudzający) w miasteczku ok 20 tys mieszkańców?

Zakładając ze to masaże w domu u klienta.

Właśnie zaczynam działalność, i tak dla porównania chciałabym dowiedzieć się jak wyglądają u Was cenniki.

administrator - 2010-08-02, 23:43

ceny od 30zł do 40zł 30 minut
ceny od 60zł do 80zł 60 minut

massagewarsaw - 2010-08-03, 16:08
Temat postu: http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa kursy
spytaj sie kolegow po fachu u siebie. Od 25 (tak, mowie o godzinnym masazu z dojazdem) do 120zl/h - zalezy gdzie, kto i do kogo.

jako, ze pewnie dopiero zaczynasz swa kariere i poniewaz jestes nowa na rynku, to licz troche (np 20%) taniej.

temat byl walkowany, nawet niedawno.

sylaw - 2010-08-03, 22:52
Temat postu: ceny
Dziękuję za odpowiedzi.

Na forum nie działa wyszukiwarka, więc tego tematu nie znalazłam.
Kolegów w tym fachu nie mam/nie znam, zwłaszcza w moim miasteczku, dlatego tutaj zadałam pytanie.

massagewarsaw - 2010-08-04, 05:34
Temat postu: kurs masaz tajski
wystarczy wziac ksiazke telefoniczna czy wdepnac do paru miejsc przy okazji zakupow
Necrii - 2010-08-04, 18:50

Nie ma to jak podglądanie konkurencji i ew nauka na ich błędach? :twisted:
administrator - 2010-08-04, 23:16

Trzeba rozejrzeć się i sprawdzić jakie ceny są w okolicy przecież nie wyskoczy się z cena zawyżoną ;)
Piotr Lis - 2010-08-10, 01:53

stawka zl na min jest jak najbardziej ok ,mnie sie wydaje tanisi byc nie powiniśmy bodź co bądź pomogamy tym ludzią i kosztuje nas to sporo wysiłku ,nasza wiedze tez na targu w żutki nie wytgraliśmy , pozatym kilka lat w braży i karzdy przyzna ze o czyjeś plecy zadbać potrafimy ale o swoje już nie stety nie...ale szewc bez butów chodził...
Necrii - 2010-08-10, 20:06

Dlatego ja bardzo lubię strony typu CityDeal :) Dzisiaj sobie zamówiłam bon na masaż lomi lomi za 50zł. Do wyboru też masaż półszlachetnymi kamieniami i jeszcze punktowy z peelingiem, ale lomi lomi mnie najbardziej kusi.
massagewarsaw - 2010-08-11, 07:44
Temat postu: kurs masaz tajski
Necrii napisał/a:
punktowy z peelingiem

miejmy nadzieje, ze masazysta wykonujacy lomi, bedzie inny, niz ten oferujacy "punktowy z peelingiem" i bedzie wiedzial, co robi.

napisz, jaki to gabinet, bo zapodany link prowadzi do strony glownej (zapewne oferta juz sie skonczyla, a nie zdazyli jej jeszcze wstawic w zakonczonych).

problem ze "specjalnymi ofertami" od juz istniejacych (a nie nowopowstalych) gabinetow, ze czesto sa to przecietne ceny dla danego miasta. Istniejacy kryzys, i zwiazane z tym pojawienie sie wielu programow podobnych do citydeal, powinno uswiadomic, ze ceny za uslugi powinny byc adekwatne do ich jakosci i czasami moga nawet spadac.

ostatnio, przy okazji organizacji kursu masazu, zglosil sie masazysta ze slupska, ze owszem jest zainteresowany, ale nie ma teraz klientow i chce znizke. Sprawdzilem jego cennik, do 2.5zl/min (150zl/h) za zupelnie przecietne i dostepne w innych gabinetach zabiegi i zasugerowalem mu, zeby przynajmniej czasowo wprowadzil nawet do 50% znizki na przynajmniej niektore z zabiegow, zeby zatrzymac przy sobie istniejacych i zachecic nowych klientow. Odparl, ze raczej zmieni zawod, niz wprowadzi takie znizki.

rownoczesnie sa masazysci liczacy niewiele (wspomnialem wczesniej od 25zl/h z dojazdem - przy serii zabiegow dla obloznie chorych i ubogich) czy na etatach (zarabiajacy 10zl/h), ktorych jest stac na zdobywanie nowych kwalifikacji, bo maja stale zatrudnienie i dochod. Przez dalsze ksztalcenie widza dla siebie szanse w tym zawodzie, bo przyciagaja nowych klientow przez rozszerzenie zakresu uslug.

Necrii - 2010-08-12, 19:10

http://www.sentoza.pl/pakiety-spa.php

Na stronie masz nie wiele, ale t masz opis tego co było w ofercie:


Cytat:
50 zł zamiast nawet 180 zł za jeden z trzech orientalnych masaży do wyboru w Studio Modelowania Sylwetki Sentoza w Sopocie
Czas na relaks, czas na odprężenie. Przy okazji zadbacie też o własne ciała. Zabieramy Was w magiczne miejsce. Studio Modelowania Sylwetki - Sentoza to kraina relaksu i głębokiego odprężenia dla ciała. Podarujcie sobie wyjątkową zmysłową przyjemność. Zadbaliśmy o to, aby sprostać nawet najbardziej wysublimowanym gustom. Proponujemy wam trzy warianty masaży w zniżkowych cenach do wyboru. Zaoszczędzicie nawet do 71 procent. Oto one:

1) Masaż LOMI LOMI

Jak dowodzą współczesne badania psychologiczne i medyczne masaż polinezyjski likwiduje chroniczne napięcia mięśniowe najczęściej związane ze stresem i negatywnymi emocjami, przywracając świadomość ciała. Wszystko to odbywa się zgodnie z zasadą, głoszącej, że przez głęboki relaks fizyczny i psychiczny można przywrócić pacjentowi sprawność, witalność oraz złagodzić dolegliwości ciała, takie jak bóle stawów, pleców i kręgosłupa, barków, bioder, nóg. Masaż wykonywany jest za pomocą przedramion i dłoni z dużą ilością ciepłego oleju kokosowego.Czas trwania zabiegu to 60 minut.
Cena regularna: 160 zł

2) Masaż KAMIENIAMI PÓŁSZLACHETNYMI

Niesamowity masaż kamieniami w połączeniu ze specjalnie dobranym olejem ajurwedyjskim i aromaterapią, a zakończony peelingiem stworzonym ze specjalnej kompozycji orientalnych ziół i pestek owoców. Tego masażu nie da się zapomnieć! Masaż kamieniami całego ciała ma działanie witalizujące i lecznicze, doskonale likwiduje napięcia i bóle mięśni, stanowi element energizujący dla każdego rodzaju skóry. Podczas masażu używa się kamieni - unikatów i kryształów obrabianych tylko na specjalne zamówienie z surowców pochodzących z różnych rejonów Indii. Każdy z kamieni ma inne określone działanie na ciało. Kamienie półszlachetne, z racji swoich znakomitych właściwości regenerujących, wywierają dobroczynny wpływ na cały organizm. Czas trwania zabiegu to 60 minut
Cena regularna: 180 zł

3) AYURVEDYJSKI MASAŻ ABHYANGA

Ayurveda to jedna z najstraszych nauk medycznych. Istotą masażu ajurwedyjskiego jest pobudzenie ruchu energii w ciele poprzez połączenie masażu klasycznego i akupresury. Terapeuta lekko uciska i gładzi punkty energetyczne (akupresurowe) po obu stronach ciała co eliminuje stres i relaksuje. W myśl Ayurvedy zdrowie to nie tylko brak symptomów chorobowych, ale również stan dobrego samopoczucia. Organizm ludzki to nie pojedyncze organy, ale ciało jako całość, a istota leczenia nie polega na przyniesieniu chwilowej ulgi, lecz usunięciu przyczyny cierpienia.

Masaż Abhyanga wykonywany jest przy użyciu dużej ilości ciepłego oleju sezamowego. Działanie: relaksuje, pozwala zachować piękno, przywraca jędrność ciału, przywraca równowagę energetyczną w ciele, oczyszcza organizm z toksyn. Zakończony peelingiem stworzonym ze specjalnej kompozycji orientalnych ziół i pestek owoców. Czas trwania zabiegu to 60 minut.
Cena regularna: 150 zł

Bossman - 2010-08-13, 11:21

U mnie kasują od 40 do 70zł za kręgosłup,biodro z dojazdem. Miasto 200 000 ludzi.

Acha: co do ilosci zabiegów to 40zł jest cena jak wezmiesz minimum 10 zabiegów.

Gdzieniegdzie doliczają jeszcze 10-20zł za dojazd.

Mało kasują np za głupotki typu nadgarstek,paliczki,dłoń,stopa wtedy cena 25zł

Ja kasuję 40zł i uważam,ze to i tak mało jak np. często muszę jechać 20 km od domu,stać w korkach 30 minut,potem tachać łóżko na 4 piętro,przeprowadzać wywiad,rozkładać itd sumując wszystko do kupy na jednego klienta trace z dojazdem praktycznie 1 godzine 40 minut

Do tego auto pali mi 30zł/100 km więc kwota 40zł to moim zdaniem jest bardzo mało


U mnie co do cen powiem,że 4 lata temu było 25-30zł.Obecnie ceny rosną i kwota 40zł z dojazdem pozostaje juz tylko u nielicznych...

Necrii - 2010-08-13, 19:14

Eh... dlatego poniekąd jest dobrze jeśli masażysta pracuje gdzieś na kontrakcie w służbie zdrowia i tam sobie dobiera dodatkowo klientów, bo nie raz i nie dwa zdarza się, że ludzie chcą dobrać jeszcze kilka masaży
massagewarsaw - 2010-08-28, 10:31
Temat postu: kurs masaz tajski
Bossman napisał/a:
U mnie kasują od 40 do 70zł za kręgosłup,biodro z dojazdem. ... Mało kasują np za głupotki typu nadgarstek,paliczki,dłoń,stopa wtedy cena 25zł ...Ja kasuję 40zł

bossman, z twoim kasowaniem, to masz zadatek rowniez na bankiera (oprocz masazysty).

przy dojezdzie, to najlepiej miec cennik zwiazany z czasem, a nie z czescia ciala - uniknie sie w ten sposob nieporozumien, np a bo ja chce tylko masaz reki za 25zl i prosze mi przyjechac o 20:30.

Necrii - 2010-08-28, 18:49

Co masz na myśli pisząc, że warto mieć cennik związany z czasem? Ekstra dopłata za czas pracy w godzinach nocnych? :mrgreen:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group