To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprawy forum - Jesteśmy na facebooku

massagewarsaw - 2011-11-16, 13:44
Temat postu: kurs masaz tajski
wtyczka facebooka wyladowala na forum teraz u dolu strony, proponuje, zeby mniejsza wtyczke wstawic gdzies u gory strony, bo bardziej bedzie sie rzucac w oczy.

w ten sposob bedzie mozna utrzymac rekordowe tempo 100 nowych uzytkownikow fb w przeciagu niecalego miesiaca.

paulka, zapros swoich znajomych do jesiennego konkursu, niech sie bawia razem z toba http://www.facebook.com/e...292468967445699

zostaje jeszcze tylko 2 tygodnie

administrator - 2011-11-16, 19:46
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
wtyczka facebooka wyladowala na forum teraz u dolu strony, proponuje, zeby mniejsza wtyczke wstawic gdzies u gory strony, bo bardziej bedzie sie rzucac w oczy.

w ten sposob bedzie mozna utrzymac rekordowe tempo 100 nowych uzytkownikow fb w przeciagu niecalego miesiaca.

paulka, zapros swoich znajomych do jesiennego konkursu, niech sie bawia razem z toba http://www.facebook.com/e...292468967445699

zostaje jeszcze tylko 2 tygodnie

Tak tak wiem wiem walczę z tym żeby jakoś dopasować fb do forum ponieważ na większych monitorach forum się rozszerza tzn pasek po prawej stronie na duży odstęp co mnie irytuje.

massagewarsaw - 2011-11-17, 00:40
Temat postu: kurs masaz tajski
na waskim, jak i na szerokim, wyglada calkiem dobrze z wtyczka po prawej
administrator - 2011-11-17, 10:34
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
na waskim, jak i na szerokim, wyglada calkiem dobrze z wtyczka po prawej

ok

massagewarsaw - 2011-11-19, 14:45
Temat postu: kurs masaz tajski
nie wiem dlaczego, ale jest ostatnio problem z pisaniem odpowiedzi w dyskusjach na tablicy na fb - wpis znika po kilkudziesieciu sekundach od napisania. Zdarzylo mi sie to przy okazji wpisywania do dyskusji o masazu miodem, a wczoraj moj znajomy zarzucil, ze e-masaz cenzuruje jego wypowiedzi. Oczywiscie wyjasnilem, ze to wina fb.

dawaj karol wiecej tekstow, zeby przyciagaly uwage i zeby mozna udostepniac je swoim znajomym na tablicach - na tym polega spolecznosciowy wzrost

administrator - 2011-11-20, 14:32
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
nie wiem dlaczego, ale jest ostatnio problem z pisaniem odpowiedzi w dyskusjach na tablicy na fb - wpis znika po kilkudziesieciu sekundach od napisania. Zdarzylo mi sie to przy okazji wpisywania do dyskusji o masazu miodem, a wczoraj moj znajomy zarzucil, ze e-masaz cenzuruje jego wypowiedzi. Oczywiscie wyjasnilem, ze to wina fb.

dawaj karol wiecej tekstow, zeby przyciagaly uwage i zeby mozna udostepniac je swoim znajomym na tablicach - na tym polega spolecznosciowy wzrost

czasami komentarz są trochę nie mile wiec są usuwane ale to sporadycznie. A teksty są umieszczane na bieżąco co kilka dni :)

massagewarsaw - 2012-06-03, 09:05
Temat postu: kurs masaz tajski
przy poltora tysiaca fanow, wstawiaj jakis tekst nawet codziennie, bo bez systematycznej aktywnosci twoje wpisy nie beda sie wyswietlac w powiadomieniach (facebook premiuje tych, ktorzy pisza, a obcina tych, ktorzy robia to sporadycznie).

oczywiscie, do tego jest efekt udostepniania wpisow na innych tablicach i w profilach, wiec efekt sie poteguje.

staram sie wstawiac na tablicy jakies teksty, jesli nie chcesz szukac tematow na forum, to kopiuj te teksty z tablicy.

administrator - 2012-06-03, 11:43
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
przy poltora tysiaca fanow, wstawiaj jakis tekst nawet codziennie, bo bez systematycznej aktywnosci twoje wpisy nie beda sie wyswietlac w powiadomieniach (facebook premiuje tych, ktorzy pisza, a obcina tych, ktorzy robia to sporadycznie).

oczywiscie, do tego jest efekt udostepniania wpisow na innych tablicach i w profilach, wiec efekt sie poteguje.

staram sie wstawiac na tablicy jakies teksty, jesli nie chcesz szukac tematow na forum, to kopiuj te teksty z tablicy.

Tego to nie wiedziałem ze fb tak działa. Ok będę się teraz starał jak to czyniłem w niedziele coś wrzucić no i coś dodatkowo w tygodniu żeby nie było według mnie za dużo spamu.
Dzieki za informacje.

massagewarsaw - 2012-06-03, 11:46
Temat postu: kurs masaz tajski
na facebook to nie spam - jak kogos nie interesuje, to granicza ilosc informacji z tablicy, np do najwazniejszych. Lub po prostu nie czyta, jesli go nie interesuje.

aktywne i duze strony maja po kilka wpisow dziennie. I tak sie przeocza wiele z nich, bo po kilku godzinach wyswietlaja sie juz nisko.

tak, wekend jest dobry na wpisy, bo ludzie maja czas na czytanie. A przy okazji, z nudow, rozpowszechniaja.

administrator - 2012-06-03, 12:07
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
na facebook to nie spam - jak kogos nie interesuje, to granicza ilosc iformacji z tablicy, np do najwazniejszych. Lub po prostu nie czyta, jesli go nie interesuje.

aktywne i duze strony maja po kilka wpisow dziennie. I tak sie przeocza wiele z nich, bo po kilku godzinach wyswietlaja sie juz nisko.

tak, wekend jest dobry na wpisy, bo ludzie maja czas na czytanie. A przy okazji, z nudow, rozpowszechniaja.
Dokładnie weekend ok ale myślałem ze ograniczę się tylko do weekendu ale czas będzie coś w środku tygodniu wrzucić tak aby można było zabić czas i poczytać ;)
administrator - 2012-07-22, 21:05

1600 like ;) oby tak dalej ... :D
massagewarsaw - 2012-08-04, 18:39
Temat postu: kurs masaz tajski
dla przypomnienia

"W związku z nową polityką Facebooka sprawdźcie czy macie na naszym fanpage'u zaznaczoną opcję "pokaż w aktualnościach" w rozwinięciu przycisku "Lubię to" - w przeciwnym wypadku posty i zdjęcia przestaną Wam się wyświetlać na stronie głównej a chyba nie chcielibyście przegapić aktualności oraz informacji o konkursach. Jest to związane z wprowadzeniem opłat dla administratorów stron za promowanie postów u już lubiących daną stronę."

administrator - 2012-09-18, 20:10

Jeszcze nie dawno pisałem o 1600 lików a na dzień dzisiejszy już jest 1700 jeszcze tylko 300 i będzie okrągła sumka!!! Dziękujemy i Gratulujemy :)
administrator - 2012-09-18, 22:14

adamm napisał/a:
heja :P
jeszcze kilka wolnych miejsc więc zapraszam jakby ktos nie widział :)
kursy seminaria i szkolenia w Poznaniu http://medycznypoznan.wseit.edu.pl/program/

Adam chyba coś ci się pokićkało i nie w tym temacie napisałeś wiadomość ;)

administrator - 2012-09-19, 09:18

adamm napisał/a:
możliwe, ale chciałem jak najszybciej to okazać tym co jeszcze nie wiedzieli :)
warto, sam sie zapisalem i szukam Transportu z Krakowa ;-)

Umieść info w dziale kursy może ktoś się skusi i na fb jak masz ochotę.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group