To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Sprawy forum - Jesteśmy na facebooku

massagewarsaw - 2011-09-07, 18:08
Temat postu: kurs masaz tajski
zaleta posiadania strony/grupy na fb jest ich spolecznosciowy charakter, wiec przylaczaja sie znajomi aktywnego uzytkownika. Takich szans nie ma forum.

strona na fb urosla znacznie szybciej na forum, miedzy innymi dzieki rozpowszechnieniu jej istnienia przez spolecznosc

administrator - 2011-09-07, 20:58
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
zaleta posiadania strony/grupy na fb jest ich spolecznosciowy charakter, wiec przylaczaja sie znajomi aktywnego uzytkownika. Takich szans nie ma forum.

strona na fb urosla znacznie szybciej na forum, miedzy innymi dzieki rozpowszechnieniu jej istnienia przez spolecznosc

Postaram się siąść w wolnej chwili i podziałać coś z grupa na fb.

massagewarsaw - 2011-09-15, 11:33
Temat postu: kurs masaz tajski
mam nadzieje, ze nie odwidzial sie tobie ten nowy projekt. W miedzyczasie zapraszam masazystow na grupe dla amatorow masazu, wymieniona wyzej, ale z nowym, ladniejszym adresem: http://www.facebook.com/groups/masazysci/
administrator - 2011-09-15, 12:20
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
mam nadzieje, ze nie odwidzial sie tobie ten npwy projekt. W miedzyczasie zapraszam masazystow na grupe dla amatorow masazu, wymieniona wyzej, ale z nowym, ladniejszym adresem: http://www.facebook.com/groups/masazysci/

Nie nie, tylko tych grup jest już trochę i się zastanawiam czy jest sens. Mamy forum mam fb i na fb jest tez forum gdzie można porozmawiać ale widzę tendencje ze jak ktoś będzie chciał znaleźć informacje to pójdzie do wujka google i wyszuka sobie odpowiednie informacje.

massagewarsaw - 2011-09-15, 12:54
Temat postu: kurs masaz tajski
na fb praktycznie nie ma forum dla masazystow, a tablica emasaz nie jest dyskutowana - czyli nie ma zasiegu spolecznosciowego, wykraczajacego poza tych juz zapisanych i tylko czytajacych. Niby mozna ja udostepnic znajomym (info pokaze sie wtedy na naszej prywatnej tablicy), ale nie mozna niemal automatycznie dodac swoich znajomych.

proponuje w miejsce tablicy tworzyc grupe, a jej rozrost przyspieszyc przez konkursy polegajace na zapraszaniu znajomych.

Mar0 - 2011-10-01, 18:49

(aktualizacja)

strona nie istnieje :/

massagewarsaw - 2011-10-01, 19:02
Temat postu: kurs masaz tajski
ranking umarl smiercia naturalna - ci, ktorzy sa na fb nie bardzo kwapia sie tu na forum. Niektorzy nawet nie maja wlasnej strony firmowej, a bazuja na fb.

otoz jajek nie wklada sie nigdy do jednego koszyka, czyli trzeba byc wszedzie, po rowno. Jest wiele sposobow dotarcia do klienta, zaden nie jest najlepszy i kazdy klient ma inny sposob szukania informacji. FB powinien byc tylko jednym z nich

administrator - 2011-10-02, 18:56
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
ranking umarl smiercia naturalna - ci, ktorzy sa na fb nie bardzo kwapia sie tu na forum. Niektorzy nawet nie maja wlasnej strony firmowej, a bazuja na fb.

yyy.. o jakim rankingu mówicie? czy ja o czym nie wiem?

massagewarsaw - 2011-10-02, 19:01
Temat postu: kurs masaz tajski
rzuc okiem na pierwsza strone watku, sprzed roku
administrator - 2011-10-02, 21:56
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
rzuc okiem na pierwsza strone watku, sprzed roku

O faktycznie umknęło mojej pamięci to a wystarczyło cofnąć watek. Tak czy siak zostało jeszcze 8 osób do 1000!!

massagewarsaw - 2011-10-03, 22:01
Temat postu: kurs masaz tajski
998

1000 niech sie koniecznie zamelduje. Nie bedzie nagrody, po prostu dla potomnosci.

nagrody tylko za zapraszanie do konkursu w wydarzeniach

administrator - 2011-10-03, 22:36
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
998

1000 niech sie koniecznie zamelduje. Nie bedzie nagrody, po prostu dla potomnosci.

nagrody tylko za zapraszanie do konkursu w wydarzeniach

Sadze ze się nie zamelduje. Tak czy siak w końcu osiągniemy 1000 lików ;)

paulka - 2011-10-20, 10:07

Jestem już fanką na Fb hmm zastanawiam sie czy trzeba się jescze gdzieś dodatkowo zarejestrowac
massagewarsaw - 2011-10-20, 10:25
Temat postu: kurs masaz tajski
mozesz zaprosic swoich znajomych do jesiennego konkursu o masazu, a rowniez wstawic na swojej tablicy info o grupie e-masaz i o forum
administrator - 2011-10-20, 10:56

paulka napisał/a:
Jestem już fanką na Fb hmm zastanawiam sie czy trzeba się jescze gdzieś dodatkowo zarejestrowac

Cieszymy się. Nic nie trzeba korzystasz jak lubisz. Niektórzy z fb niektórzy z forum a inni z serwisu. Twoja wybór ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group