To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły kosmetyczne. Spa & Wellness - Opalanie w stylu wellness

administrator - 2010-07-08, 15:06
Temat postu: Opalanie w stylu wellness
Rozwój branży solaryjnej niósł ze sobą zawsze coraz to mocniejsze i bardziej agresywne urządzenia. Producenci produkowali je, ponieważ twierdzili, że właśnie tego chce rynek. Dziś możemy jednak na całe szczęście zauważyć pewną powolną zmianę zachowania odbiorcy, który staje się coraz bardziej świadomy...

To tylko fragmenty artykułu. Tutaj cały artykuł pt: Opalanie w stylu wellness

massagewarsaw - 2010-07-08, 15:31
Temat postu: kurs masaz tajski
dla mnie opalanie w "stylu wellness" to bedzie tylko na sloncu i w ruchu. Wszystkie urzadzenia, nawet te najnowoczesniejsze, nie zastapia slonca, kontaktu z natura i swierzego powietrza
isabella - 2010-08-20, 08:39

chyba masz rację ja to unikam wszelakich urządzeń do opalania choć jak widzę po znajomych popularność tego typu urządzeń wcale nie maleje
Necrii - 2010-08-22, 18:13

Ja czasem chodzę do solarium, ale w zimie. Czasami po prostu odczuwam potrzebę dosłonecznienia. I w zasadzie po takiej sesji lepiej się czuje, choć nie wykluczam, że w dużej mierze działa efekt placebo ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group