To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Standaryzacja Egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zaw

darekj7 - 2010-05-25, 21:39
Temat postu: Standaryzacja Egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zaw
Standaryzacja Egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe - etap praktyczny.

Spotkał się ktoś z czymś takim??

Było u kogoś coś takiego?? Ja mam to w poniedziałek.

gibon87 - 2010-06-14, 18:42

Witam ja tez mialem ta standaryzacje ale testu. Moglbys mi napisac jaki mieliscie temat i jakie bylu polecenia do tego projektu.
Z gory wielkie dzieki

Necrii - 2010-06-19, 11:11

Ja też miałam u siebie standaryzację i tak po prawdzie to była jedna wielka ściema.

Najpierw pomylili nam dni egzaminu i zamiast najpierw zrobić teoretyczny to kazali nam pisać praktyczny, a my bladzi jak ściana, bo nikt się tego po prostu nie spodziewał. Dali nam 100 durnych pytań, gdzie średnio do połowy mieliśmy jakieś ale... a to niedokładnie opisane, a to podane przestarzałe formy ratowania ludzkiego życia (tak tak... człowiek na rozharataną tętnicę, a ja będę mu zakładać opaskę uciskową.... ), albo pytania z cyklu...
co jest najważniejsze w masażu dziecka:
(nie pamiętam kolejności odpowiedzi, ale autentycznie były takie jak są poniżej)
a. drewniane buty
b. czepek na włosy
c. dużo świecącej biżuterii
d. krótko obcięte paznokcie.
Ten egzamin z przedsiębiorczości też był śmieszny, bo był skonstruowany jak dla pracowników ZUSu, żadnej różnorodności w pytaniach.
Najgorsze jest to, że tak naprawdę nie dostaliśmy wyników i nawet nie możemy sami siebie sprawdzić na ile potrafimy rozwiązywać nielogiczne i nieintuicyjne zadania.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group