Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Praca Masażyści: Szukana
Autor Wiadomość
Konrad1987

Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-08-11, 12:33   Re: masaz tajski kurs

Szukam pracy jako masazysta/fizjoterapeuta na terenie Krakowa. Ukonczyłem studia licencjackie na kierunku fizjoterapia. Dalej bede kontynuowal studia na AWF w Krakowie. Posiadam doswiadczenie zdobyte podczas praktyk zawodowych na studiach licencjackich. Moj tel: 793-393-495.
 
 
     
Linki sponsorowane
bulkavip 

Wiek: 40
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-19, 22:40   

Masażysta z Łodzi.

Szukam pracy jako masażysta, mam 25 lat, ukończyłem studia licencjackie na kier. rehabilitacja, oraz kurs masażu klasycznego i odnowy biologicznej. Posiadam wyposażenie gabinetu tj. stoły do masażu, krzesło do masażu, kamienie bazaltowe wraz z podgrzewaczem i wiele innych. Mogę współpracować na zasadzie firmy zewnętrznej ponieważ prowadzę działalność gosp. lub na umowę-zlecenie. Wykonuję masaże klasyczne, lecznicze, relaksacyjne, sportowe, aromaterapeutyczne, likwidujące cellulite, ujędrniające oraz gorącymi kamieniami. Pracowałem za granicą w ośrodku SPA przez ponad rok czasu.

Zainteresowanych proszę o kontakt:
tel: 509-811-474
e-mail: bulkavip@interia.pl
gadu gadu: 5312347
 
 
     
voiter88 

Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: sieradz
Wysłany: 2009-09-01, 14:43   

Witam szukam pracy jako masażysta mam 21 lat jestem dyspozycyjny mam dobry kontakt z innym personelem łatwo tez nawiązuje kontakt z pacjentem .mam doświadczenie zdobyte podczas praktyk szpitalnych np; na oddziale neurologi poza masażem zdobyłem doświadczenie w zakresie ćwiczeń z pacjentem .interesuje mnie praca w województwie łódzkim kontakt; gg 915859 tel 609317914
 
 
     
JoannaP 

Dołączyła: 19 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-09-19, 22:05   Praca/praktyki Łódź.

Witam. Jestem zaoczną studentką fizjoterapii,szukam pracy(pełny etat,3/4 lub 1/2) z możliwościa odbywania praktyk.
Mam doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi...głównie wolontariat.Mieszkam również z osobą niepełnosprawną(mąż,jeździ na wózku,ma dializy).Podejmę pracę,chętnie z jednoczesną możliwościa odbywania praktyk wymaganych na uczelni.

Praktyki(fizjoterapia,rehabilitacja) bardzo chętnie połączone na początku z pracą biurową lub na recepcji.
Posiadam doświadczenie również w pracy biurowej,znam j.angielski w stopniu konwersacyjnym oraz niemiecki w stopniu podstawowym.Dodatkowe umiejętności: obsługa komputera i urządzeń biurowych,umiejętność współpracy z ludźmi,zrozumienie potrzeb osób niepełnosprawnych,pracowitość,zapał do pracy.

Kontakt joannapatura@gazeta.pl lub 512 287 773


Joanna.
 
     
Remigiusz78 

Wiek: 41
Dołączyła: 20 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Gryfice
Wysłany: 2009-09-20, 17:58   

dyplomowany technik masazysta z grupa inwalidzka szuka pracy najchetniej gryfice szczecin dawne szczecinskie lub pomorskie 609287673
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-20, 18:05   masaz tajski

[quote="Remigiusz78"]dyplomowany technik masazysta z grupa inwalidzka szuka pracy najchetniej gryfice szczecin dawne szczecinskie lub pomorskie 609287673[/quote]
czy masz grupe ze wzgledu na wzrok?

czasami rzuc okiem na watek dla masazystow niewidomych link http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=336 - sa tam rowniez ogloszenia o prace dla inwalidow roznych grup
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-20, 23:16   masaz tajski

LODZ, MASAŻYSTKA, PO SZKOLE KRAKOWSKIEJ POSZUKUJE PRACY, STAŻ OKOŁO 20 LAT, II GR INWALIDZKA WZROKU, TEL 784152811
 
     
MateuszF 

Wiek: 37
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 3
Wysłany: 2009-10-06, 14:10   

Dzień dobry.
Jestem masażysta poszukującym pracy stałej (pełen etat lub pół etatu) w Poznaniu. Wiecej informacji droga mailowa lub pod nr 604 789 764 pozdrawiam
 
     
przemkoo101 

Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Trojmiasto
Wysłany: 2009-10-10, 12:07   Szukam pracy w trójmieście

Poszukuje pracy w trójmieście.Jestem masażystą po kursie z doświadczeniem w gabinecie leczniczym w którym pracowałem ok pół roku.Wykonuje masaże:klasyczne,lecznicze (w pewnym stopniu),relaksacyjne,bańką chińską.Obecnie ucze się w technikum na kierunku masażysta.Bardzo prosze o kontakt: 508736215 lub med_bod@wp.pl
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-18, 14:13   masaz tajski

Dwie doświadczone masażystki, w tym jedna niewidoma, poszukują pracy w ośrodkach wypoczynkowo-rehabilitacyjnych, sanatoriach, hotelach. Posiadamy kwalifikacje, jesteśmy kompetentne, komunikatywne, otwarte. prosimy o oferty z zakwaterowaniem. Pozdrawiamy :)
e-mail: sandra.tworkowska@gmail.com
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-24, 20:21   masaz tajski

szukam pracy jako masazystka, mam kurs masażu klasycznego, segmetarnego i lifatycznego. mam orzeczenie niepełnosprawności. szukam pracy jako masazysta lub praktyki.

Anna Nowakowska, bielsko, fredka1510@o2.pl
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-11-01, 21:44   kurs masaz tajski

dyplomowana masażystka szuka pracy
ukończyłam krakowską Szkołę Masażu, zdałam egzamin otrzymując tytuł technika masażysty, wykonuje masaż klasyczny, leczniczy, w skoliozach, bólach , chorobach kręgosłupa, w chorobach neurologicznych, reumatycznych, masaż relaksujący, drenaż limfatyczny..szukam pracy szczególnie w woj, lubelskim, małopolskim, śląskim, w Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych, Domach Opieki, Ośrodkach Rehabilitacyjnych

Wisznice, woj. lubelskie
tel. 605 913 601
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-11-01, 21:48   kurs masaz tajski

Masaż leczniczy i relaksacyjny
niepelnosprawna absolwentka Studium Masażu Leczniczego proponuje masaż: klasyczny leczniczy, drenaż limfatyczny, segmentarny leczniczy, masaż niemowląt, masaż sportowy, masaż odnowy biologicznej relaksacyjny, masaż wspomagający odchudzanie.

tel. 693 029 750

małopolskie
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-11-01, 23:13   masaz tajski

niepelnosprawna (gluchota) dyplomowana masażystka- podejmę współpracę z firmą, gabinetem, salonem lub osobami prywatnymi. Masaże klasyczne, lecznicze, relaksacyjne i inne kosmetyczne
Miasto: warszawa
ilona1986@buziaczek.pl , sms: 509512399
 
     
Piotrek Medic 
FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA MANUALNY

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 151
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-04, 15:06   

Student II roku Fizjoterapii i uczeń II roku Policealnej Szkoły Masażu oraz aktualnie uczestnik kursu masażu I stopnia o profilu rozszerzonym podejmie pracę w charakterze masażysty. Praktyka podczas toku nauki plus praktyka własna.

Wykonuję masaż klasyczny, relaksacyjny, izometryczny oraz elementy drenażu limfatycznego.

Forma umowy- umowa o pracę lub dzieło zlecenie/ działalność gospodarcza.

Preferowany region kontaktu: Pruszków- oraz okolice, Warszawa ( okolice Centrum, Wola, Włochy, Ursus).

Kontakt: piotrek_medic@wp.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB