Polecane produkty



Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Toruńska Kampania Prozdrowotna "Miesiąc dla Zdrowia&
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
kurs masaz tajski


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7176
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 09:46   Toruńska Kampania Prozdrowotna "Miesiąc dla Zdrowia&

Toruńska Kampania Prozdrowotna "Miesiąc dla Zdrowia"
1 do 31 maja

http://www.tkkf.maraton.pl/miesiac/index.html

Przebieg Kampanii będzie realizowany wg poniższych haseł

co poniedziałek - "Droga do zdrowia - zacznij od poniedziałku"
- dyżury w siłowniach kulturystycznych, fitness klubach i na boiskach,
spotkania amatorów biegania - Maraton na raty

co wtorek - "Racjonalne żywienie"
- Zespół Szkół Gastronomicznych zorganizuje porady nt. zdrowej
żywności, w kilku restauracjach i kawiarniach będzie można
skosztować zdrowego jedzenia, zdrowe jedzenie dla biegaczy
i kulturystów

co środę - "Cholesterol, otyłość, nadwaga"
- spotkania z lekarzami na sali gimnastycznej oraz w przychodniach
zdrowia badania na poziom cukru i cholesterolu
- propagowanie "zdrowego jedzenia"

co czwartek - "Serce sportowe" - Dzień bez papierosa
- czwartki lekkoatletyczne, test Coopera i maraton na raty
- porady kardiologiczne

co piątek - "Stres - nie martw się"
- spotkania z psychologiem, stres a kultura fizyczna
- życzliwość dla innych - zachowanie postawy copingowej

co sobotę - "Minuty między życiem a śmiercią"
- Szkoła Ratownictwa dla wszystkich
- happeningi ratownicze

co niedzielę - "Zdrowie i sprawność dla każdego"
- wiosenne pikniki, bieganie na świeżym powietrzu
- maraton na raty
_________________
http://massagethai.info kurs masaż tajski od 400zl, indonezyjski od 300zl, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle od 200zl warszawa lublin kielce http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1324 Orientalne olejki eteryczne, stemple i balsamy ziolowe, stroje do masazu z Tajlandii http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=2&start=150 , peeling z drzewa sandalowego, Pueraria Mirifica i Butea Superba - fitohormony Moj blog http://tajski.e-masaz.pl
  
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
kurs masaz tajski


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7176
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 09:47   masaz warszawa

http://www.tkkf.maraton.pl/miesiac/wtorek.html

WTOREK
Racjonalne żywienie

Udział uczestników we wszystkich formach jest bezpłatny w trakcie trwania kampanii od 1 do 31 maja 2009 r. Wybrane firmy handlowe oferują rabat na swoje towary lub usługi

I. Aerobic i inne formy gimnastyki

1. zajęcia wzmacniające - siłowe (brzuch-pośladki-plecy) – dla wszystkich bez względu na wiek i płeć (po wcześniejszym umówieniu w danym tygodniu treningowym p. Anna Kulczyńska tel. 0601 892 323) Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE, Szkoła Podstawowa Nr 9, ul. Rzepakowa 7/9 godz. 18.30

2. ćwiczenia na urządzeniach rollmasaż (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-44) Cynthia Line, ul. Bankowa 14/21 w godz. 10.00 – 11.00

3. medytacja – warsztaty – nauka i praktyka technik medytacyjnych Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

4. relaksacja całego ciała – Joga Nidra – Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

5. gimnastyka rekreacyjno - korekcyjna (po wcześniejszym umówieniu p. Maria Czarnecka tel. (056) 648-14-46 lub 504 044 362) zajęcia odbywać się będą na terenie SP nr 10, ul. Bażyńskich 30/36 godz. 17.40

6. kompleksowa gimnastyka na łóżkach izokinetycznych (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 66-11-800) Salon chiroterapii, ul. Fałata 21 godz. 11.00

7. rytmika dla dzieci do lat 4 (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-93-90) Żłobek Miejski Nr 2, ul. Piskorskiej 9 w godz. 10.25-11.40

8. break-dance dla dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 639-86-47) SM „Rubinkowo” Klub „Jantar”, ul. Dziewulskiego 12 w godz. 19.00

9. gimnastyka dla pań (po wcześniejszym umówieniu tel. (065) 65-99-148) SM „Rubinkowo” Klub „Rubin”, ul. Łyskowskiego 29/25 godz. 19.00

10. aerobic dla pań (po wcześniejszym umówieniu tel. (065) 65-99-148) SM „Rubinkowo” Klub „Rubin”, ul. Łyskowskiego 29/25 godz. 20.00

11. taniec hip-hop dla dzieci od 8-13 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. 510 200 707) Cieciórski Dance Factory SM „Rubinkowo” Klub „Rubin”, ul. Łyskowskiego 29/25 w godz. 17.00 – 18.00

12. taniec nowoczesny – grupa młodzieżowa Społeczne Ognisko Artystyczne „Wrzosy”, ul. Szosa Chełmińska 239/241 tel. (056) 655-62-68 godz. 17.30 – 19.00

13. 20% rabatu na vacouwell i wibratrening (po wcześniejszym umówieniu tel. 792 019 630) Dynamic Studio Moselowanie Sylwetki, ul. Dekerta 2a/1 w godz. 9.00 – 16.00

14. aerobic ABT (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-30-111) Bella Line Wellness Centrum, ul. Żółkiewskiego 8 godz. 10.00

15. fitness – pilates – (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-61-48) Fitness Center „Ewa”, ul. Morcinka 17 godz. 16.00

16. trening relaksacyjny (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 tylko 05 i 19.05.2009r. w godz. 18.30 - 19.30
II. Siłownie

1. siłownia dla pań (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 66-34-934) Studio Rekreacji dla Pań „Bella - Line”, ul. Sukiennicza 4 w godz. 13.00 - 14.00

2. siłownia (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-30-111) Bella Line Wellness Centrum, ul. Żółkiewskiego 8 w godz. 12.00 – 16.00

3. siłownia (po wcześniejszym umówieniu tel. 501 285 003) Siłownia Hades, ul. Grudziądzka 163h w godz. 15.00 - 17.00
III. Hale i boiska sportowe, baseny

1. karate dla dorosłych (po wcześniejszym umówieniu w danym tygodniu treningowym p. Anna Kulczyńska tel. 0601 892 323) Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE, Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Rzepakowa 7/9 godz. 19.30

2. zajęcia z samoobrony i walki wręcz krav-maga dla Pań i Panów (po wcześniejszym umówieniu tel. 0600 027 338) Ośrodek Szkolenia Samoobrony Krav – Maga, ul. Kusocińskiego 12/40, zajęcia odbywać się będą w Gimnazjum nr 2, ul. Pająkowskiego godz. 18.00

3. ju – jitsu – zajęcia dla osób powyżej 15 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 648-68-55) SM „Na Skarpie”, Klub „Zodiak, ul. Wyszyńskiego 6 w godz. 19.30 – 20.30

4. taekwon – do – zajęcia dla młodzieży gimnazjalnej i uczniów szkół średnich (nauka podstawowych technik, elementy samoobrony, elementy walki sportowej) Toruński Klub Taekwon – do „Lechmed”, ul. Konduktorska 4/2, zajęcia odbywać się będą na terenie Gimnazjum nr 10, ul. Bażyńskich 30/36 godz. 18.00

5. boisko do gry w koszykówkę Toruński Klub Sportowo - Turystyczny „Budowlani”, ul. Majdany 1 tel. (056) 654-82-07 w godz. 17.00 - 19.00

6. kick-boxing (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 639-86-47) SM „Rubinkowo” Klub „Jantar”, ul. Dziewulskiego 12 w godz. 17.00 – 19.00

7. karate kyokushin dojo – Toruński Klub Karate Kyokushin tel. (056) 66-11-918 – zajęcia odbywać się będą w Gimnazjum nr 3, ul. Żwirki i Wigury w godz. 18.00 – 19.00

8. zajęcia rekreacyjne dla młodzieży i dorosłych – grupa początkująca z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie „Akademia Zdrowia i Ruchu” Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Ognisku Pracy Pozaszkolnej „Dom Harcerza”, ul. Rynek Staromiejski 7 w godz. 20.05 – 21.35

9. aguapark (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 651-38-56 w godz. 8.00 – 9.00– 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – Aguapark, ul. Hallera 79 w godz. 14.00 – 17.00
10. basen (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 623-36-34 w godz. 8.00 – 9.00 – 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji – Pływalnia z Hotelikiem, ul. Bażyńskich 9/17 godz. 12.50 i 21.10
IV. Porady i diagnozy lekarskie

1. odchudzanie – opieka przez cały okres kuracji pomiar tkanki tłuszczowej indywidualne konsulrtacje nt. prawidłowego odżywiania – (po wcześniejszym umówieniu tel. 0601 960 900 ) Centrum Promocji Zdrowia , ul. Podmurna 69 godz. do uzgodnienia

2. bezpieczne rzucenie palenia (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 – 19.00

3. akupunktura (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 – 19.00

4. akupresura (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 – 19.00

5. masaż (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 – 19.00

6. badania w ramach programu profilaktycznego raka szyjki macicy dla kobiet w wieku 25 – 59 lat, które w ciągu 3 lat nie miały wykonanego badania cytologicznego (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-80-11 wew. 250) Przychodnia Specjalistyczna „OLK - MED”, plac 18-go Stycznia 4 w godz. 8.00 – 18.00

7. pomiar tkanki tłuszczowej – Sklep Medyczny Multi Medica , ul. Uniwersytecka 17 pok. 6 tel. (056) 611-99-82 w godz. 8.00 – 16.00

8. doradztwo w zakresie suplementacji Katarzyna Matela Sklep „Sylwetka”, ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45 w godz. 10.00-18.00

9. pomiar ciśnienia i doradztwo medyczne Sklep Specjalistyczny Zaopatrzenia Medycznego ul. Wojska Polskiego 43/F tel. (056) 62-248-69 w godz. 10.00 - 17.00

10. rollmasaż z podczerwienią (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki „MIRACLE”, ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 – 18.00

11. elektrostymulacja proslim (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki „MIRACLE”, ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 – 18.00

12. choroby kręgosłupa, bóle głowy – diagnostyka i porady (po wcześniejszym umówieniu tel. 696 751 748) Gabinet Medycyny Naturalnej – Terapia manualna Kręgosłupa , ul. Grudziądzka 57/5 w godz. 15.00 – 16.00

13. analiza masy ciała wraz z interpretacją wyników (pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz wody w organizmie) (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 – 19.00

14. konsultacje z dietetykiem (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 – 19.00

15. konsultacje ze specjalista ds. żywienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 – 19.00

16. pomiar poziomu cukru we krwi (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 – 19.00

17. pomiar ciśnienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w g. 10.30-19.00

18. diagnoza schorzeń kręgosłupa, wad postawy, konsultacje dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (052) 334-21-41 lub 0601 985 300) Centrum Terapii Manualnej Kręgosłupa „Kociński”, ul. Targowa 21 w godz. 10.00 - 18.00

19. masaż (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 660-16-71 ) – Gabinet Medycyny Naturalnej „DŻIGUUR”, ul. Prosta 13/3 tel. (056) 660-16-71 w godz. 11.00 – 13.00 i 17.00 – 18.00

20. akupunktura (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 660-16-71 ) – Gabinet Medycyny Naturalnej „DŻIGUUR”, ul. Prosta 13/3 tel. (056) 660-16-71 w godz. 11.00 – 13.00 i 17.00 – 18.00

21. bezpłatne badanie słuchu – (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 – 17.00

22. bezpłatny przegląd aparatu słuchowego – (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 – 17.00

23. bezpłatne porady protetyków słuchu – (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 – 17.00

24. bezpłatny przegląd jamy ustnej (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM „ORMED” Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 – 17.00

25. konsultacje stomatologiczne (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM „ORMED” Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 – 17.00

26. warsztaty wegeteriańskiego gotowania – Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 dzień i godzina do ustalenia

27. darmowe zabiegi lecznicze (schorzenia kręgosłupa, zaburzenia krążenia itp.) – ( po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-17 lub 602 135 220 ) CERAGEM Toruń Milena Buler, ul. Jagiellończyka 8/1 w godz. 8.00 – 18.00

28. test widzenia (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-12-57) Optometria Karczewski S.C. ul. Rynek Nowomiejski 25 w g. 10.00-18.00

29. pomiar ciśnienia Gabinet Masażu i Akupunktury „NATURA”, ul. Jęczmienna 13 tel. (056)66-34-200 lub 606 938 872 godz. 9.00 – 13.00 i 14.00 – 18.00

30. diagnoza z pulsu (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 66-34-200 lub 606 983 872) Gabinet Masażu i Akupunktury „NATURA”, ul. Jęczmienna 13 godz. 9.00 - 13.00 i 14.00 – 18.00

31. masaż orientalny i klasyczny (po wcześniejszym umówieniu tel. 728 590 933) Katarzyna Kozłowska, Aleja 700 -lecia 16/55 dzień i godz. do uzgodnienia

32. profilaktyka wad wymowy (badania logopedyczne dzieci, diagnoza logopedyczna, ocena sposobu oddychania, budowa narządów artykulacyjnych, porady dla kobiet w ciąży) (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-93-90 ) Żłobek Miejski Nr 2, ul. Piskorskiej 9, 1 raz w tygodniu w godz. 15.15 – 16.15 – konkretny termin do uzgodnienia

33. bezpłatne badanie słuchu (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-720) Specjalistyczny Gabinet Protetyki Słuchu, ul. Przy Kaszowniku 25a w godz. 10.00 - 17.00

34. prezentacja nowoczesnych aparatów słuchowych (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-720) Specjalistyczny Gabinet Protetyki Słuchu, ul. Przy Kaszowniku 25a w godz. 10.00 - 17.00

35. leczenie zębów dzieci i młodzieży do lat 18, przegląd stomatologiczny – (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-56-65) NZOZ „ALFAMED”, ul. Most Pauliński 1 w godz. 10.00 – 17.00

36. leczenie zębów dzieci i młodzieży do lat 18, przegląd stomatologiczny (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-85-68) NZOZ „ALFAMED”, ul. Sobieskiego 48 w godz. 10.00 – 17.00

37. 60% zniżki na testy alergiczne - bezinwazyjne (po wcześniejszym umówieniu tel. 501 414 255) Gabinet Medycyny Naturalnej, Bioenergoterapii i Radiescezji p. R. Liczkowski – Przychodnia Zdrowia, ul. Bażyńskich 40 w godz. 10.00 – 17.00

38. masaż stóp i głowy (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-12-22) Instytut Dietetyki i Nowoczesnych Metod Odchudzania BEAUTY ESENCE, ul. Most Pauliński 1/3/4 w godz. 10.00 – 15.00

39. dokładna analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-30-111) Bella Line Wellness Centrum, ul. Żółkiewskiego 8 w godz. 6.00 - 22.00

40. konsultacje indywidualne dla osób z problemem uzależnień (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 tylko 12 i 26.05.2009r. w godz. 18.30 - 19.30

41. konsultacje seksuologiczne (psycholog ze specjalizacją) (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 tylko 05.05.2009r. w godz. 17.00 - 19.00

42. Konsultacje dla małżeństw i rodzin w kryzysie (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 w godz. 16.00 - 17.00

47. konsultacje psychoonkologa - dla pacjentów oraz rodzin osób chorych na chorobę nowotworową (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 - termin do uzgodnienia
V. Studia odnowy biologicznej i salony kosmetyczne i inne

1. zniżka 10% na kursy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu w różnych specjalnościach – Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75 tel. (056) 65-22-168 w godz. 8.00 – 15.00

2. 10% rabatu na asortyment w sklepie Sklep „Sylwetka”, ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45 w godz. 10.00 - 18.00

3. zniżka 10% na odżywki sportowe i 10% na odzież i akcesoria sportowe F.H. „Profesjonalista”, ul. Podmurna 69 tel. (056) 652-17-20 w godz. 10.00 - 18.00

4. wyszczuplanie i modelowanie ciała za pomocą ultradźwięków i elektostymulacji (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 655-39-04) Neobodica Toruń, ul. Żółkiewskiego 14 w godz. 8.30 - 17.40
_________________
http://massagethai.info kurs masaż tajski od 400zl, indonezyjski od 300zl, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle od 200zl warszawa lublin kielce http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1324 Orientalne olejki eteryczne, stemple i balsamy ziolowe, stroje do masazu z Tajlandii http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=2&start=150 , peeling z drzewa sandalowego, Pueraria Mirifica i Butea Superba - fitohormony Moj blog http://tajski.e-masaz.pl
 
     
massagewarsaw 
kurs masaz tajski


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7176
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 09:50   masaz warszawa

ŚRODA
Cholesterol, otyłość i nadwaga

I. Aerobic i inne formy gimnastyki

1. latino aerobic (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 648-68-55) SM "Na Skarpie", Klub "Zodiak, ul. Wyszyńskiego 6 w godz. 18.00-19.00

2. ćwiczenia na urządzeniach rollmasaż (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-44) Cynthia Line, ul. Bankowa 14/21 w g. 10.00-11.00

3. medytacja - warsztaty - nauka i praktyka technik medytacyjnych - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

4. relaksacja całego ciała - Joga Nidra - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

5. gimnastyka dla pań "III wieku" (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-028) Fitness Club "Marta", ul. W. Garbary 2, godz. 11.00

6. taniec nowoczesny dla dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 639-86-47) SM "Rubinkowo" Klub "Jantar", ul. Dziewulskiego 12 w godz. 15.00 - 19.00

7. 20%rabatu na vacouwell i wibratrening (po wcześniejszym umówieniu tel. 792 019 630) Dynamic Studio Moselowanie Sylwetki, ul. Dekerta 2a/1 w godz. 9.00 - 16.00

8. zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 4-8 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. 515 061 421) Agencja Artystyczna Caroline, zajęcia odbywać się będą na sali baletowej na lodowisku Mentor - Sport, Szosa Chełmińska 177-181 w godz. 16.00 - 16.50

9. fitness - TBC - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-61-48) Fitness Center "Ewa", ul. Morcinka 17 godz. 19.00

10. fitness - shape - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 655-90-02) Gracja Lady Fitness, ul. Lelewela 33 godz. 8.30
II. Siłownie

1. siłownia Atletyczne Studio "Efekt", ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11 tel.(056) 659-94-85 godz. 19.00
III. Hale i boiska sportowe, baseny

1. ju - jitsu - zajęcia dla dzieci 7-13 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 648-68-55) SM "Na Skarpie", Klub "Zodiak, ul. Wyszyńskiego 6 w godz. 16.30 - 17.30

2. karate kyokushin dojo - młodzież i dorośli - Toruński Klub Karate Kyokushin tel. (056) 66-11-918 - zajęcia odbywać się będą w SP nr 23, ul. Osikowa 11 w godz. 19.00 - 20.30

3. treningi aikido dla początkujących i zaawansowanych - Toruńskie Stowarzyszenie Harminii Ciała i Umysłu Aikido Ikeda Dojo p. Waldemar Giersz tel. 605 348 338 Zajęcia będą odbywać się w X LO Plac św. Katarzyny w godz. 20.00 - 21.30

4. ćwiczenia korekcyjne wad postawy połączone z samoobroną dla dzieci od 5-13 lat Szkoła Karate OYAMA, ul. Jagiellońska 23/9 p. Janusz Brodacki tel. 0602 364 458 Zajęcia będą odbywać się w Zespole Szkół nr 2, ul. Rydygiera 12 a w godz. 18.30 - 19.30

5. samoobrona powyżej 13 lat Szkoła Karate OYAMA, ul. Jagiellońska 23/9 p. Janusz Brodacki tel. 0602 364 458 Zajęcia będą odbywać się w Zespole Szkół nr 2, ul. Rydygiera 12 a w godz. 19.30 - 20.30

6. zajęcia rekreacyjne dla dzieci w wieku 6-10 lat - grupa początkująca z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie "Akademia Zdrowia i Ruchu" Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza", ul. Rynek Staromiejski 7 w godz. 16.00 - 17.00

7. zajęcia rekreacyjne dla dzieci w wieku 6-14 lat - grupa początkująca z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie "Akademia Zdrowia i Ruchu" Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Chełmnie, w Szkole Podstawowej nr 4, ul. M.C.Skłodowskiej 16 w godz. 17.00 - 18.00

8. zajęcia rekreacyjne dla dzieci w wieku 6-14 lat - grupa początkująca z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie "Akademia Zdrowia i Ruchu" Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Chełmży w Szkole Podstawowej nr 3, ul. Hallera 21 w godz. 17.00 - 18.00

9. zajęcia rekreacyjne dla młodzieży i dorosłych - grupa zaawansowana z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie "Akademia Zdrowia i Ruchu" Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza", ul. Rynek Staromiejski 7 w godz. 19.00 - 20.30

10. aguapark (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 651-38-56 w godz. 8.00 - 9.00- 5 biletów ) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Aguapark, ul. Hallera 79 w godz. 17.00 - 21.00
11. basen (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 623-36-34 w godz. 8.00 - 9.00 - 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Pływalnia z Hotelikiem, ul. Bażyńskich 9/17 godz. 12.50 i 21.10
IV. Porady i diagnozy lekarskie

1. odchudzanie - opieka przez cały okres kuracji pomiar tkanki tłuszczowej indywidualne konsulrtacje nt. prawidłowego odżywiania - (po wcześniejszym umówieniu tel. 0601 960 900 ) Centrum Promocji Zdrowia , ul. Podmurna 69 godz. do uzgodnienia

2. masaż misami tybetańskimi - usuwanie stresu, wyciszenie - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 471-18-31 lub 609 850 418) Studio Natury BIOTON, ul. Prejsa 2/7 w godz. 11.00 - 17.00

3. świecowanie uszu - oczyszczanie zatok - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 471-18-31 lub 609 850 418) Studio Natury BIOTON, ul. Prejsa 2/7 w godz. 11.00 - 17.00

4. likwidacja cellulitu, nadwagi - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 471-18-31 lub 609 850 418) Studio Natury BIOTON, ul. Prejsa 2/7 w godz. 11.00 - 17.00

5. bezpieczne rzucenie palenia (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

6. akupunktura (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

7. akupresura (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

8. masaż (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

9. badania w ramach programu profilaktycznego raka szyjki macicy dla kobiet w wieku 25 - 59 lat, które w ciągu 3 lat nie miały wykonanego badania cytologicznego (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-80-11 wew. 250) Przychodnia Specjalistyczna "OLK - MED", plac 18-go Stycznia 4 w godz. 8.00 - 18.00

10. pomiar tkanki tłuszczowej - Sklep Medyczny Multi Medica , ul. Uniwersytecka 17 pok. 6 tel. (056) 611-99-82 w godz. 8.00 - 16.00

11. pomiar ciśnienia - Sklep Medyczny Multi Medica , ul. Uniwersytecka 17 pok. 6 tel. (056) 611-99-82 w godz. 8.00 - 16.00

12. doradctwo w zakresie suplementacji - Katarzyna Matela Sklep "Sylwetka", ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45 w godz. 10.00 - 18.00

13. pomiar ciśnienia i doradztwo medyczne Sklep Specjalistyczny Zaopatrzenia Medycznego ul. Wojska Polskiego 43/F tel. (056) 62-248-69 w godz. 10.00 - 17.00

14. rollmasaż z podczerwienią (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki "MIRACLE", ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 - 18.00

15. elektrostymulacja proslim (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki "MIRACLE", ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 - 18.00

16. choroby kręgosłupa, bóle głowy - diagnostyka i porady (po wcześniejszym umówieniu tel. 696 751 748) Gabinet Medycyny Naturalnej - Terapia manualna Kręgosłupa , ul. Grudziądzka 57/5 w godz. 15.00 - 16.00

17. testy alergiczne - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)660-10-30) MONADITH Międzyregionalny Ośrodek medycyny Bioinformacyjnej i Biorezonansu S.C., ul. Św. Józefa 73, godz. 10.00 tylko 06.05.2009r. i 20.05.2009r.

18. analiza masy ciała wraz z interpretacją wyników (pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz wody w organizmie) (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

19. konsultacje z dietetykiem (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

20. konsultacje ze specjalista ds. żywienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

21. pomiar poziomu cukru we krwi (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

22. pomiar ciśnienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30-19.00

23. diagnoza schorzeń kręgosłupa, wad postawy, konsultacje dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (052) 334-21-41 lub 0601 985 300) Centrum Terapii Manualnej Kręgosłupa "Kociński", ul. Targowa 21 w godz. 10.00 - 18.00

24. diagnoza z pulsu (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 660-16-71 ) - Gabinet Medycyny Naturalnej "DŻIGUUR", ul. Prosta 13/3 tel. (056) 660-16-71 w godz. 11.00 - 13.00 i 17.00 - 18.00

25. Pomiar tkanki tłuszczowej i wody w organizmie - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 621-00-66) Nature - House Żywienie i Dietetyka, ul. Szczytna 14 w godz. 9.00 - 19.00

26. bezpłatne badanie słuchu - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

27. bezpłatny przegląd aparatu słuchowego - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

28. bezpłatne porady protetyków słuchu - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

29. pomiar ciśnienia - Toruńska Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża, ul. Legionów 70/76 tel. 605 348 289 - p. Marek Karczewski, tylko w dniu 06.05.2009r. godz. 19.00 - 20.30

30. pomiar cukru - Toruńska Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża, ul. Legionów 70/76 tel. 605 348 289 - p. Marek Karczewski, tylko w dniu 06.05.2009r. godz. 19.00 - 20.30

31. nauka pierwszej pomocy - Toruńska Grupa Ratownictwa Polskiego Czerwonego Krzyża, ul. Legionów 70/76 tel. 605 348 289 - p. Marek Karczewski, tylko w dniu 06.05.2009r. godz. 19.00 - 20.30

32. bezpłatny przegląd jamy ustnej (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM "ORMED" Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 - 17.00

33. konsultacje stomatologiczne (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM "ORMED" Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 - 17.00

34. warsztaty wegeteriańskiego gotowania - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 dzień i godzina do ustalenia

35. darmowe zabiegi lecznicze (schorzenia kręgosłupa, zaburzenia krążenia itp.) - ( po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-17 lub 602 135 220 ) CERAGEM Toruń Milena Buler, ul. Jagiellończyka 8/1 w godz. 8.00 - 18.00

36. test widzenia (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-12-57) Optometria Karczewski S.C. ul. Rynek Nowomiejski 25 w g. 10.00-18.00

37. pomiar ciśnienia Gabinet Masażu i Akupunktury "NATURA", ul. Jęczmienna 13 tel. (056)66-34-200 lub 606 938 872 godz. 9.00 - 13.00 i 14.00 - 18.00

38. bańki na przeziębienie (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 66-34-200 lub 606 983 872) Gabinet Masażu i Akupunktury "NATURA", ul. Jęczmienna 13 godz. 9.00 - 12.00 i 15.00 - 18.00

39. bańki rozluźniające mięśnie (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 66-34-200 lub 606 983 872) Gabinet Masażu i Akupunktury "NATURA", ul. Jęczmienna 13 godz. 9.00 - 12.00 i 15.00 - 18.00

40. masaż orientalny i klasyczny (po wcześniejszym umówieniu tel. 728 590 933) Katarzyna Kozłowska, Aleja 700 -lecia 16/55 dzień i godz. do uzgodnienia

41. udział w programie- wspieranie rozwoju dzieci 3-letnich (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-93-90 ) Żłobek Miejski Nr 2, ul. Piskorskiej 9 w godz. 10.25 - 11.40

42. profilaktyka wad wymowy (badania logopedyczne dzieci, diagnoza logopedyczna, ocena sposobu oddychania, budowa narządów artykulacyjnych, porady dla kobiet w ciąży) (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-93-90 ) Żłobek Miejski Nr 2, ul. Piskorskiej 9, 1 raz w tygodniu w godz. 15.15 - 16.15 - konkretny termin do uzgodnienia

43. bezpłatne badanie słuchu (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-720) Specjalistyczny Gabinet Protetyki Słuchu, ul. Przy Kaszowniku 25a w godz. 10.00 - 17.00

44. prezentacja nowoczesnych aparatów słuchowych (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-720) Specjalistyczny Gabinet Protetyki Słuchu, ul. Przy Kaszowniku 25a w godz. 10.00 - 17.00

45. leczenie zębów dzieci i młodzieży do lat 18, przegląd stomatologiczny - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-56-65) NZOZ "ALFAMED", ul. Most Pauliński 1 w godz. 10.00 - 17.00

46. leczenie zębów dzieci i młodzieży do lat 18, przegląd stomatologiczny (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-85-68) NZOZ "ALFAMED", ul. Sobieskiego 48 w godz. 10.00 - 17.00

47. 60% zniżki na testy alergiczne - bezinwazyjne (po wcześniejszym umówieniu tel. 501 414 255) Gabinet Medycyny Naturalnej, Bioenergoterapii i Radiescezji p. R. Liczkowski - Przychodnia Zdrowia, ul. Bażyńskich 40 w godz. 10.00 - 17.00

48. masaż stóp i głowy (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-12-22) Instytut Dietetyki i Nowoczesnych Metod Odchudzania BEAUTY ESENCE, ul. Most Pauliński 1/3/4 w godz. 10.00 - 15.00

49. bezpłatne komputerowe badanie wzroku Machtel Optyka i Optometria, ul. Łyskowskiego 29/35 tel. (056) 648-25-79 w g. 11.00-12.00

50. cykl wykładów wraz z prezentacją - prowadzenie Henryk Dyczek - specjalista medycyny chińskiej, chiropraktyki (terapii manualnej) i dietetyki Klub Melisa i Jazz, ul. Mostowa 10 p. Ewa Błażejewska 608 667 402
- 06.05.2009r. "Co to jest Omega 3 i dlaczego o tym się tyle mówi?" godz. 17.30
- 13.05.2009r. "Jak bronić się przed alergią?" godz. 17.30
- 20.05.2009r. "Brak energi życia - posłuchaj co możesz sam zrobić?" godz. 17.30
- 27.05.2009r. "Stres zabija - ale można się bronić, dobrze bronić" godz. 17.30

51. dokładna analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-30-111) Bella Line Wellness Centrum, ul. Żółkiewskiego 8 w godz. 6.00 - 22.00

52. konsultacje psychoonkologa - dla pacjentów oraz rodzin osób chorych na chorobę nowotworową (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 - termin do uzgodnienia
V. Studia odnowy biologicznej i salony kosmetyczne i inne

1. zniżka 10% na kursy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu w różnych specjalnościach - Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75 tel. (056) 65-22-168 w godz. 8.00 - 15.00

2. 10% rabatu na asortyment w sklepie Sklep "Sylwetka", ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45 w godz. 10.00 - 18.00

3. zniżka 10% na odżywki sportowe i 10% na odzież i akcesoria sportowe F.H. "Profesjonalista", ul. Podmurna 69 tel. (056) 652-17-20 w godz. 10.00 - 18.00

4. redukcja cellulitu (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-30-78 lub 504 207 676) Centrum Odnowy Biologicznej Kangaroo, ul. Chmielna 36 godz. 9.00

5. pielęgnacja twarzy (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-30-78 lub 504 207 676) Centrum Odnowy Biologicznej Kangaroo, ul. Chmielna 36 godz. 18.30

6. masaż twarzy i dekoltu (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-30-78 lub 504 207 676) Centrum Odnowy Biologicznej Kangaroo, ul. Chmielna 36 godz. 9.00

7. wyszczuplanie i modelowanie ciała za pomocą ultradźwięków i elektostymulacji (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 655-39-04) Neobodica Toruń, ul. Żółkiewskiego 14 w godz. 8.30 - 17.40
_________________
http://massagethai.info kurs masaż tajski od 400zl, indonezyjski od 300zl, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle od 200zl warszawa lublin kielce http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1324 Orientalne olejki eteryczne, stemple i balsamy ziolowe, stroje do masazu z Tajlandii http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=2&start=150 , peeling z drzewa sandalowego, Pueraria Mirifica i Butea Superba - fitohormony Moj blog http://tajski.e-masaz.pl
 
     
massagewarsaw 
kurs masaz tajski


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7176
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 09:51   masaz warszawa

CZWARTEK
"Serce sportowe" - Dzień bez papierosa

I. Aerobic i inne formy gimnastyki

1. gimnastyka dla pań "III wieku" (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-22-168) Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75 - zajęcia odbywać się będą w SP Nr 7, ul. Bema 66 godz. 18.15

2. ćwiczenia na urządzeniach rollmasaż (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-44) Cynthia Line, ul. Bankowa 14/21 w godz. 10.00 - 11.00

3. medytacja - warsztaty - nauka i praktyka technik medytacyjnych - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

4. relaksacja całego ciała - Joga Nidra - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

5. gimnastyka rekreacyjno - korekcyjna dla pań (po wcześniejszym umówieniu p. Maria Czarnecka tel. (056) 648-14-46 lub 504 044 362) zajęcia odbywać się będą na terenie SP nr 7, ul. Bema 66 godz. 17.30

6. gimnastyka rekreacyjno - korekcyjna (po wcześniejszym umówieniu p. Maria Czarnecka tel. (056) 648-14-46 lub 504 044 362) zajęcia odbywać się będą na terenie SP nr 10, ul. Bażyńskich 30/36 godz. 18.45

7. fitness - TBC (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-028) Fitness Club "Marta", ul. W. Garbary 2, godz. 15.30

8. rytmika dla dzieci do lat 4 (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-93-90) Żłobek Miejski Nr 2, ul. Piskorskiej 9 w godz. 10.25-11.40

9. taniec nowoczesny dla dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 639-86-47) SM "Rubinkowo" Klub "Jantar", ul. Dziewulskiego 12 w godz. 16.00 - 17.00

10. gimnastyka dla pań (po wcześniejszym umówieniu tel. (065) 65-99-148) SM "Rubinkowo" Klub "Rubin", ul. Łyskowskiego 29/25, g. 19.00

11. aerobic dla pań (po wcześniejszym umówieniu tel. (065) 65-99-148) SM "Rubinkowo" Klub "Rubin", ul. Łyskowskiego 29/25 godz. 20.00

12. taniec disco dla młodzieży od 13 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. 510 200 707) Cieciórski Dance Factory SM "Rubinkowo" Klub "Rubin", ul. Łyskowskiego 29/25 w godz. 17.00 - 18.00

13. rytmika dla dzieci - 5 lat Społeczne Ognisko Artystyczne "Wrzosy", ul. Szosa Chełmińska 239/241 tel. (056) 655-62-68, godz. 16.00-16.00

14. rytmika dla dzieci - 6 lat Społeczne Ognisko Artystyczne "Wrzosy", ul. Szosa Chełmińska 239/241 tel. (056) 655-62-68 godz. 17.10-18.10

15. zajęcia taneczno - umuzykalniające dla dzieci 7-9 lat Społeczne Ognisko Artystyczne "Wrzosy", ul. Szosa Chełmińska 239/241 tel. (056) 655-62-68 godz. 18.40 - 19.10

16. taniec nowoczesny - grupa dziecięca Społeczne Ognisko Artystyczne "Wrzosy", ul. Szosa Chełmińska 239/241 tel. (056) 655-62-68 godz. 17.30 - 19.00

17. 20%rabatu na vacouwell i wibratrening (po wcześniejszym umówieniu tel. 792 019 630) Dynamic Studio Moselowanie Sylwetki, ul. Dekerta 2a/1 w godz. 9.00 - 16.00

18. aerobic TBC (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-30-111) Bella Line Wellness Centrum, ul. Żółkiewskiego 8 godz. 10.00

19. zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 4-8 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. 515 061 421) Agencja Artystyczna Caroline, zajęcia odbywać się będą na sali baletowej na lodowisku Mentor - Sport, Szosa Chełmińska 177-181 w godz. 18.00 - 18.50

20. fitness (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-30-78 lub 504 207 676) Centrum Odnowy Biologicznej Kangaroo, ul. Chmielna 36 godz. 19.30

21. fitness - shape - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 655-90-02) Gracja Lady Fitness, ul. Lelewela 33 godz. 10.30
II. Siłownie

1. siłownia Atletyczne Studio "Efekt", ul. Kosynierów Kościuszkowskich 11 tel.(056) 659-94-85, godz. 19.00

2. siłownia dla pań (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 66-34-934) Studio Rekreacji dla Pań "Bella - Line", ul. Sukiennicza 4 w godz. 13.00 - 14.00

3. siłownia (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-30-111) Bella Line Wellness Centrum, ul. Żółkiewskiego 8 w godz. 12.00 - 16.00
III. Hale i boiska sportowe, baseny

1. zajęcia z samoobrony i walki wręcz krav-maga dla Pań i Panów (po wcześniejszym umówieniu tel. 0600 027 338) Ośrodek Szkolenia Samoobrony Krav - Maga, ul. Kusocińskiego 12/40, zajęcia odbywać się będą w Gimnazjum nr 2, ul. Pająkowskiego godz. 18.00

2. biegi rekreacyjne dla zaawansowanych i dla początkujących TKKF "Rekreacja" tel. 0604 849 324, Stadion, ul. Świętopełka godz. 17.00

3. taekwon - do - zajęcia dla uczniów szkół podstawowych - 4,5,6 klasa (nauka podstawowych technik, elementy samoobrony, elementy walki sportowej) - Toruński Klub Taekwon - do "Lechmed", ul. Konduktorska 4/2, zajęcia odbywać się będą na terenie Gimnazjum nr 10, ul. Bażyńskich 30/36 godz. 17.00

4. boisko do gry w koszykówkę Toruński Klub Sportowo - Turystyczny "Budowlani", ul. Majdany 1 tel. (056) 654-82-07 w godz. 17.00 - 19.00

5. karate kyokushin dojo - Toruński Klub Karate Kyokushin tel. (056) 66-11-918 - zajęcia odbywać się będą w SP nr 23, ul. Osikowa 11 w godz. 16.30 - 17.30

6. karate kyokushin dojo - Toruński Klub Karate Kyokushin tel. (056) 66-11-918 - zajęcia odbywać się będą w Gimnazjum nr 3, ul. Żwirki i Wigury w godz. 17.30 - 18.30

7. zajęcia rekreacyjne dla dzieci w wieku 6-10 lat - grupa zaawansowana z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie "Akademia Zdrowia i Ruchu" Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza", ul. Rynek Staromiejski 7 w godz. 17.00 - 18.00

8. zajęcia rekreacyjne dla młodzieży i dorosłych - grupa początkująca z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie "Akademia Zdrowia i Ruchu" Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza", ul. Rynek Staromiejski 7 w godz. 20.05 - 21.35

9. aguapark (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 651-38-56 w godz. 8.00 - 9.00- 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Aguapark, ul. Hallera 79 w godz. 16.00 - 21.00

10. basen (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 623-36-34 w godz. 8.00 - 9.00 - 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Pływalnia z Hotelikiem, ul. Bażyńskich 9/17 godz. 12.50 i 21.10
IV. Porady i diagnozy lekarskie

1. odchudzanie - opieka przez cały okres kuracji pomiar tkanki tłuszczowej indywidualne konsulrtacje nt. prawidłowego odżywiania - (po wcześniejszym umówieniu tel. 0601 960 900) Centrum Promocji Zdrowia, ul. Podmurna 69 godz. do uzgodnienia

2. masaż misami tybetańskimi - usuwanie stresu, wyciszenie - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 471-18-31 lub 609 850 418) Studio Natury BIOTON, ul. Prejsa 2/7 w godz. 11.00 - 17.00

3. świecowanie uszu - oczyszczanie zatok - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 471-18-31 lub 609 850 418) Studio Natury BIOTON, ul. Prejsa 2/7 w godz. 11.00 - 17.00

4. likwidacja cellulitu, nadwagi - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 471-18-31 lub 609 850 418) Studio Natury BIOTON, ul. Prejsa 2/7 w godz. 11.00 - 17.00

5. bezpieczne rzucenie palenia (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

6. akupunktura (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

7. akupresura (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

8. masaż (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

9. badania w ramach programu profilaktycznego raka szyjki macicy dla kobiet w wieku 25 - 59 lat, które w ciągu 3 lat nie miały wykonanego badania cytologicznego (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-80-11 wew. 250) Przychodnia Specjalistyczna "OLK - MED", plac 18-go Stycznia 4 w godz. 11.30 - 18.00

10. pomiar tkanki tłuszczowej - Sklep Medyczny Multi Medica , ul. Uniwersytecka 17 pok. 6 tel. (056) 611-99-82 w godz. 8.00 - 16.00

11. pomiar ciśnienia - Sklep Medyczny Multi Medica , ul. Uniwersytecka 17 pok. 6 tel. (056) 611-99-82 w godz. 8.00 - 16.00

12. doradctwo w zakresie suplementacji - Katarzyna Matela Sklep "Sylwetka", ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45 w godz. 10.00 - 18.00

13. pomiar ciśnienia i doradztwo medyczne Sklep Specjalistyczny Zaopatrzenia Medycznego ul. Wojska Polskiego 43/F tel. (056) 62-248-69 w godz. 10.00 - 17.00

14. zasady zdrowego odżywiania Klub Zdrowego Odżywiania i Odchudzania p. Halina Stasiak tel. 0602 306 221 zajęcia odbywają się w Gimnazjum Nr 11 Pl. Św. Katarzyny w godz. 16.00 - 17.00

15. rollmasaż z podczerwienią (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki "MIRACLE", ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 - 18.00

16. elektrostymulacja proslim (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki "MIRACLE", ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 - 18.00

17. choroby kręgosłupa, bóle głowy - diagnostyka i porady (po wcześniejszym umówieniu tel. 696 751 748) Gabinet Medycyny Naturalnej - Terapia manualna Kręgosłupa , ul. Grudziądzka 57/5 w godz. 15.00 - 16.00

18. analiza masy ciała wraz z interpretacją wyników (pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz wody w organizmie) (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

19. konsultacje z dietetykiem (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

20. konsultacje ze specjalista ds. żywienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

21. pomiar poziomu cukru we krwi (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

22. pomiar ciśnienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30-19.00

23. diagnoza schorzeń kręgosłupa, wad postawy, konsultacje dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (052) 334-21-41 lub 0601 985 300) Centrum Terapii Manualnej Kręgosłupa "Kociński", ul. Targowa 21 w godz. 10.00 - 18.00

24. stawianie baniek (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 660-16-71 ) - Gabinet Medycyny Naturalnej "DŻIGUUR", ul. Prosta 13/3 tel. (056) 660-16-71 w godz. 9.00 - 13.00 i 14.00 - 18.00

25. bezpłatne badanie słuchu - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

26. bezpłatny przegląd aparatu słuchowego - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

27. bezpłatne porady protetyków słuchu - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

28. bezpłatny przegląd jamy ustnej (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM "ORMED" Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 - 17.00

29. konsultacje stomatologiczne (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM "ORMED" Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 - 17.00

30. warsztaty wegeteriańskiego gotowania - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 dzień i godzina do ustalenia

31. darmowe zabiegi lecznicze (schorzenia kręgosłupa, zaburzenia krążenia itp.) - ( po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-17 lub 602 135 220 ) CERAGEM Toruń Milena Buler, ul. Jagiellończyka 8/1 w godz. 8.00 - 18.00

32. test widzenia (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-12-57) Optometria Karczewski S.C. ul. Rynek Nowomiejski 25 w godz. 10.00 - 18.00

33. pomiar ciśnienia Gabinet Masażu i Akupunktury "NATURA", ul. Jęczmienna 13 tel. (056)66-34-200 lub 606 938 872 godz. 9.00 - 13.00 i 14.00 - 18.00

34. masaż pleców - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 66-34-200 lub 606 938 872) Gabinet Masażu i Akupunktury "NATURA", ul. Jęczmienna 13 godz. 11.00 - 13.00 i 16.00 - 18.00

35. masaż orientalny i klasyczny (po wcześniejszym umówieniu tel. 728 590 933) Katarzyna Kozłowska, Aleja 700 -lecia 16/55 dzień i godz. do uzgodnienia

36. profilaktyka wad wymowy (badania logopedyczne dzieci, diagnoza logopedyczna, ocena sposobu oddychania, budowa narządów artykulacyjnych, porady dla kobiet w ciąży) (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-93-90 ) Żłobek Miejski Nr 2, ul. Piskorskiej 9, 1 raz w tygodniu w godz. 15.15 - 16.15 - konkretny termin do uzgodnienia

37. bezpłatne badanie słuchu (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-720) Specjalistyczny Gabinet Protetyki Słuchu, ul. Przy Kaszowniku 25a w godz. 10.00 - 17.00

38. prezentacja nowoczesnych aparatów słuchowych (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-720) Specjalistyczny Gabinet Protetyki Słuchu, ul. Przy Kaszowniku 25a w godz. 10.00 - 17.00

39. leczenie zębów dzieci i młodzieży do lat 18, przegląd stomatologiczny - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-56-65) NZOZ "ALFAMED", ul. Most Pauliński 1 w godz. 10.00 - 17.00

40. leczenie zębów dzieci i młodzieży do lat 18, przegląd stomatologiczny (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-85-68) NZOZ "ALFAMED", ul. Sobieskiego 48 w godz. 10.00 - 17.00

41. 60% zniżki na testy alergiczne - bezinwazyjne (po wcześniejszym umówieniu tel. 501 414 255) Gabinet Medycyny Naturalnej, Bioenergoterapii i Radiescezji p. R. Liczkowski - Przychodnia Zdrowia, ul. Bażyńskich 40 w godz. 10.00 - 17.00

42. masaż stóp i głowy (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-12-22) Instytut Dietetyki i Nowoczesnych Metod Odchudzania BEAUTY ESENCE, ul. Most Pauliński 1/3/4 w godz. 10.00 - 15.00

43. bezpłatne komputerowe badanie wzroku Machtel Optyka i Optometria, ul. Szosa Chełmińska 129a tel. (056) 651-17-97 w godz. 13.00 - 14.00

44. dokładna analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-30-111) Bella Line Wellness Centrum, ul. Żółkiewskiego 8 w godz. 6.00 - 22.00

45. konsultacje seksuologiczne (psycholog ze specjalizacją) (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 tylko 07.05.2009r. w godz. 17.00 - 19.00

46. konsultacje psychoonkologa - dla pacjentów oraz rodzin osób chorych na chorobę nowotworową (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 - termin do uzgodnienia
V. Studia odnowy biologicznej i salony kosmetyczne i inne

1. zniżka 10% na kursy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu w różnych specjalnościach - Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75 tel. (056) 65-22-168 w godz. 8.00 - 15.00

2. 10% rabatu na asortyment w sklepie Sklep "Sylwetka", ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45 w godz. 10.00 - 18.00

3. zniżka 10% na odżywki sportowe i 10% na odzież i akcesoria sportowe F.H. "Profesjonalista", ul. Podmurna 69 tel. (056) 652-17-20 w godz. 10.00 - 18.00

4. zabiegi wyszczuplające, elektrostymulacja (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-30-78 lub 504 207 676) Centrum Odnowy Biologicznej Kangaroo, ul. Chmielna 36 godz. 18.30

5. wyszczuplanie i modelowanie ciała za pomocą ultradźwięków i elektostymulacji (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 655-39-04) Neobodica Toruń, ul. Żółkiewskiego 14 w godz. 8.30 - 17.40
_________________
http://massagethai.info kurs masaż tajski od 400zl, indonezyjski od 300zl, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle od 200zl warszawa lublin kielce http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1324 Orientalne olejki eteryczne, stemple i balsamy ziolowe, stroje do masazu z Tajlandii http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=2&start=150 , peeling z drzewa sandalowego, Pueraria Mirifica i Butea Superba - fitohormony Moj blog http://tajski.e-masaz.pl
 
     
massagewarsaw 
kurs masaz tajski


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7176
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 09:52   masaz warszawa

PIĄTEK
Stres - nie martw się

I. Aerobic i inne formy gimnastyki

1. ćwiczenia na urządzeniach rollmasaż (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-44) Cynthia Line, ul. Bankowa 14/21 w godz. 10.00 - 11.00

2. medytacja - warsztaty - nauka i praktyka technik medytacyjnych - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

3. relaksacja całego ciała - Joga Nidra - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

4. kompleksowa gimnastyka na łóżkach izokinetycznych (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 66-11-800) Salon chiroterapii, ul. Fałata 21 godz. 11.00

5. rytmika dla dzieci do lat 4 - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-93-90) Żłobek Miejski Nr 2, ul. Piskorskiej 9 w godz. 10.25 - 11.40

6. break-dance dla dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 639-86-47) SM "Rubinkowo" Klub "Jantar", ul. Dziewulskiego 12 w godz. 19.00

7. taniec hip-hop dla dzieci od 8-13 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. 510 200 707) Cieciórski Dance Factory SM "Rubinkowo" Klub "Rubin", ul. Łyskowskiego 29/25 w godz. 17.00 - 18.00

8. taniec towarzyski - grupa młodzieżowa - Społeczne Ognisko Artystyczne "Wrzosy", ul. Szosa Chełmińska 239/241 tel. (056) 655-62-68 w godz. 18.00 - 20.00

9. 20%rabatu na vacouwell i wibratrening (po wcześniejszym umówieniu tel. 792 019 630) Dynamic Studio Moselowanie Sylwetki, ul. Dekerta 2a/1 w godz. 9.00 - 16.00
II. Hale i boiska sportowe, baseny

1. samoobrona dla kobiet (po wcześniejszym umówieniu w danym tygodniu treningowym p. Anna Kulczyńska tel. 0601 892 323) Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE, Szkoła Podstawowa Nr 9 ul. Rzepakowa 7/9 godz. 17.00

2. ju - jitsu - zajęcia dla dzieci 7-13 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 648-68-55) SM "Na Skarpie", Klub "Zodiak, ul. Wyszyńskiego 6 w godz. 16.30 - 17.30

3. ćwiczenia korekcyjne wad postawy połączone z samoobroną dla dzieci od 5 - 13 lat Szkoła Karate OYAMA, ul. Jagiellońska 23/9 p. Janusz Brodacki tel. 0602 364 458 Zajęcia będą odbywać się w Zespole Szkół nr 7, ul. Bażyńskich 30/36 w godz. 17.15 - 18.15

4. samoobrona powyżej 13 lat Szkoła Karate OYAMA, ul. Jagiellońska 23/9 p. Janusz Brodacki tel. 0602 364 458 Zajęcia będą odbywać się w Zespole Szkół nr 7, ul. Bażyńskich 30/36 a w godz. 18.15 - 19.15

5. 50% zniżki na Park Linowy ( po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-60-85 ) Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13 tylko 01.05.2009r.

6. dzień otwarty na Barbarce na sportowo (szereg zabaw sportowych, konkursy i koncert) (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-60-85 ) Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13 tylko 01.05.2009 r.

7. zajęcia sportowe - karate (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-60-85 ) Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13 tylko 01.05.2009r. w godz. 11.00 - 12.30

8. zajęcia brazylijskiego jiu-jitsu i submission wrestling dla osób powyżej 16 roku życia (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym 604 184 748) Gracie Barra Toruń, zajęcia odbywać się będą na sali gimnastycznej UMK, ul. Sienkiewicza 30/32 w godz. 18.30 - 20.00

9. zajęcia rekreacyjne dla dzieci w wieku 6-14 lat - grupa początkująca z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie "Akademia Zdrowia i Ruchu" Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza", ul. Rynek Staromiejski 7 w godz. 18.00 - 19.00

10. bieg im. Jana Pawła II dla dzieci w wieku szkolnym organizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 13, ul. Krasińskiego 45 tel. (056) 622-48-06, bieg odbędzie się w Parku Miejskim, ul. Bydgoska na łąkach za Mostkiem Garbatym w dniu 22.05.2009r. - zapisy od godz. 10.00

11. aguapark (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 651-38-56 w godz. 8.00 - 9.00- 5 biletów ) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Aguapark, ul. Hallera 79 w godz. 15.00 - 21.00

12. basen (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 623-36-34 w godz. 8.00 - 9.00 - 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Pływalnia z Hotelikiem, ul. Bażyńskich 9/17 godz. 12.50 i 21.10
IV. Porady i diagnozy lekarskie

1. odchudzanie - opieka przez cały okres kuracji pomiar tkanki tłuszczowej indywidualne konsulrtacje nt. prawidłowego odżywiania - (po wcześniejszym umówieniu tel. 0601 960 900 ) Centrum Promocji Zdrowia, ul. Podmurna 69 godz. do uzgodnienia

2. bezpieczne rzucenie palenia (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

3. akupunktura (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

4. akupresura (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

5. masaż (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

6. badania w ramach programu profilaktycznego raka szyjki macicy dla kobiet w wieku 25 - 59 lat, które w ciągu 3 lat nie miały wykonanego badania cytologicznego (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-80-11 wew. 250) Przychodnia Specjalistyczna "OLK - MED", plac 18-go Stycznia 4 w godz. 8.00 - 11.00

7. pomiar tkanki tłuszczowej - Sklep Medyczny Multi Medica , ul. Uniwersytecka 17 pok. 6 tel. (056) 611-99-82 w godz. 8.00 - 16.00

8. pomiar ciśnienia - Sklep Medyczny Multi Medica , ul. Uniwersytecka 17 pok. 6 tel. (056) 611-99-82 w godz. 8.00 - 16.00

9. doradctwo w zakresie suplementacji - Katarzyna Matela Sklep "Sylwetka", ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45 w godz. 10.00 - 18.00

10. pomiar ciśnienia i doradztwo medyczne Sklep Specjalistyczny Zaopatrzenia Medycznego ul. Wojska Polskiego 43/F tel. (056) 62-248-69 w godz. 10.00 - 17.00

11. rollmasaż z podczerwienią (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki "MIRACLE", ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 - 18.00

12. elektrostymulacja proslim (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki "MIRACLE", ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 - 18.00

13. choroby kręgosłupa, bóle głowy - diagnostyka i porady (po wcześniejszym umówieniu tel. 696 751 748) Gabinet Medycyny Naturalnej - Terapia manualna Kręgosłupa , ul. Grudziądzka 57/5 w godz. 15.00 - 16.00

14. testy alergiczne - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)660-10-30) MONADITH Międzyregionalny Ośrodek medycyny Bioinformacyjnej i Biorezonansu S.C., ul. Św. Józefa 73, godz. 12.00 tylko 15.05.2009r. i 29.05.2009r.

15. analiza masy ciała wraz z interpretacją wyników (pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz wody w organizmie) (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

16. konsultacje z dietetykiem (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

17. konsultacje ze specjalista ds. żywienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

18. pomiar poziomu cukru we krwi (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

19. pomiar ciśnienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30-19.00

20. diagnoza schorzeń kręgosłupa, wad postawy, konsultacje dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (052) 334-21-41 lub 0601 985 300) Centrum Terapii Manualnej Kręgosłupa "Kociński", ul. Targowa 21 w godz. 10.00 - 18.00

21. terapia antynikotynowa - 50% zniżki (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 652-27-48) Gabinet Biorezonansu "BIOMED", ul. Św. Katarzyny 4 w godz. 15.00 - 17.00

22. testy alergiczne - podstawowa paleta - 50% zniżki (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 652-27-48) Gabinet Biorezonansu "BIOMED", ul. Św. Katarzyny 4 w godz. 15.00 - 17.00

23. masaż (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 660-16-71 ) - Gabinet Medycyny Naturalnej "DŻIGUUR", ul. Prosta 13/3 tel. (056) 660-16-71 w godz. 17.00 - 18.00

24. akupunktura (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 660-16-71 ) - Gabinet Medycyny Naturalnej "DŻIGUUR", ul. Prosta 13/3 tel. (056) 660-16-71 w godz. 17.00 - 18.00

25. światłoterapia (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 660-16-71 ) - Gabinet Medycyny Naturalnej "DŻIGUUR", ul. Prosta 13/3 tel. (056) 660-16-71 w godz. 10.00 - 16.00

26. ultradźwięki (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 660-16-71 ) - Gabinet Medycyny Naturalnej "DŻIGUUR", ul. Prosta 13/3 tel. (056) 660-16-71 w godz. 10.00 - 16.00

27. Pomiar tkanki tłuszczowej i wody w organizmie - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 621-00-66) Nature - House Żywienie i Dietetyka, ul. Szczytna 14 w godz. 9.00 - 19.00

28. bezpłatne badanie słuchu - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

29. bezpłatny przegląd aparatu słuchowego - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

30. bezpłatne porady protetyków słuchu - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

31. bezpłatny przegląd jamy ustnej (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM "ORMED" Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 - 17.00

32. konsultacje stomatologiczne (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM "ORMED" Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 - 17.00

33.warsztaty wegeteriańskiego gotowania - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 dzień i godzina do ustalenia

34. darmowe zabiegi lecznicze (schorzenia kręgosłupa, zaburzenia krążenia itp.) - ( po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-17 lub 602 135 220 ) CERAGEM Toruń Milena Buler, ul. Jagiellończyka 8/1 w godz. 8.00 - 18.00

35. test widzenia (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-12-57) Optometria Karczewski S.C. ul. Rynek Nowomiejski 25 w godz. 10.00 - 18.00

36. pomiar ciśnienia Gabinet Masażu i Akupunktury "NATURA", ul. Jęczmienna 13 tel. (056)66-34-200 lub 606 938 872 godz. 9.00 - 13.00 i 14.00 - 18.00

37. masaż orientalny i klasyczny (po wcześniejszym umówieniu tel. 728 590 933) Katarzyna Kozłowska, Aleja 700 -lecia 16/55 dzień i godz. do uzgodnienia

38. profilaktyka wad wymowy (badania logopedyczne dzieci, diagnoza logopedyczna, ocena sposobu oddychania, budowa narządów artykulacyjnych, porady dla kobiet w ciąży) (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-93-90 ) Żłobek Miejski Nr 2, ul. Piskorskiej 9, 1 raz w tygodniu w godz. 15.15 - 16.15 - konkretny termin do uzgodnienia

39. bezpłatne badanie słuchu (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-720) Specjalistyczny Gabinet Protetyki Słuchu, ul. Przy Kaszowniku 25a w godz. 10.00 - 17.00

40. prezentacja nowoczesnych aparatów słuchowych (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-720) Specjalistyczny Gabinet Protetyki Słuchu, ul. Przy Kaszowniku 25a w godz. 10.00 - 17.00

41. leczenie zębów dzieci i młodzieży do lat 18, przegląd stomatologiczny - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-56-65) NZOZ "ALFAMED", ul. Most Pauliński 1 w godz. 10.00 - 17.00

42. leczenie zębów dzieci i młodzieży do lat 18, przegląd stomatologiczny (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-85-68) NZOZ "ALFAMED", ul. Sobieskiego 48 w godz. 10.00 - 17.00

43. 60% zniżki na testy alergiczne - bezinwazyjne (po wcześniejszym umówieniu tel. 501 414 255) Gabinet Medycyny Naturalnej, Bioenergoterapii i Radiescezji p. R. Liczkowski - Przychodnia Zdrowia, ul. Bażyńskich 40 w godz. 10.00 - 17.00

44. dokładna analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-30-111) Bella Line Wellness Centrum, ul. Żółkiewskiego 8 w godz. 6.00 - 22.00

45. konsultacje psychologa dziecięcego dla rodziców, dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 w godz. 15.00 - 16.30

46. konsultacje seksuologiczne (psycholog ze specjalizacją) (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 tylko 22.05.2009r. w godz. 17.00 - 19.00

47. konsultacje psychologiczne dla dzieci z problemami otyłości, konsultacje psychologiczne dla młodzieży, wstępna diagnoza ADHD (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 w godz. 14.00 - 15.00

48. konsultacje psychoonkologa - dla pacjentów oraz rodzin osób chorych na chorobę nowotworową (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 - termin do uzgodnienia
V. Studia odnowy biologicznej i salony kosmetyczne i inne

1. zniżka 10% na kursy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu w różnych specjalnościach - Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75 tel. (056) 65-22-168 w godz. 8.00 - 15.00

2. 10% rabatu na asortyment w sklepie Sklep "Sylwetka", ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45, w godz. 10.00 - 18.00

3. zniżka 10% na odżywki sportowe i 10% na odzież i akcesoria sportowe F.H. "Profesjonalista", ul. Podmurna 69 tel. (056) 652-17-20 w godz. 10.00 - 18.00

4. wyszczuplanie i modelowanie ciała za pomocą ultradźwięków i elektostymulacji (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 655-39-04) Neobodica Toruń, ul. Żółkiewskiego 14 w godz. 8.30 - 17.40
_________________
http://massagethai.info kurs masaż tajski od 400zl, indonezyjski od 300zl, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle od 200zl warszawa lublin kielce http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1324 Orientalne olejki eteryczne, stemple i balsamy ziolowe, stroje do masazu z Tajlandii http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=2&start=150 , peeling z drzewa sandalowego, Pueraria Mirifica i Butea Superba - fitohormony Moj blog http://tajski.e-masaz.pl
 
     
massagewarsaw 
kurs masaz tajski


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7176
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 09:53   masaz warszawa

SOBOTA
Minuty między życiem a śmiercią

I. Aerobic i inne formy gimnastyki

1. ćwiczenia na urządzeniach rollmasaż (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-44) Cynthia Line, ul. Bankowa 14/21 w godz. 10.00 - 11.00

2. medytacja - warsztaty - nauka i praktyka technik medytacyjnych - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

3. relaksacja całego ciała - Joga Nidra - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

4. fitness - body shape - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-61-48) Fitness Center "Ewa", ul. Morcinka 17 godz. 10.00

5. nordic walking - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-61-48) Fitness Center "Ewa", ul. Morcinka 17 godz. 10.30
II. Siłownie

1. siłownia (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-61-48) Fitness Center "Ewa", ul. Morcinka 17 w godz. 9.00 - 14.00

2. siłownia (po wcześniejszym umówieniu tel. 501 285 003) Siłownia Hades, ul. Grudziądzka 163h w godz. 12.00 - 14.00
III. Hale i boiska sportowe, baseny

1. wynajem kortów dla dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu p. Piotr Lenc tel. 0604 935 241) Toruńskie Towarzystwo Tenisowe "Real", ul. Świętopełka 15/23 - 1 godz.

2. wynajem kortów tenisowych (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 67-42-277) Korty Tenisowe Lubicz, ul. Grębocka - 2 godz. do uzgodnienia

3. Tai chi (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 639-86-47) SM "Rubinkowo" Klub "Jantar", ul. Dziewulskiego 12 w godz. 10.00 - 12.00

4. wypożyczanie rowerów + foldery do ścieżek dydaktycznych z mapami i kartami i kartami pracy Szkoła Leśna na Barbarce, ( po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-60-85 ) ul. Przysiecka 13 w godz. 9.00 - 12.00

5. bieg "Dla Janka Muzykanta" - organizowany przez Caritas Diecezji Toruńskiej tel. Pani Anna Pławińska 668 122 952 zbiórka i start przy siedzibie Toruńskiego Centrum Caritas, ul. Szosa Bydgoska 1 w dniu 30.05.2009r. godz. 11.00
IV. Porady i diagnozy lekarskie

1. odchudzanie - opieka przez cały okres kuracji pomiar tkanki tłuszczowej indywidualne konsulrtacje nt. prawidłowego odżywiania - (po wcześniejszym umówieniu tel. 0601 960 900 ) Centrum Promocji Zdrowia, ul. Podmurna 69 godz. do uzgodnienia

2. doradctwo w zakresie suplementacji - Katarzyna Matela Sklep "Sylwetka", ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45 w godz. 10.00 - 14.00

3. pomiar ciśnienia i doradztwo medyczne Sklep Specjalistyczny Zaopatrzenia Medycznego ul. Wojska Polskiego 43/F tel. (056) 62-248-69 w godz. 10.00 - 13.00

4. rollmasaż z podczerwienią (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki "MIRACLE", ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 - 18.00

5. elektrostymulacja proslim (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki "MIRACLE", ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 - 18.00

6. analiza masy ciała wraz z interpretacją wyników (pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz wody w organizmie) (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.00 - 16.00

7. konsultacje z dietetykiem (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.00 - 16.00

8. konsultacje ze specjalista ds. żywienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.00 - 16.00

9. pomiar poziomu cukru we krwi (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.00 - 16.00

10. pomiar ciśnienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.00 - 16.00

11. bezpłatny przegląd jamy ustnej (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM "ORMED" Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 - 17.00

12. konsultacje stomatologiczne (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM "ORMED" Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 - 17.00

13.warsztaty wegeteriańskiego gotowania - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 dzień i godzina do ustalenia

14. darmowe zabiegi lecznicze (schorzenia kręgosłupa, zaburzenia krążenia itp.) - ( po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-17 lub 602 135 220 ) CERAGEM Toruń Milena Buler, ul. Jagiellończyka 8/1 w godz. 8.00 - 14.00
V. Studia odnowy biologicznej i salony kosmetyczne i inne

1. 10% rabatu na asortyment w sklepie Sklep "Sylwetka", ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45, w godz. 10.00 - 14.00

2. zniżka 10% na odżywki sportowe i 10% na odzież i akcesoria sportowe F.H. "Profesjonalista", ul. Podmurna 69 tel. (056) 652-17-20 w godz. 10.00 - 14.00

3. wyszczuplanie i modelowanie ciała za pomocą ultradźwięków i elektostymulacji (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 655-39-04) Neobodica Toruń, ul. Żółkiewskiego 14 w godz. 8.30 - 13.40
_________________
http://massagethai.info kurs masaż tajski od 400zl, indonezyjski od 300zl, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle od 200zl warszawa lublin kielce http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1324 Orientalne olejki eteryczne, stemple i balsamy ziolowe, stroje do masazu z Tajlandii http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=2&start=150 , peeling z drzewa sandalowego, Pueraria Mirifica i Butea Superba - fitohormony Moj blog http://tajski.e-masaz.pl
 
     
massagewarsaw 
kurs masaz tajski


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7176
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 09:54   masaz warszawa

NIEDZIELA
Zdrowie i sprawność dla każdego

I. Aerobic i inne formy gimnastyki

1. ćwiczenia na urządzeniach rollmasaż (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-44) Cynthia Line, ul. Bankowa 14/21 w godz. 10.00 - 11.00
II. Hale i boiska sportowe, baseny

1. wynajem kortów dla dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu p. Piotr Lenc tel. 0604 935 241) Toruńskie Towarzystwo Tenisowe "Real", ul. Świętopełka 15/23 - 1 godz.

2. wynajem kortów tenisowych (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 67-42-277) Korty Tenisowe Lubicz, ul. Grębocka - 2 godz. do uzgodnienia

3. zajęcia sportowe - karate (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-60-85 ) Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13 tylko 17.05.2009r. w godz. 11.00 - 12.30

4. zajęcia Nordic Walking - prosimy o własnt sprzęt (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-60-85 ) Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13 tylko 17.05.2009r. w godz. 11.00 - 12.30

5. zajęcia na "Zielonej ścieżce zdrowia" (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-60-85 ) Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13 spotkanie na pętli autobusowej nr 27 tylko 03.05.2009r. w godz. 11.00 - 13.00

6. zajęcia sportowe - stretching (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-60-85 ) Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13 tylko 10.05.2009r. w godz. 11.00 - 11.30
_________________
http://massagethai.info kurs masaż tajski od 400zl, indonezyjski od 300zl, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle od 200zl warszawa lublin kielce http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1324 Orientalne olejki eteryczne, stemple i balsamy ziolowe, stroje do masazu z Tajlandii http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=2&start=150 , peeling z drzewa sandalowego, Pueraria Mirifica i Butea Superba - fitohormony Moj blog http://tajski.e-masaz.pl
 
     
massagewarsaw 
kurs masaz tajski


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7176
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-05-12, 09:55   masaz warszawa

PONIEDZIAŁEK
Droga do zdrowia - zacznij w poniedziałek

I. Aerobic i inne formy gimnastyki

1. gimnastyka dla pań "III wieku" (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-22-168) Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75- zajęcia odbywać się będą w SP Nr 7, ul. Bema 66 godz. 18.15

2. gimnastyka dla seniorek (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 648-68-55) SM "Na Skarpie", Klub "Zodiak, ul. Wyszyńskiego 6 w godz. 17.30 - 18.30

3. ćwiczenia na urządzeniach rollmasaż (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-44) Cynthia Line, ul. Bankowa 14/21 w g. 10.00 - 11.00

4. medytacja - warsztaty - nauka i praktyka technik medytacyjnych - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

5. relaksacja całego ciała - Joga Nidra - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 terminy podawane na bieżąco na www.mantra.pl

6. gimnastyka rekreacyjno - korekcyjna dla pań (po wcześniejszym umówieniu p. Maria Czarnecka tel. (056) 648-14-46 lub 504 044 362) zajęcia odbywać się będą na terenie SP nr 7, ul. Bema 66 godz. 17.30

7. fitness - BPU (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-028) Fitness Club "Marta", ul. W. Garbary 2, godz. 15.30

8. taniec nowoczesny dla dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 639-86-47) SM "Rubinkowo" Klub "Jantar", ul. Dziewulskiego 12 w godz. 17.00 - 18.00

9. taniec disco dla młodzieży od 13 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. 510 200 707) Cieciórski Dance Factory SM "Rubinkowo" Klub "Rubin", ul. Łyskowskiego 29/25 w godz. 17.00 - 18.00

10. rytmika dla dzieci - 3 lata Społeczne Ognisko Artystyczne "Wrzosy", ul. Szosa Chełmińska 239/241 tel. (056) 655-62-68 g. 16.00 - 16.45

11. rytmika dla dzieci - 4 lata Społeczne Ognisko Artystyczne "Wrzosy", ul. Szosa Chełmińska 239/241 tel. (056) 655-62-68 g. 16.55 - 18.40

12. 20%rabatu na vacouwell i wibratrening (po wcześniejszym umówieniu tel. 792 019 630) Dynamic Studio Moselowanie Sylwetki, ul. Dekerta 2a/1 w godz. 9.00 - 16.00

13. zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 4-8 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. 515 061 421) Agencja Artystyczna Caroline, zajęcia odbywać się będą na sali baletowej na lodowisku Mentor - Sport, Szosa Chełmińska 177-181 w godz. 18.00 - 18.50

14. fitness (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 657-30-78 lub 504 207 676) Centrum Odnowy Biologicznej Kangaroo, ul. Chmielna 36 godz. 19.30

15. fitness - zajęcia dla kobiet w ciąży- (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 655-90-02) Gracja Lady Fitness, ul. Lelewela 33 godz. 15.30 tylko 04 i 11.05.2009r.

16.fitness - TBC- (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 655-90-02) Gracja Lady Fitness, ul. Lelewela 33 godz. 21.00 tylko 18 i 25.05.2009r.
II. Hale i boiska sportowe, baseny

1. ju - jitsu - zajęcia dla osób powyżej 15 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 648-68-55) SM "Na Skarpie", Klub "Zodiak, ul. Wyszyńskiego 6 w godz. 19.30 - 21.00

2. ju - jitsu - zajęcia dla dzieci 7-13 lat (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 648-68-55) SM "Na Skarpie", Klub "Zodiak, ul. Wyszyńskiego 6 w godz. 16.30 - 17.30

3. taekwon - do - zajęcia dla dzieci w wieku 5-9 lat (nauka podstawowych technik, elementy samoobrony, elementy walki sportowej) - Toruński Klub Taekwon - do "Lechmed", ul. Konduktorska 4/2, zajęcia odbywać się będą na terenie Gimnazjum nr 3, ul. Żwirki i Wigury 49 godz. 17.00

4. zajęcia TAI-CHI grupy otwartej (po wcześniejszym umówieniu tel. 608 571 049) Centrum Sztuk Taoistycznych Złoty Kopiec, zajęcia odbywać się będą w szkole Podstawowej nr 10, ul. Bażyńskich 30/36 godz. 18.45

5. karate kyokushin dojo Toruński Klub Karate Kyokushin tel. (056) 66-11-918 - zajęcia odbywać się będą w SP nr 23, ul. Osikowa 11 w g. 17.00-18.00

6. karate kyokushin dojo - młodzież i dorośli - Toruński Klub Karate Kyokushin tel. (056) 66-11-918 - zajęcia odbywać się będą w SP nr 23, ul. Osikowa 11 w godz. 19.00 - 20.30

7. treningi aikido dla początkujących i zaawansowanych - Toruńskie Stowarzyszenie Harminii Ciała i Umysłu Aikido Ikeda Dojo p. Waldemar Giersz tel. 605 348 338 Zajęcia będą odbywać się w X LO Plac św. Katarzyny w godz. 20.00 - 21.30

8. ćwiczenia korekcyjne wad postawy połączone z samoobroną dla dzieci od 5 - 13 lat Szkoła Karate OYAMA, ul. Jagiellońska 23/9 p. Janusz Brodacki tel. 0602 364 458 Zajęcia będą odbywać się w Zespole Szkół nr 2, ul. Rydygiera 12 a w godz. 18.30 - 19.30

9. samoobrona powyżej 13 lat Szkoła Karate OYAMA, ul. Jagiellońska 23/9 p. Janusz Brodacki tel. 0602 364 458 Zajęcia będą odbywać się w Zespole Szkół nr 2, ul. Rydygiera 12 a w godz. 19.30 - 20.30

10. zajęcia brazylijskiego jiu-jitsu i submission wrestling dla osób powyżej 16 roku życia (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym 604 184 748) Gracie Barra Toruń, zajęcia odbywać się będą w Szkile Podstawowej nr 6, ul. Łąkowa 13 w godz. 20.00 - 21.30

11. zajęcia rekreacyjne dla dzieci w wieku 8-14 lat - grupa zaawansowana z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie "Akademia Zdrowia i Ruchu" Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Ognisku Pracy Pozaszkolnej "Dom Harcerza", ul. Rynek Staromiejski 7 w godz. 17.00 - 18.00

12. zajęcia rekreacyjne dla dzieci w wieku 6-14 lat - grupa początkująca z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie "Akademia Zdrowia i Ruchu" Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Chełmnie, w Szkole Podstawowej nr 4, ul. M.C.Skłodowskiej 16 w godz. 17.00 - 18.00

13. zajęcia rekreacyjne dla dzieci w wieku 6-14 lat - grupa początkująca z zakresu japońskiej sztuki walki aikido kobyayashi (po wcześniejszym umówieniu tel. 504 234 024) Stowarzyszenie "Akademia Zdrowia i Ruchu" Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego, zajęcia odbywać się będą w Chełmży w Szkole Podstawowej nr 3, ul. Hallera 21 w godz. 17.00 - 18.00

14. aguapark (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 651-38-56 w godz. 8.00 - 9.00- 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Aguapark, ul. Hallera 79 w godz. 15.00 - 17.00
15. basen (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 623-36-34 w godz. 8.00 - 9.00 - 5 biletów) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji - Pływalnia z Hotelikiem, ul. Bażyńskich 9/17, godz. 12.50 i 21.10
III. Porady i diagnozy lekarskie

1. odchudzanie - opieka przez cały okres kuracji pomiar tkanki tłuszczowej indywidualne konsulrtacje nt. prawidłowego odżywiania - (po wcześniejszym umówieniu tel. 0601 960 900 ) Centrum Promocji Zdrowia, ul. Podmurna 69 godz. do uzgodnienia

2. masaż misami tybetańskimi - usuwanie stresu, wyciszenie - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 471-18-31 lub 609 850 418) Studio Natury BIOTON, ul. Prejsa 2/7 w godz. 11.00 - 17.00

3. świecowanie uszu - oczyszczanie zatok - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 471-18-31 lub 609 850 418) Studio Natury BIOTON, ul. Prejsa 2/7 w godz. 11.00 - 17.00

4. likwidacja cellulitu, nadwagi (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 471-18-31 lub 609 850 418) Studio Natury BIOTON, ul. Prejsa 2/7 w godz. 11.00 - 17.00

5. bezpieczne rzucenie palenia (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1, godz. 10.00 - 19.00

6. akupunktura (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

7. akupresura (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

8. masaż (po wcześniejszym umówieniu tel. 518 502 393) Gabinet Medycyny Dalekiego Wschodu, ul. Piekary 10/1 w godz. 10.00 - 19.00

9. badania w ramach programu profilaktycznego raka szyjki macicy dla kobiet w wieku 25 - 59 lat, które w ciągu 3 lat nie miały wykonanego badania cytologicznego (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-80-11 wew. 250) Przychodnia Specjalistyczna "OLK - MED", plac 18-go Stycznia 4 w godz. 8.00 - 18.00

10. pomiar tkanki tłuszczowej - Sklep Medyczny Multi Medica , ul. Uniwersytecka 17 pok. 6 tel. (056) 611-99-82 w godz. 8.00 - 16.00

11. pomiar ciśnienia - Sklep Medyczny Multi Medica , ul. Uniwersytecka 17 pok. 6 tel. (056) 611-99-82 w godz. 8.00 - 16.00

12. doradctwo w zakresie suplementacji - Katarzyna Matela Sklep "Sylwetka", ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45 w godz. 10.00 - 18.00

13. pomiar ciśnienia i doradztwo medyczne Sklep Specjalistyczny Zaopatrzenia Medycznego ul. Wojska Polskiego 43/F tel. (056) 62-248-69 w godz. 10.00 - 17.00

14. rollmasaż z podczerwienią (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki "MIRACLE", ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 - 18.00

15. elektrostymulacja proslim (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 663-46-98 ) Studio Modelowania Sylwetki "MIRACLE", ul. Lecha 5/7 w godz.10.00 - 18.00

16. choroby kręgosłupa, bóle głowy - diagnostyka i porady (po wcześniejszym umówieniu tel. 696 751 748) Gabinet Medycyny Naturalnej - Terapia manualna Kręgosłupa , ul. Grudziądzka 57/5 w godz. 15.00 - 16.00

17. analiza masy ciała wraz z interpretacją wyników (pomiar tkanki tłuszczowej, mięśniowej oraz wody w organizmie) (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

18. konsultacje z dietetykiem (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w g. 10.30-19.00

19. konsultacje ze specjalista ds. żywienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

20. pomiar poziomu cukru we krwi (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w godz. 10.30 - 19.00

21. pomiar ciśnienia (po wcześniejszym umówieniu tel. 509 938 202 lub 510 070 673) Studio Life Natur s.c. ul. Olsztyńska 18b w g. 10.30-19.00

22. diagnoza schorzeń kręgosłupa, wad postawy, konsultacje dzieci i młodzieży (po wcześniejszym umówieniu tel. (052) 334-21-41 lub 0601 985 300) Centrum Terapii Manualnej Kręgosłupa "Kociński", ul. Targowa 21 w godz. 10.00 - 18.00

23. terapia antynikotynowa - 50% zniżki (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 652-27-48) Gabinet Biorezonansu "BIOMED", ul. Św. Katarzyny 4 w godz. 15.00 - 17.00

24. testy alergiczne - podstawowa paleta - 50% zniżki (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 652-27-48) Gabinet Biorezonansu "BIOMED", ul. Św. Katarzyny 4 w godz. 15.00 - 17.00

25. pomiar ciśnienia - Gabinet Medycyny Naturalnej "DŻIGUUR", ul. Prosta 13/3 tel. (056) 660-16-71 w godz. 9.00 - 13.00 i 14.00 - 18.00

26. Pomiar tkanki tłuszczowej i wody w organizmie - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 621-00-66) Nature - House Żywienie i Dietetyka, ul. Szczytna 14 w godz. 9.00 - 19.00

27. bezpłatne badanie słuchu - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

28. bezpłatny przegląd aparatu słuchowego - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

29. bezpłatne porady protetyków słuchu - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-108-62) Geers Akustyka Słuchu Sp. z o.o., ul. Szczytna 8 w godz. 9.00 - 17.00

30. bezpłatny przegląd jamy ustnej (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM "ORMED" Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 - 17.00

31. konsultacje stomatologiczne (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-49-99 w 53 lub 516 138 555) PCM "ORMED" Przychodnia Stomatologiczna, ul. Konstytucji 3-go Maja 40A (budynek Pogotowia Ratunkowego) w godz. 10.30 - 17.00

32. warsztaty wegeteriańskiego gotowania - Szkoła Medytacji i Samorealizacji, ul. Szeroka 38 tel. (056) 655-45-82 lub 601 923 455 dzień i godzina do ustalenia

33. darmowe zabiegi lecznicze (schorzenia kręgosłupa, zaburzenia krążenia itp.) - ( po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-00-17 lub 602 135 220 ) CERAGEM Toruń Milena Buler, ul. Jagiellończyka 8/1 w godz. 8.00 - 18.00

34. test widzenia (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-12-57) Optometria Karczewski S.C. ul. Rynek Nowomiejski 25 w g. 10.00-18.00

35. pomiar ciśnienia Gabinet Masażu i Akupunktury "NATURA", ul. Jęczmienna 13 tel. (056)66-34-200 lub 606 938 872 godz. 9.00 - 13.00 i 14.00 - 18.00

36. masaż orientalny i klasyczny (po wcześniejszym umówieniu tel. 728 590 933) Katarzyna Kozłowska, Aleja 700 -lecia 16/55 dzień i godz. do uzgodnienia

37. profilaktyka wad wymowy (badania logopedyczne dzieci, diagnoza logopedyczna, ocena sposobu oddychania, budowa narządów artykulacyjnych, porady dla kobiet w ciąży) (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-93-90 ) Żłobek Miejski Nr 2, ul. Piskorskiej 9, 1 raz w tygodniu w godz. 15.15 - 16.15 - konkretny termin do uzgodnienia

38. bezpłatne badanie słuchu (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-720) Specjalistyczny Gabinet Protetyki Słuchu, ul. Przy Kaszowniku 25a w godz. 10.00 - 17.00

39. prezentacja nowoczesnych aparatów słuchowych (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 62-10-720) Specjalistyczny Gabinet Protetyki Słuchu, ul. Przy Kaszowniku 25a w godz. 10.00 - 17.00

40. leczenie zębów dzieci i młodzieży do lat 18, przegląd stomatologiczny - (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 658-56-65) NZOZ "ALFAMED", ul. Most Pauliński 1 w godz. 10.00 - 17.00

41. leczenie zębów dzieci i młodzieży do lat 18, przegląd stomatologiczny (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 659-85-68) NZOZ "ALFAMED", ul. Sobieskiego 48 w godz. 10.00 - 17.00

42. 60% zniżki na testy alergiczne - bezinwazyjne (po wcześniejszym umówieniu tel. 501 414 255) Gabinet Medycyny Naturalnej, Bioenergoterapii i Radiescezji p. R. Liczkowski - Przychodnia Zdrowia, ul. Bażyńskich 40 w godz. 10.00 - 17.00

43. indywidualny i grupowy masaż misami tybetańskimi (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 622-12-22) Instytut Dietetyki i Nowoczesnych Metod Odchudzania BEAUTY ESENCE, ul. Most Pauliński 1/3/4 w godz. 10.00 - 15.00

44. dokładna analiza składu ciała wraz z interpretacją wyników (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 65-30-111) Bella Line Wellness Centrum, ul. Żółkiewskiego 8 w godz. 6.00 - 22.00

45. konsultacje seksuologiczne (psycholog ze specjalizacją) (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 tylko 18.05.2009r. w godz. 17.00 - 19.00

46. konsultacje psychoonkologa - dla pacjentów oraz rodzin osób chorych na chorobę nowotworową (po wcześniejszym umówieniu tel. (056)47-133-47) Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego REMEDIS PRO NZOZ Sp. z o.o., ul. Piastowska 1 - termin do uzgodnienia
IV. Studia odnowy biologicznej i salony kosmetyczne i inne

1. zniżka 10% na kursy instruktorów rekreacji ruchowej i instruktorów sportu w różnych specjalnościach - Toruński Związek TKKF Zarząd Miejski w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 75 tel. (056) 65-22-168 w godz. 8.00 - 15.00

2. 10% rabatu na asortyment w sklepie Sklep "Sylwetka", ul. Podmurna 54/56 tel. (056) 652-16-45 w godz. 10.00 - 18.00

3. zniżka 10% na odżywki sportowe i 10% na odzież i akcesoria sportowe F.H. "Profesjonalista", ul. Podmurna 69 tel. (056) 652-17-20 w godz. 10.00 - 18.00

4. bezpłatne konsultacje, ocena oraz diagnoza skóry (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (056) 652-87-87) ZOI WILLA SPA, ul. Legionów 48-50 w godz. 12.00 - 15.00

5. bezpłatna regulacja brwi (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (056) 652-87-87) ZOI WILLA SPA, ul. Legionów 48-50 w godz. 12.00 - 15.00

6. bezpłatna masaż twarzy (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (056) 652-87-87) ZOI WILLA SPA, ul. Legionów 48-50 w godz. 12.00 - 15.00

7. wyszczuplanie i modelowanie ciała za pomocą ultradźwięków i elektostymulacji (po wcześniejszym umówieniu tel. (056) 655-39-04) Neobodica Toruń, ul. Żółkiewskiego 14 w godz. 8.30 - 17.40
_________________
http://massagethai.info kurs masaż tajski od 400zl, indonezyjski od 300zl, tajskimi stemplami ziołowymi, tajskiego masażu stop, na krzesle od 200zl warszawa lublin kielce http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1324 Orientalne olejki eteryczne, stemple i balsamy ziolowe, stroje do masazu z Tajlandii http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=2&start=150 , peeling z drzewa sandalowego, Pueraria Mirifica i Butea Superba - fitohormony Moj blog http://tajski.e-masaz.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja Fotele masujące
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoły masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB



Zapraszamy na G+