Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jesteś tu nowy? Przywitaj się !
Autor Wiadomość
BIOMAART Masaż 


Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-02-23, 08:55   

Witam serdecznie. Jestem praktykiem i nauczycielem hawajskiego systemu pracy z ciałem (masaż Lomi Lomi Nui, Kahi Loa, taniec hula). Nie zaniedbuję też korzeni - ciągle zgłębiam masaż klasyczny, a dla rozrywki popełniam czasami masaże bambusem królewskim lub kamieniami. Moją ostatnią fascynacją stał się Aku Taping. Trzymam kciuki za wszystkich wstępujących na drogę pracy nie tylko z ludzkim ciałem, ale również z psyche.
Beata
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-02-23, 09:04   kurs masaz tajski

co znaczy "e ala e" w twojej ksywie?
 
     
BIOMAART Masaż 


Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-02-23, 09:17   

E ALA E - obudź się!
To 1. wers pieśni " PUKA 'ANA O KA LA" śpiewanej przez Hawajczyków. Pieśnią tą budzi się słońce, a także wszystkich ludzi i cały świat. Ot, trochę hawajskiej magii :-)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-02-23, 09:58   

BIOMAART Masaż napisał/a:
E ALA E - obudź się!
To 1. wers pieśni " PUKA 'ANA O KA LA" śpiewanej przez Hawajczyków. Pieśnią tą budzi się słońce, a także wszystkich ludzi i cały świat. Ot, trochę hawajskiej magii :-)

Ciekawe :wink:
Witamy na forum :wink:
 
     
ASM MENOS

Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-03-13, 13:14   

Witam wszystkich na forum,
nie zrobiłam tego wczoraj wieczorem i już wynikło małe zamieszanie :) mam nadzieję że 'pierwsze wejście' nie wpłynie na przyjęcie mnie do tej forum'owej społeczności...
Reprezentuję placówkę szkoleniową Akademię Sztuki Masażu MENOS, prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu wielu form masażu, nasi instruktorzy to pasjonaci masażu, terapeuci z różnych stron świata (od Chin aż po Egipt - jakby na to nie patrzeć to dwa źródła kulturowe masażu ;) choć to zupełny zbieg okoliczności).
Siedziba nasza mieści się w Katowicach i na razie tylko tu prowadzimy szkolenia.
To chyba tyle tytułem wstępu...
Jeszcze tylko dodam, że w naszej szkole wychodzimy z założenia, że masaż choć jest sztuką to każdy może się go nauczyć, wystarczy chcieć!
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-03-13, 14:15   

ASM MENOS napisał/a:
Witam wszystkich na forum,
nie zrobiłam tego wczoraj wieczorem i już wynikło małe zamieszanie :) mam nadzieję że 'pierwsze wejście' nie wpłynie na przyjęcie mnie do tej forum'owej społeczności...
Reprezentuję placówkę szkoleniową Akademię Sztuki Masażu MENOS, prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu wielu form masażu, nasi instruktorzy to pasjonaci masażu, terapeuci z różnych stron świata (od Chin aż po Egipt - jakby na to nie patrzeć to dwa źródła kulturowe masażu ;) choć to zupełny zbieg okoliczności).
Siedziba nasza mieści się w Katowicach i na razie tylko tu prowadzimy szkolenia.
To chyba tyle tytułem wstępu...
Jeszcze tylko dodam, że w naszej szkole wychodzimy z założenia, że masaż choć jest sztuką to każdy może się go nauczyć, wystarczy chcieć!

Witamy na forum :wink:

Od razu informujemy ze każdy spam będzie usuwany włącznie z kontem użytkownika
 
     
osholom

Dołączył: 06 Kwi 2010
Posty: 12
Wysłany: 2010-04-07, 11:07   

Dzień dobry bardzo. Wita strażak z zawodu, masażysta z powołania [takie egzotyczne połączenie:) ]
Masaż pojawił się w moim życiu jakieś 3 lata temu i zawładnął nim. Jest dla mnie źródłem niesamowitej satysfakcji. Realizowanie się a jednocześnie możliwość niesienia pomocy innym nadaje niesamowitą jakość życiu i jest powodem pojawiania się uśmiechu po przebudzeniu. Na chwilę obecną nie mogę poświęcić się tej pasji w 100% ale mam nadzieje, że (również z pomocą tego forum) z czasem to się zmieni. Pozdrawiam :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-04-07, 11:18   masaz warszawa

mozesz wniesc cos nowego do zawodu, wlaczajac swoje doswiadczenie strazaka - moze ogien, dym czy wode.

gdzies w spa hong kongu podpalali specjalne wdzianko klienta i mialo to wplywac na zmniejszenie celulitu - zreszta pomysl zaczerpniety z tradycyjnej medycyny chinskiej. Masaz wodny jest znany; rowniez masaz suchy, ktory polega na wejsciu w ubraniu w elastyczny worek na ktory puszczane sa silne strumienie wody.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-04-07, 11:37   

osholom napisał/a:
Dzień dobry bardzo. Wita strażak z zawodu, masażysta z powołania [takie egzotyczne połączenie:) ]
Masaż pojawił się w moim życiu jakieś 3 lata temu i zawładnął nim. Jest dla mnie źródłem niesamowitej satysfakcji. Realizowanie się a jednocześnie możliwość niesienia pomocy innym nadaje niesamowitą jakość życiu i jest powodem pojawiania się uśmiechu po przebudzeniu. Na chwilę obecną nie mogę poświęcić się tej pasji w 100% ale mam nadzieje, że (również z pomocą tego forum) z czasem to się zmieni. Pozdrawiam :)

Witamy na forum oby więcej takich ludzi z pasja do masażu ;)
 
     
Michał81

Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-04-16, 20:55   

Witam,
od jakiegoś czasu myślałem o zmianie kwalifikacji zawodowych. Obecny zawód (elektryk) niestety nie przynosi mi zbyt wiele satysfakcji, nawet jeśli okaże się że masażystą nie zostanę to i tak chciałbym nauczyć się tego dla samego siebie. Dlatego żeby nie marnować czasu zapraszam do mojego tematu i pomoc w wyborze szkoły ;)

http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=7030#7030
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-04-16, 22:11   

Cześć ;) Odp napisałem w twoim temacie. Pozdrawiam
 
     
Rayan 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 53
Wysłany: 2010-04-20, 16:01   

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,
Mam na imię Mateusz, od dawna interesuję się masażem, i chciałbym zostać masażystą
Mam nadzieję, że uda mi się dzięki Wam, drodzy forumowicze, znaleźć dobrą szkołę masażu.
Pozdrawiam
  
 
     
Krakow_masaz 

Dołączył: 21 Kwi 2010
Posty: 10
Wysłany: 2010-04-21, 16:31   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
co znaczy "e ala e" w twojej ksywie?

bardzo ładnie :)

Witam, Zarejestrowałem się tutaj bo interesuję się tematyką masażu. Zobaczymy jak to wygląda z bliska :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-04-21, 18:46   Re: kurs masaz tajski

Krakow_masaz napisał/a:
massagewarsaw napisał/a:
co znaczy "e ala e" w twojej ksywie?

bardzo ładnie :)

Witam, Zarejestrowałem się tutaj bo interesuję się tematyką masażu. Zobaczymy jak to wygląda z bliska :)

Witamy na forum ;) Nie tylko ty interesujesz się ta dziedzina życia :D
 
     
Małgośka 

Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 2
Skąd: gdynia
Wysłany: 2010-04-23, 13:33   

Witam,jestem na etapie zakupu łóżka do masaż(stacjonarnego),poproszę o pomoc i może ocenę produktów firmy HABYS.Dziękuję i pozdrawiam :smile:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB