Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Sposoby na szybkie i zdrowe odchudzanie
Autor Wiadomość
Kristy 

Dołączyła: 16 Gru 2015
Posty: 29
Wysłany: 2016-04-24, 11:41   Sposoby na szybkie i zdrowe odchudzanie

Może mi pomożecie ? Co prawda do lata chyba już nie zrobie idealnej fit sylwetki ale może macie jakieś sprawdzone diety suplementy , ćwiczenia gdzie schudne jakieś 8 kg w 2-3 miesiace ?
 
     
Linki sponsorowane
tymonty

Dołączył: 24 Kwi 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-04-24, 20:31   

cel bym powiedział realny, bo 8 kg to nie jest znowu wiele. Ja chudłem prawie 3 kg w miesiąc, byłem na diecie pudełkowej, dodatkowo wspomagałem się therm line man, duużo trenowałem na siłowni, suplement brałem przed treningiem.
 
     
Przemo182
[Usunięty]

Wysłany: 2016-06-29, 13:19   

Ja polecam dietę dukana. Nawet bez tych faz tylko normalnie ograniczyć węglowodany i chudnie się w oczach.
 
     
Windi87

Wiek: 36
Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-07-26, 09:52   

Przemo182 napisał/a:
Ja polecam dietę dukana. Nawet bez tych faz tylko normalnie ograniczyć węglowodany i chudnie się w oczach.


Całkowicie się z tobą zgadzam. Dieta Dukana jest niezła. Ale ja bym radził stosować ja całą, wtedy jest naprawdę niezły efekt i szybki
 
     
rejectus

Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 12
Wysłany: 2016-12-11, 15:58   

Dziewczyny ja próbuje schudnąć od dwóch miesięcy i widzę jakąś tam poprawę, ale nie zbyt dużą. Dziewczyny a powiedźcie mi jak sprawdzacie postępy? Szczególnie na początku? Bo jeśli chodzi o ważenie się to wiadomo, z tym, że z reguły waga spada bardzo powoli. Mierzycie sobie np. zawartośc tłuszczu w organiźmie? Mi takie pomiary robili na początku na siłowni i zastanawiam się jak wazny jest ten wskaźnik? Bo znalazłam ostatnio taką wagę co to mierzy https://kredos.pl/waga-medyczna/waga-medyczna-lazienkowa-seca-804-specyfikacja, tylko, że jest dosyć droga i nie wiem czy warto wydać na nią tyle pieniędzy? W sumie jestem ciekawa jak to u mnie teraz wygląda po kilku miesiacach :)
 
     
monikabert90 

Dołączyła: 20 Gru 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-12-20, 13:39   

Suplementów Ci nie polecę, ale sport jak najbardziej :) Wiesz, co mnie najbardziej motywuje do aktywności fizycznej? Pulsometr :) Jak widzę w ciagu dnia, że mam coraz więcej zrobionych kroków itp, chce mi się jeszcze i jeszcze ;) Sa teraz ciekawe promocje np w sklepie SquashTime w dziale zegarki i pulsometry, popatrz sobie, może coś dla siebie wybierzesz :) :)
 
     
TicTac 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 63
Wysłany: 2016-12-22, 21:52   

MŻ- mniej żreć :mrgreen:
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2017-01-07, 10:02   

TicTac napisał/a:
MŻ- mniej żreć :mrgreen:

Znam tez ŻP - żryj połowę ;)

Rozejrzyj się na necie i zastosuj odpowiednia dietę do ciebie.
 
     
izabella_123

Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 12
Wysłany: 2017-02-17, 14:18   

Jeść przede wszytkim regularnie i mniejsze porcje oraz ćwiczyć - to podstawa.
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-03-23, 14:21   

Oj nie jest to takie proste. Wiem poniewaz sama jestem w trakcie odchudzania ale powiem Wam,ze dalej jest do przodu niz do tyłu. Po pierwsze więcej się ruszam Po drugie saram się stosować odpowiednią dietę. Początkowo nie moglam się przyzwyczaić do nowego stylu jedzenia. Ale im dłużej nie jem tłustych potraw tym mniej mi sie chce je jeść...

Najwaziejsza jest motywacja. To aby jej nie stracić podczas ćwiczeń.
fitwatch . pl - na tej stronie jest kilka dobrych artykułów.
 
     
huberta22 

Dołączyła: 29 Gru 2016
Posty: 20
Wysłany: 2017-04-06, 10:55   

dieta i ćwiczenia
 
     
moniszka 

Wiek: 35
Dołączyła: 08 Maj 2017
Posty: 14
Wysłany: 2017-05-08, 15:11   

Szybkie chudnięcie jest niebezpieczne i niezbyt korzystne dla organizmu. Lepsze jest stopniowe spalanie tkanki tłuszczowej i w efekcie utrata wagi. Oczywiście na początku waga leci w dół, a potem się zatrzymuje i cały proces przebiega znacznie woniej. Ale trzeba pamiętać, ze mięśnie też ważą :)
Ja polecam ruch i racjonalną dietę - z minimalną ilością cukrów, soli, ale taką, która odpowiada potrzebom organizmu - w zależności od stylu życia, pracy, treningów itp.
 
     
kia 

Dołączyła: 09 Maj 2017
Posty: 16
Wysłany: 2017-05-09, 10:00   

Odpowiednia dieta
duża dawka ruchu, od siebie polecam szczególnie trening ems https://www.ems-trening.p...g-studio-debica
To jest podstawa. Jeśli nie będziecie się ruszali to bez znaczenia na to jaką dietę wprowadzicie nie schudniecie (dopadnie Was efekt jojo).
Jeśli chodzi o suplementy to nie ma sensu wierzyć w cudowne działanie spalaczy tłuszczu.
  
 
     
maxinka
[Usunięty]

Wysłany: 2017-09-04, 10:30   

diety i oczyszczanie organizmu to dobry sposób, wydaje mi się, że warto pokusić się o zdrowe odżywianie żeby lepiej sie czuć i przy okazji zrzucić kilka kg
 
     
chrupcia 

Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 50
Wysłany: 2017-09-07, 20:41   

poczytaj o blonniku, jedz regularnie i cwicz... mozesz tez pic od czasu do czasu dicopeg 10g na przyspieszenie metabolizmu i pobudzenie jelit
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB