Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Wymienie się masażem, szukam modela do praktyki
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-08-27, 13:19   Wymienie się masażem, szukam modela do praktyki

Wielu masazystow jest samozatrudnionych i nie ma bezposredniego kontaktu z innymi masazystami, oprocz kursow doksztalcajacych, ktore czesto sa daleko od swojego miasta.

Wymiana zabiegow masazu to nie tylko samopomoc, gdy nam samym cos dolega, czy po prostu zapobieganie przemeczeniu, ale sposob uczenia sie nowych rzeczy, podpatrywania, jak pracuja inni, pogadania o zawodzie, doswiadczeniach z klientami.

Jest tez forma wspierania sie, udzielanie porad. Czasami moze prowadzic do wspolpracy, odsylania do siebie nawzajem klientow, ktorych z roznych powodow nie jestesmy w stanie obsluzyc (mieszkaja za daleko, nie pasuja im godziny, itd).

wiem, ze jest ciezko zorganizowac wymiane masazu przez internet (kraj jest duzy, a masazystow na forum niewiele), ale na dobry poczatek mozna probowac.

Ten watek moze rowniez sluzyc uczniom masazu, szukajacym modeli do praktyki (nie zawsze rodzina i znajomi chca pomoc), jak i modelom oferujacym sie (czasami wypada rzucic dyche czy dwie na poczet dalszego ksztalcenia sie masazysty, jesli jestesmy zadowoleni).

Wpisz swoje miasto, dzielnice, napisz slowo o sobie, zalacz swoja strone - i moze ktos skontaktuje sie z toba przez wiadomosc prywatna.
  
 
     
Linki sponsorowane
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-05, 20:41   

Swietny pomysl tylko nie wiem czy beda chetni na bycie modelem...
Ale co tam. Jak szalec to na bogato:)
Jestem chcetny na taka wspolprace mimo ze mam kogo masowac to nie zawsze zdaza sie zeby ktos mnie pomasowal( a przyda sie raz na jakis czas:P)
Takze jezeli ktos bedzie chetny na wymiane doswiadczen to jestem zainteresowany. Jest to powazne forum wiec mysle ze glupich pomyslow nie bedzie ze strony forumowiczow i da to jakies efekty.
Ktotka charakterystyka
plec:mezczyzna
wiek:25lat
staz w masowaniu:3lata
Wiecej jak bedzie potrzeba:P
Zapraszam do kontynuowania watku bo moze byc bardzo ciekawy.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-09-05, 21:35   masaz warszawa

bycie modelem to masaz za darmo - nie trzeba sie nawet wymieniac. Dobre dla klientow, ktorych nie stac na zabieg masazu (choc zabieg przez ucznia nie bedzie tak skuteczny, jak profesjonalny).

plec i wiek niewazne, polska dluga - wiecej niz kilkadziesiat kilometrow pewnie nikt nie pojedzie
  
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-09-05, 21:46   

Pozyjemy zobaczymy:)
 
 
     
RainbowFenix 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 6
Skąd: Bielsko / Bydgoszcz
Wysłany: 2009-07-21, 13:42   

chociaż minęło już sporo czasu i widzę nikt się nie odzywa w kwestii wymiany.. ale zaryzykuje i napiszę ;) Chętnie wymienię się z kimś masażem, lub oddam w "dobre ręce" ;) na terenie Bielska Białej lub Bydgoszczy.
 
 
     
lucas_iscariot 

Dołączył: 29 Maj 2009
Posty: 22
Skąd: woj. mazowieckie
Wysłany: 2009-08-28, 18:40   

faktycznie temat cos zamarl...

wiec i ja dorzuce cos od siebie :)

"wymiana" masażu w okolicy Plock-Gostynin-Kutno


sam pomysl bardzo dobry - z lezka w oku wspominam czasy kiedy na zajeciach praktycznych meczylismy sie sami ze soba - 2 masaze calkiem darmo w tygodniu :)
 
     
a_gata 

Dołączyła: 01 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Nowa Sól/Bydgoszcz
Wysłany: 2009-09-01, 20:05   

świetny pomysł, popieram.
Mimo, że dopiero mam w planach zrobić kurs masażu, chętnie służę pomocą jako model doświadczonym i uczącym się masażystom. Może sama na tym skorzystam i dowiem się czegoś ciekawego o masażu.
Okolice Zielonej Góry, Warszawa, Bydgoszcz - zapraszam do wspolpracy :)
 
 
     
klinikamasazu 

Wiek: 39
Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-01-15, 00:46   

Witam,

zapraszam do kontaktu w Poznaniu w celu wymiany doświadczeń pomiędzy masażystami/-tkami. Każde doświadczenie procentuje :-)

Pozdrawiam !

Marcin
 
 
     
Łentu 

Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Opole
Wysłany: 2010-01-22, 09:23   

Hej! Dopiero zaczynam przygodę masażysty i chciałbym się nieco podszkolić. Byłbym wdzięczny, jeżeli ktoś z okolic Opola, byłby chętny mi pomodelować. Chętnie przeszedłbym "praktyki", a cieszyłbym się, jak oprócz wyrobienia dostawałbym dobre rady:)

Pozdrawiam Łentu:)
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-22, 09:36   kurs masaz tajski

jesli komus bardzo zalezy na kontakcie, to mozna probowac znalesc masazystow z okolicy kozystajac z wyszukiwarki (nie jest ona doskonala, ale zawsze cos) - po prostu trzeba przewracac strone za strona http://forum.e-masaz.pl/m...ter=all&start=0
 
     
andy 

Wiek: 51
Dołączył: 25 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: warszawa
Wysłany: 2010-02-25, 08:51   Re: kurs masaz tajski

Poszukuje osoby do wymiany masażu ja wykonuje masaz hawajski lomi lomi a222222333@gmail.com pozdrawiam Andrzej, Warszawa.

edycja massagewarsaw: usuniete wieloktorna cytowanie
 
     
BIOMAART Masaż 


Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-02-26, 18:09   

andy napisał/a:
Poszukuje osoby do wymiany masażu ja wykonuje masaz hawajski lomi lomi a222222333@gmail.com pozdrawiam Andrzej, Warszawa.


A ja wykonuję wersję świątynną tego masażu. Bardzo chętnie się wymienię.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-19, 08:37   kurs masaz tajski

napisz w jakim miescie, bo polska duza, a z tresci postu nie wynika, ze jestes z warszawy.

ps proponuje, zeby kazdy na tym watku wyedytowal swoja propozycje wymiany/modelowania wedlug schematu: wykonywane masaze/terapie, miasto/miejscowosci i opcjonalnie dane kontaktowe (adres wlasnej strony przyda sie).

w ten sposob ulatwi sie poszukiwania, poniewaz wyszukiwarka na forum jest czasowo wylaczona.
 
     
BIOMAART Masaż 


Dołączyła: 22 Lut 2010
Posty: 14
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-03-23, 16:52   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
napisz w jakim miescie, bo polska duza, a z tresci postu nie wynika, ze jestes z warszawy.
.....
w ten sposob ulatwi sie poszukiwania, poniewaz wyszukiwarka na forum jest czasowo wylaczona.


No tak...ach ta wyłączona wyszukiwarka

Lomi Lomi Nui, Kahi Loa, klasyczne i troche relaksu gorącymi kamieniami, nefrytowymi kamieniami, bursztynami, stemplami, bambusem/ Warszawa, czasami Łódź, czasami Trójmiasto/ biomaart@wp.pl lub 0-504-243-068
 
     
elmar4

Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 2
  Wysłany: 2010-03-31, 11:26   

Rozpoczęłam dopiero naukę masażu, ale chętnie mogę być modelką, a także liczę na uzyskanie cennych rad od doświadczonej osoby wykonującej masaże. Moja lokalizacja to Gorzów Wlkp.; e-mail:elmar4@op.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB