Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła masażu Gdańsk Plejada
Autor Wiadomość
zolza

Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-01-24, 11:42   Szkoła masażu Gdańsk Plejada

Jestem nowym użytkownikiem forum, tak więc witam się ze wszystkimi serdecznie.
Chciałabym zasięgnąć Waszej porady. Mianowicie planowałam rozpocząć od lutego edukację w gdańskim medyku na kierunku technik masażysta. Niestety w dniu dzisiejszym otrzymałam informację, iż szkoła rezygnuje z rekrutacji na ten kierunek.
Tak więc jestem w kropce.
Z tego co się orientuję, spośród szkół policealnych w Gdańsku najsensowniejsza jest Plejada(która obecnie prowadzi rekrutację).
Niestety nic o tej szkole nie wiem i nie mogę znaleźć w sieci opinii jej absolwentów.
Jeżeli ktoś z Was może wyrazić swoje zdanie na temat powyższej placówki, bądź zna inną wartą polecenia szkołę, będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
 
     
Linki sponsorowane
fizjo

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 128
Wysłany: 2014-01-24, 16:51   

Zapisuj się śmiało kończyłem ta szkołę dobre kilka lat temu i wszystko było ok.
 
     
zolza

Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-01-26, 17:31   

Dzięki za odpowiedź.
Głównie mam wątpliwości co do sposobu nauczania w niepublicznych placówkach, nie chciałabym rozczarować się podejściem - płacisz dostajesz papier, a w rzeczywistości niewiele umiesz.
Czy mógłbyś powiedzieć jeszcze coś o wykładowcach i zajęciach praktycznych? Na stronie szkoły niestety nie ma żadnych informacji.
 
     
fizjo

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 128
Wysłany: 2014-01-26, 18:32   

Jak ja chodziłem z 5 - 6 lat temu to bardzo kładli nacisk na obecność i praktykę. Wysyłali nas do chyba jak dobrze pakietem trzech szpitali.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-01-26, 18:33   Re: Szkoła masażu Gdańsk Plejada

zolza napisał/a:

Z tego co się orientuję, spośród szkół policealnych w Gdańsku najsensowniejsza jest Plejada(która obecnie prowadzi rekrutację).
Niestety nic o tej szkole nie wiem i nie mogę znaleźć w sieci opinii jej absolwentów.
Jeżeli ktoś z Was może wyrazić swoje zdanie na temat powyższej pla

Nie bardzo rozumie Twój dylemat. Najsensowniejsza uwazasz plejade, wiec na jakiejs podstawie doszlas do ten konkluzji.

Nastepnie dostajesz odpowiedz potwierdzajaca twoja opinie i nadal jestes skolowana.

Plejada istnieje w kilkunastu miastach, jest nowa szkola, ale ma juz absolwentow. Poziom nie zalezy od tego, czy jest publiczna czy prywatna, tylko od wyksztalcenia kadry i rzetelnosci w nauczaniu.

To, ze w medyku nie udalo im sie zebrac grupy, moze swiadczyc, ze szkola ma niska renome i stad brak zainteresowania.

Plejada jest bezplatna. Mozesz isc do nich , nastepnie przeniesc sie do innej szkoly, jesli ci nie odpowiada..

Znam technikow masazu po plejadzie w siedlcach, sa zadowoleni z wyboru
 
     
fizjo

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 128
Wysłany: 2014-01-26, 19:05   

Dokładnie. Jak ja chodziłem jeszcze była płatna. A teraz słyszę ze jest bezpłatna to tak jak pisze kolega wyżej nie ma co się zastanawiać
 
     
zolza

Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-01-26, 21:10   Re: Szkoła masażu Gdańsk Plejada

Cytat:
Nie bardzo rozumie Twój dylemat. Najsensowniejsza uwazasz plejade, wiec na jakiejs podstawie doszlas do ten konkluzji.


-Plajadę uważam za najsensowniejszą, gdyż w swojej ofercie mają głównie kierunki związane z promocją zdrowia.


Cytat:
Plejada istnieje w kilkunastu miastach, jest nowa szkola, ale ma juz absolwentow. Poziom nie zalezy od tego, czy jest publiczna czy prywatna, tylko od wyksztalcenia kadry i rzetelnosci w nauczaniu.


- Stąd też moje pytanie o wykładowców oraz o praktyki.

Cytat:
Plejada jest bezplatna. Mozesz isc do nich , nastepnie przeniesc sie do innej szkoly, jesli ci nie odpowiada..


- O dziwo Pani w dziekanacie twierdzi, że edukacja w Plejadzie jest płatna, dokładnie 160 zł miesięcznie.
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2014-01-26, 22:23   

Plejadę znam od kilku lat. Wiem, że wysoka zdawalność, sensowne praktyki i doświadczeni wykładowcy. Możesz iść spokojnie. Ale, faktycznie, jest czesne. To "Zak" ma w tym roku w niektórych miastach bezpłatnie. Ale zdawalność o wiele niższa.
P.S. w medyku nie ma zapisów tylko na tryb wieczorowy od II semestru.
 
     
zolza

Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 4
Wysłany: 2014-01-28, 22:13   

Cytat:
w medyku nie ma zapisów tylko na tryb wieczorowy od II semestru


Dokładnie na tryb wieczorowy od lutego zamierzałam się zapisać ale tak jak wspominałam, jednak zrezygnowali z naboru.

Sprawdzę Plejadę :)

Fizjo i Zbyszek dziękuję za odpowiedzi :)
 
     
fizjo

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 128
Wysłany: 2014-01-28, 22:57   

zolza napisał/a:
Cytat:
w medyku nie ma zapisów tylko na tryb wieczorowy od II semestru


Dokładnie na tryb wieczorowy od lutego zamierzałam się zapisać ale tak jak wspominałam, jednak zrezygnowali z naboru.

Sprawdzę Plejadę :)

Fizjo i Zbyszek dziękuję za odpowiedzi :)

Powodzenia :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB