Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Wątek dla masażystów niewidomych
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-07-25, 09:50   kurs masaz tajski

Spa w ciemności, czyli jak masują niewidomi

"Dans le noir?" ("W ciemności?"), tak nazywa się otwarte w Paryżu spa prowadzone przez ludzi niewidomych. Chodzi o pierwsze tego typu spa w Europie. W salach gdzie króluje wieczna noc, relaksujący masaż staje się zupełnie nowym przeżyciem.

To tylko fragmenty artykułu. Tutaj cały artykuł pt: Spa w ciemności, czyli jak masują niewidomi
 
     
Linki sponsorowane
Sawa 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-08-04, 14:18   

Bardzo ciekawa inicjatywa. Wiadomo przecież, że niewidomi to najlepsi masażyści. Poza tym to jeden z niewielu zawodów gdzie mogą konkurować ze zdrowymi ludźmi i tą konkurencję potrafią wygrać!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-14, 00:13   kurs masaz tajski

Centrum Rehabilitacji zatrudni na stanowisko: MASAŻYSTÓW, REHABILITANTÓW, FIZJOTERAPEUTÓW ( posiadających także stopień niepełnosprawności) CV prosimy przesyłać na adres: kadry@wydawnictwapzn.pl WARSZAWA
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-24, 19:14   kurs masaz tajski

FUNDACJA PRZYJMIE DO PRACY NA STANOWISKU MASAŻYSTY OSOBĘ POSIADAJĄCĄ STOPIEŃ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI .ETAT-KRAKÓW.TEL.501 370-821
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-10, 00:29   kurs masaz tajski

Terapeuta zajęciowy (os. niepełnosprawne)
Doświadczenie zawodowe: Terapeuta zajęciowy* -
Umiejętności i uprawnienia: Mile widziane doświadczenie
Prowadzenie indywidualnej terapii z pacjentami z uwzględnieniem metod terapeutycznych i zaleceń kierownika działu rehabilitacji. Oraganizowanie czasu wolnego pacjentów (prace manualne) Przygotowywanie pacjentów do spożywania posiłków oraz pomoc w karmieniu. Praca w Konstantynowie Łódzkim, godziny pracy do ustalenia, poszukiwana osoba sprawna ruchowo.
Oferujemy:
Rodzaj zatrudnienia: Umowa na okres próbny
Zmianowość: jedna zmiana
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Miejscowość: Konstantynów Łódzki

Sposób aplikowania:
Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Szpitalna 6
92-207 Łódź , Polska

E-mail: felmed@poczta.fm
Wymagane dokumenty: CV + orzeczenie o st. niepełnosprawności
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-11, 00:24   kurs masaz tajski

Technik masażysta lub fizjoterapeuta
Doświadczenie zawodowe: Technik masażysta* -
Oferta pracy dostępna dla osób niepełnosprawnych
Umowa o pracę na czas określony
dwie zmiany
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy
Adres: Sobieskiego 27
25-124 Kielce
Nr telefonu: 694-206-110
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fizjo - Vita
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-15, 00:47   kurs masaz tajski

Minimalne wynagrodzenie: 1,386.00
PRACA CZASOWA + PEŁNY WYMIAR GODZIN
Wymagane doświadczenie: Niewymagane
Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie, Krepsztul Andrzej telefon: 94 311 3116 Świdwińska 21A, 78200 Białogard
Termin składania podań: 11/10/2011
Krajowy nr ref.: 32010@StPr/11/0319
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-04, 09:31   kurs masaz tajski

SZUKAM PRACY JAKO MASAŻYSTA

Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym ze względu na schorzenie narządu wzroku. Nadmieniam, że jestem dyspozycyjny i dojazd do pracy a nawet zmiana miejsca zamieszkania nie stanowi dla mnie bariery.

Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku masażysty oraz specjalistyczne szkolenia w tym zakresie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z pacjentami cierpiącymi na wiele różnych jednostek chorobowych o różnym stopniu zawansowania od pacjentów chodzących po leżących z licznymi powikłaniami po udarach i wylewach.

Na stanowisku masażysty pracowałem w szpitalach i poradniach rehabilitacyjnych.
Moja niepełnosprawność ułatwia mi kontakt z pacjentem oraz zmniejsza skrępowanie pacjentów.

Zatrudniając mnie możecie Państwo skorzystać z dofinansowania na utworzenie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej z PFRON jak również dopłaty do wynagrodzenia osoby niepełnosprawnej z PFRON.

Tel. komórkowy 502-734-200
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-10, 15:31   kurs masaz tajski

Ukończyłem 4-letnie technikum masażu i fizykoterapii , nie posiadam dyplomu.
Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności z tytułu wzroku.
Rodzaje wykonywanych technik: - pełna klasyka , drenaż limfatyczny , masaż sportowy , masaż leczniczy , masaż kosmetyczny , masaż relaksacyjny , masaż antycellulitowy , bandażowanie. Ukończyłem staż na stanowisku masażysty w Centrum Katowic.
Poszukuję pracy na terenie Rudy Śląskiej , Zabrza - Gliwic , Chorzowa - Katowic , Bytomia / i okolice .
Więcej informacji udzielę pod nr tel 502-668-342.
 
     
tartilla 


Wiek: 37
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-10-11, 10:11   

Wow, świetna inicjatywa, jestem pod wrażeniem :D . I faktycznie, osoby niewidome mają bardziej wyczulone inne zmysły, np zmysł dotyku, więc ciekawa jestem efektów :) .
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-11, 10:15   kurs masaz tajski

co jest swietna inicjatywa i dlaczego jestes pod wrazeniem?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-10-11, 14:00   

tartilla napisał/a:
Wow, świetna inicjatywa, jestem pod wrażeniem :D . I faktycznie, osoby niewidome mają bardziej wyczulone inne zmysły, np zmysł dotyku, więc ciekawa jestem efektów :) .

Musisz sama sprawdzić na sobie pójść do masażysty niewidomego jaki zdrowego. Czasami zdrowszy może lepiej wykonywać zabiegi niż niewidomy ale i na odwrót.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-15, 00:38   kurs masaz tajski

Technik masażysta, mile widziane osoby niepełnosprawne
Umowa o pracę na czas określony
dwie zmiany
Wymiar etatu: w pełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Sposób aplikowania:
Bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Kilińskiego 228
93-124 Łódź , Polska

Nr telefonu: 888-777-900
Wymagane dokumenty: cv
ALMED ALEKSANDRA PAWLAK
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-30, 23:09   kurs masaz tajski

Jestem osobą niepełnosprawną w stopniu znacznym ze względu na schorzenie narządu wzroku. Nadmieniam, że jestem dyspozycyjny i dojazd do pracy a nawet zmiana miejsca zamieszkania nie stanowi dla mnie bariery.

Posiadam ponad 15 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku masażysty oraz specjalistyczne szkolenia w tym zakresie. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z pacjentami cierpiącymi na wiele różnych jednostek chorobowych o różnym stopniu zawansowania od pacjentów chodzących po leżących z licznymi powikłaniami po udarach i wylewach.

Na stanowisku masażysty pracowałem w szpitalach i poradniach rehabilitacyjnych.
Moja niepełnosprawność ułatwia mi kontakt z pacjentem oraz zmniejsza skrępowanie pacjentów.

Zatrudniając mnie możecie Państwo skorzystać z dofinansowania na utworzenie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej z PFRON jak również dopłaty do wynagrodzenia osoby niepełnosprawnej z PFRON.

lodzkie, mazowieckie 502-734-200
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-12-03, 21:23   kurs masaz tajski

kolejne opinie o tajskim od niewidomych:

Polecamy wszystkim niezdecydowanym kurs masażu tajskiego. Pracujemy jako masażyści juz 7 lat i byliśmy na wielu szkoleniach, ale masaż tajski miło nas zaskoczył. Sami długo szukaliśmy dla nas odpowiedniego szkolenia i po ukończeniu jesteśmy bardzo zadowoleni. Główne atuty kursu to cudowna atmosfera, indywidualne podejście do każdego uczestnika, jak i ogromny profesjonalizm. Co to samego masażu tajskiego to myślę, że jest wspaniałą alternatywa dla innych terapii zwłaszcza u osób zapracowanych, siedzących przed komputerem, ciągle w samochodzie itp. Dla masażysty tez duży plus - nie męczy się tak jak przy np. masażu klasycznym, a efekty terapii są niesamowite. Marzena i Paweł Słowik cluzo@pkp-jazda.pl, niedowidzący technicy masażu, Kielce, kurs Kampinos 11.2011
***
Dzięki za szkolenie, było naprawdę dobre, a byłem na bardzo wielu różnych kursach zawodowych. Dużo praktykuję tajskiego i włączam niektóre techniki do zabiegów klasycznych. Bardzo powolny rytm i spokój wypływający z tajskiego, różni go bardzo od szybkich ruchów w klasycznym, trzeba się z tym oswoić. Jest to wysokie wyzwanie. Pracuję nad prawidłowym ułożeniem kcuków i wyczuwaniem nimi tkanki, gdy poprawnie to wykonywać, to powięź rozluźnia się. Ważne jest tu skoordynowanie ruchów z oddechem pacjenta, wtedy mniej boli. Napewno zobaczymy się na kursie dla zaawansowanych. Michał Przychodzki mikep2@wp.pl, niedowidzący technik masażysta, Bartoszyce, kurs Kampinos 11 2011
***
Byłam na kursie masażu tajskiego i jestem bardzo zadowolona, Kanya jest świetną nauczycielką, dobra atmosfera, wszystkim polecam te kursy. Agnieszka Cios, niedowidzący technik masażu, Skierniewice, Kampinos

***

Kurs bardzo mi się podobał, jestem bardzo zadowolona. Instruktorka świetnie przekazywała wiedzę. Na razie miałam mało klientów na ten masaż, ale Ci, którym go wykonywałam byli bardzo zadowoleni. Regularnie kożystają z niego i polecają innym. Na pewno będę chciała rozwijac tę formę masażu, w listopadzie spotkamy się w Żywcu. Mam nadzieję, że uda mi się zachęcić także znajomych. Kamila kowalewicz@interia.pl, Jarnołtowek, niewidomy mgr fizjoterapii, kurs masazu tajskiego Lódz 06.2011
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB