Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka relaksacyjna do masażu
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-12-02, 01:48   Muzyka relaksacyjna do masażu

Proszę o dodawanie wykonawców, tytuły piosenek, albumy, itd związanych z muzyka relaksacyjną potrzebną w gabinecie masażu.
 
     
Linki sponsorowane
agnieszka

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 18
Wysłany: 2008-12-02, 10:31   

:wink:prosze bardzo-REIKI II -muzyka relaksacyjna(swietna), CELTIC TRANCE,ROZMAżANIE,ODPRężENIE,CELTIC BAGPIPES,UTWóR 2,PORANEK ,OBIETNICA,REIKI I- to są moje ulubione ,polecam :lol:
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-12-02, 12:04   

Dodam też od siebie, chyba to klasyka, wykonacwy: ENIGMA, Vangelis, Yanni ;)
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-05, 21:58   

mowisz cos z klasyki..:) To ja dodam adiemusa... niektore kawalki to perelki.
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-01-06, 17:30   

Budda Bar, Gregorian, Enya
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-02-02, 01:13   

tak, luchanie tylko muzyki relaksacyjnej podczas pracy doprowadzi do tego ze sami zaśniemy, wic jak ja to mówię zartem plum-plumki mogą być ale nie bez przerwy. Używam muzyki klasycznej.. i tak jak wymieniliście Enya, Budda Bar, Jarre, Volenvaider. wszystkie płyty sjesty lub smuth jazz.caffe, z pollskich... - zaraziłam kilka osób plytami Anny Marii Jopek - jakie ona ma cudne teksty, a i nastój tych piosenek jest właśnie taki relaksacyjny - POLECAM... z relaksacyjnych to mam taką genialną płytke z muzyczką na czakrę serca Ale takch tytułów jest wiele. JA UWIELBIAM MUZYKE, jestem wybredna. i tez lubie śpiewać...
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-02-02, 12:30   

Podawaj wybrane tytuły ;) Logiczne jest to ze nie cały czas się słucha relaksacyjnej muzyki bo zasnąć można. Ja czasami nawet rocka puszczam od razu jest energicznie ;)

Wracamy do podawania tytuły zespołów:
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-02-04, 00:38   

no to macie moją listę przebojów, Muzyka z plyty Eli Noiwalskiej "Ty", Anna Maria Jopek "Niebo" Muzyka na czakrę serca - nie znam autora, Enya "amarantine", może być tez poezja śpiewana, typu Stare Dobre Małżeństwo, a jak nie ma płyt to radiowa trójka, oraz wykonawcy, których wyninłam poprzednio
 
     
Fikou 
masażysta wokalista

Wiek: 37
Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 36
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2009-02-26, 23:43   hmm

a jakiś set płytowy godzinny albo chociaż 45 minut? do kamieni by mi się przydał, ale instrumentalny najlepiej.
Ps: Toshinori Kondo z Dj Krash(em) nagrał dobrą płytkę... rewelka
 
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-02-27, 13:08   

Może wpierw zapytajcie co preferuje klient, bo od pseudorelaksacyjnej muzy można się przekręcić :)

Są sprawdzone płyty, choć nie były planowane jako relaksacyjne np: Papathanasiou Vangelis: Oceanic, Voices, Opera Souvage, Andreas Wollenweider Caverna Magica czy też Behind the garden, Karunesh późniejsze płyty. Secret garden, może Oliver Shanti, no i wybrane kawałki starego dobrego Tangerin Dream (Tylko dla fanów) :) Lorenna McKennit, itd.

Jeśli chodzi o wschodnie klimaty ale na zachodnie ucho to jest taka perełka: Zen Garden - Kikina Gumi, obowiązkowo. Dastępna także w Polsce. Kamal, realizacje Cafe del Mare.

Młodsi zechcą posłuchać np spokojniejszych płyt Black & Jones, pamiętajcie o odrobinie chillout, elektronika? Zależy kto co lubi.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-02-27, 16:07   

Bodyworker napisał/a:

Młodsi zechcą posłuchać np spokojniejszych płyt Black & Jones, pamiętajcie o odrobinie chillout, elektronika? Zależy kto co lubi.

Pełne zdziwienie ze podałeś Black & Jones maja super muzykę do zabiegów.

Pozwolę sobie dodaj jeszcze wykonawcę Schiller ’a i jego albumy:

Przykladowa piosenka: Schiller - I feel you http://www.youtube.com/watch?v=raKHsIELFQg

A z gatunków to chilltrance oraz ambient no i jak wyżej pisano chillout ;)
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-02-27, 18:30   

też się kiedyś zdziwiłem, znałem Blank & Jones z zupełnie innych przedsięwzięć, ale potem kupiłem płytę Relax i pozytywne zdziwienie :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-02-28, 01:48   

Bodyworker napisał/a:
też się kiedyś zdziwiłem, znałem Blank & Jones z zupełnie innych przedsięwzięć, ale potem kupiłem płytę Relax i pozytywne zdziwienie :)

Dokładnie jak piszesz ;)
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2010-08-18, 22:33   

wszystkich prowadzących jakiekolwiek usługi ściga ZAIKS I inne organizacje którre za korzystanie z radia i innych nagrań popularniej muzyki w gabinetach, salonach i sklepach żądają opłat, tak jakby dzięki tej muzyce nasze obroty miały by być generowane.

ale sa wydawnictwa, które dają certyfikat na swoje płyty pozwalający używać do celów profesjonalnych swojej muzyki

oto jeden z nich.

http://www.vtm.com.pl/inf...fd264e235a25331

wystarczy kupić kilka płyt i grać w gabinecie, albo po prostu mieć do pokazywania w razie kontroli.

Są jeszcze inne, trzeba poszukać w necie.

Ja tej muzyki miałam okazję posłuchać To zwykła muzyka relaksacyjna takie plum..., plum, fajne. może być

pozdrawiam

****Ewa***
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-08-22, 18:35   

W zasadzie nawet nie pomyślałam, że za muzyke w gabinecie trzeba placic xD

A z tej strony, którą podałaś to najbardziej podoba mi się Afrykański sen. Ciekawe czy w internecie da się faktycznie znaleźć wszystko :D

http://www.vtm.com.pl/pro...fd264e235a25331
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB