Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Prosze o opinie na temat kursu w Bielsku-Bialej
Autor Wiadomość
Gryzlekx 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-02-25, 17:04   Prosze o opinie na temat kursu w Bielsku-Bialej

Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad podjęciem kursu masażu, poniewaz chcial bym pracowac w przyszlosci w tym zawodzie. Rozgladalem sie dosc sporo czasu na roznych forach (takze na tym) poszukujac wskazowek, gdzie ? co? i jak? W koncu znalazlem obiecujaca oferte i prosze o porady. Aktualnie ucze sie i znalazlem akurat taki kurs, ktory odpowiada mi terminowo jak i cenowo. Chcialbym w najblizszym czasie zaczac sie edukowac w kierunku masazu, poniewaz mam do tego prodyspozycje - masowalem juz pol rodziny, duzo roznych przypadkow, stluczenia, bole kregoslupa, bole konczyn i za kazdym razem znajomi mowili mi, ze ten zawod jest dla mnie stworzony, wiec postanowilem cos w tym kierunku zrobic.

Ok, chcial bym wiedziec kilka rzeczy
1. Czy po takowym kursie znajde prace w prywatnych przychodniach ?
2. Czy bede mogl zalozyc swoj gabinet w niedalekiej przyszlosci ?
3. Czy ten certyfikat, ktory uzyskuje po ukonczeniu tego kursu bedzie sie liczyl za granica, np. Wielka Brytania ?
4. Czy metody masazu podane w ulotce sa wystarczajace i przydatne ?

bartmaj.pl - adres firmy oferujacej takowy kurs w mojej miejscowosci
bartmaj.pl/kursy/masaz-100-godz - i to jest ten konkretny kurs, ktory mnie interesuje.

Prosze o porady, czy moge zaufac tej firmie i prosze takze o odpowiedz na powyzsze pytania. Z gory wielkie dzieki :wink:
 
     
Linki sponsorowane
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-02-26, 09:40   

Po kursie pracy nigdzie nie znajdziesz.
Gabinet.....? Możesz, ale twoje kompetencje na niewiele ci starczą.
Kursy są u nas raczej hobbystyczne, za granica podobnie. Liczy się szkoła i dyplom.
Metody z kursu są bardzo okrojone...... Jeśli masz dryg do masażu to będziesz czuć ze to naprawdę niewiele.
 
     
Gryzlekx 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-02-26, 14:35   

No tak, w sumie masz racje, ale jezeli traktowal bym ten kurs w kategoriach pracy dorywczej, np. masaz znajomych znajomych ? Mysle, ze chyba jestem w stanie dorobic sobie do kieszonkowego, co bardzo by mi sie przydalo, no a w przyszlosci zrobic jakis porzadny kurs i miec juz jakas podstawowa wiedze z tego zakresu. Co o tym myslisz ?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-02-26, 14:55   kursy masazu tajskiego

w bb sa znane szkoly masazu weles i sokrates.

sprawdz, w jakim trybie prowadza zajecia. Nauka bezplatna/niskoplatna.

moze, oprocz technika, tez maja kursy dluzsze, niz 100h, bo to absolutne minimum (i tylko na klasyczny i teorie masazu, a nie na nie wiadomo ile innych rodzajow masazu).
 
     
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-02-26, 15:07   

Gryzlekx napisał/a:
No tak, w sumie masz racje, ale jezeli traktowal bym ten kurs w kategoriach pracy dorywczej, np. masaz znajomych znajomych ? Mysle, ze chyba jestem w stanie dorobic sobie do kieszonkowego, co bardzo by mi sie przydalo, no a w przyszlosci zrobic jakis porzadny kurs i miec juz jakas podstawowa wiedze z tego zakresu. Co o tym myslisz ?



Trudno powiedzieć...... Ja masażem interesowałem się wiele lat. Poszedłem do medycznego studium zawodowego. Wysoki poziom nauczania, szkoła dzienna, bardzo szeroki przekrój praktyk. w czasie szkoły kursy dodatkowe........ Wiem jak nauczają w innych szkołach prywatnych itp. co dopiero kursy klasycznego. to mniej niż minimum.
 
     
Gryzlekx 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-02-26, 15:26   

massagewarsaw,

Wlasnie podjecie nauki w innej szkole odpada, bo akurat ucze sie na innym kierunku i calkowicie by mi taka decyzja wywrocila zycie :wink: Ale sprawdze oczywiscie, moze akurat tez prowadza jakies kursy i szkolenia.

Czyli wnioskujac wasze wypowiedzi, to taki kurs jest dopiero malutkim wstepem do profesionalnego masazu i gdybym faktycznie chcial w przyszlosci zajmowac sie tym zawodem, to najlepiej bylo by po prostu zapisac sie do szkoly o takim profilu, ale no wlasnie, teraz juz nie mam odwrotu, bo podjelem nauke w innym kierunku, ale tak czy inaczej pojade tam jutro i dowiem sie dokladnie co i jak. Mysle, ze zawsze to jest cos jezeli chodzi o dorabianie na boku drobnych pieniedzy. Oczywiscie napisze tutaj co i jak , jak to wyglada - na pewno sie przyda dla kogos, kto bedzie takze poszukiwal osrodka gdzie mogl by owy kurs odbyc. :razz:

Edit.
Znalazlem kurs 110h w Sokratesie i wlasnie napisalem maila do nich. Nie wiem jeszcze ile kosztuje, ale wiem, ze mozna rozlozyc to na raty, co jest dobra wiadomoscia dla mnie. Ogolnie takze atrakcyjna oferta. Mysle, ze zagladne tam tez jutro przy okazji i dowiem sie co i jak, nie chce potem zalowac :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-02-26, 15:47   kursy masazu tajskiego

kursa jak najbardziej, jesli nie mozna inaczej. Co chcialem zwrocic uwage, ze 100h (lekcyjnych), to znacznie za malo na opanowanie 5 rodzajow masazu wymienionych w zapodanej ofercie. Klasyka powinno sie nauczyc porzadnie, bo daje dobre podstawy do innych kursow.

sokrates moze robi studium roczne, wtedy jest kilkaset godzin. Po takim studium jest jakas szansa na zatrudnienie.

jesli nie ma wyboru, to rozwijaj swoja pasje w jakikolwiek mozliwy sposob, dopoki masz entuzjazm
 
     
Gryzlekx 

Wiek: 29
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-02-26, 16:00   

Zapoznam sie z ich oferta na pewno, tylko tutaj nie wiem czy terminowo mi bedzie odpowiadac ta oferta i czy pienieznie podolam, no ale mozliwosc placenia w ratach to tez juz cos. Na studium raczej nie licze, poniewaz ucze sie aktualnie w szkole zawodowej i maturki nie mam jak zdac, ale na pewno bede w przyszlosci probowal cos w tym kierunku zrobic, wiec jesli nie teraz to w przyszlosci. Zainwestowac w swoj rozwoj zawsze jest dobrze :) Jak narazie czekam na maila od nich.

edit.

Okej, dostalem maila, kosztu kursu 900 zl za 110 h i jak dla mnie oferta fajna i zapisalem sie juz teraz. Musze jedynie czekac, az uzbieraja grupke, aby mogli zorganizowac pierwsze spotkanie. Do tego moge placic w ratach. Bede informowal na bierzaco o postepach i generalnie postaram sie opisac jak to wszystko wyglada (tak jak by ktos kiedys potrzebowal wskazowek co do kursu masazu w B-B). :razz:
 
     
preszcz

Dołączył: 03 Lis 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-11-03, 09:36   

Hej :)
Mogłabyś mi opisać jak wygląda ten kurs masażu w Sokratesie? Czy warto i jaki jest poziom? Jest sama praktyka, czy też teoria? Ćwiczy się w parach, czy można przyprowadzić swojego modela? Z góry dzięki :) Preszcz :smile:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB