Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa masaż gdzie?
Autor Wiadomość
papapa

Dołączył: 17 Sty 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-01-17, 18:20   Warszawa masaż gdzie?

Kochani chcialabym zrobic kolezance prezent urodzinowy, jak sie domyslacie prezentem tym ma byc wlasnie masaz :) Czy mozecie mi doradzic gdzie dobrze masuja w warszawie?? A moze znacie dobrego masazyste ktory dojezdza do klienta?? (ta opcja bylaby nawet lepsza) Interesuje mnie masaz relaksacyjny lub czekoladowy. Chcialabym zeby dziewczyna sie zrelaksowala i odprezyla. Czekam na Wasze podpowiedzi.
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-01-17, 19:24   Re: warszawa masaz gdzie???

papapa napisał/a:
Kochani chcialabym zrobic kolezance prezent urodzinowy, jak sie domyslacie prezentem tym ma byc wlasnie masaz :) Czy mozecie mi doradzic gdzie dobrze masuja w warszawie?? A moze znacie dobrego masazyste ktory dojezdza do klienta?? (ta opcja bylaby nawet lepsza) Interesuje mnie masaz relaksacyjny lub czekoladowy. Chcialabym zeby dziewczyna sie zrelaksowala i odprezyla. Czekam na Wasze podpowiedzi.

http://gabinety.e-masaz.pl
http://e-masaz.pl/masazysci.html
 
     
papapa

Dołączył: 17 Sty 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-01-17, 20:49   Re: warszawa masaz gdzie???

e-Masaz.pl napisał/a:
papapa napisał/a:
Kochani chcialabym zrobic kolezance prezent urodzinowy, jak sie domyslacie prezentem tym ma byc wlasnie masaz :) Czy mozecie mi doradzic gdzie dobrze masuja w warszawie?? A moze znacie dobrego masazyste ktory dojezdza do klienta?? (ta opcja bylaby nawet lepsza) Interesuje mnie masaz relaksacyjny lub czekoladowy. Chcialabym zeby dziewczyna sie zrelaksowala i odprezyla. Czekam na Wasze podpowiedzi.

http://gabinety.e-masaz.pl
http://e-masaz.pl/masazysci.html



Szukam konkretnego masazysty, sprawdzonego wiec prosze o podanie nazwiska. z gory dziekuje
 
     
malina

Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 3
Wysłany: 2013-07-01, 07:37   

Gorąco polecam masaże klasyczne w Magnus Animus. Obsługa miła, towarzyska, człowiek naprawdę może się tam zrelaksować- fachowcy z górnej półki :> Ostatnio namówiłam przyjaciółkę na masażyk, była zachwycona :) Już mnie namawia na kolejną wizytę :)
 
     
salontajskisen


Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-07-18, 12:55   

Pragniemy zaoferować Państwu leczniczy masaż tajski, który wykonują masażystki pochodzące z Azji. Dla nas najważniejsze jest samopoczucie klienta, dlatego stawiamy na: czystość, higienę i komfort. Dzięki temu możesz osiągnąć pełen relaks ciała i pogodę ducha. W odzyskaniu sił witalnych pomoże Ci relaksacyjna i nastrojowa muzyka, świece oraz unoszący się w powietrzu zapach tajskich kadzidełek. Chcemy abyś poczuł w naszym salonie tajskie klimaty. Nasz miły personel pomoże Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie typ masażu. Po masażu poczęstujemy Cię prawdziwą tajską herbatą.



Salon Masażu Tajski Sen oferuje:

- klasyczny masaż tajski

- masaż z olejkami aromatycznymi

- masaż tajski stemplami ziołowymi

- tajski masaż głowy, ramion, pleców

- masaż tajski stóp i nóg

- masaż tajski dla kobiet po okresie ciąży

- masaż tajski wyszczuplający

- masaż tajski sportowy



Wszystkie masaże wykonywane są przez wykwalifikowane, azjatyckie masażystki.
 
     
onek6

Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-04-20, 17:56   

Masaż to świetny pomysł na prezent. Zamów koleżance masaż w Vitamasaż. Masażysta dojeżdża do domu- to będzie świetna niespodzianka dla koleżanki. Masaż relaksacyjny na pewno sprawi jej przyjemność.
 
     
Gosia77

Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-09-22, 15:49   

Kochane,

razem z moją przyjaciółką chodzimy na masaż do SAMUI SPA w Warszawie. Masuje nas zawsze pani Balijka, która ma ręce stworzone do masażu! Bardzo przyjemna obsługa. Masażysta umie doradzić, jaki masaż jest odpowiedni dla nas. Naprawdę szczerze wam polecam!
 
     
martuska4

Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 2
Wysłany: 2015-10-13, 14:34   masaż

Ja chodzę regularnie do Świata Masażu na kabatach. Mam bardzo stresującą pracę, więc ciągle mam spięte plecy i łydki i dzięki masażom mogę normalnie funkcjonować, już po jednym masażu czułam jakby mi ktoś ciężar z pleców zdjął.
Szczerze polecam.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2015-10-15, 04:32   Re: masaż

martuska4 napisał/a:
Ja chodzę regularnie do Świata Masażu na kabatach. Mam bardzo stresującą pracę, więc ciągle mam spięte plecy i łydki i dzięki masażom mogę normalnie funkcjonować, już po jednym masażu czułam jakby mi ktoś ciężar z pleców zdjął.
Szczerze polecam.

Przeciez 3 lata temu napisalas, ze jestes masazystka.

Po co odstawiac szopke, jesli mozna sie promowac bez kryptoreklamy?
 
     
alusiek 

Dołączyła: 22 Sie 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-08-22, 17:00   

Ja chodziłam na masaże do salonu Massaya na Sobieskiego i nigdy nie wyszłam jakoś niezadowolona. Zawsze wszystko super. Masaże rozluźniają mięśnie, pomagają na kręgosłup. Zawsze czułam się o niebo lepiej.
 
     
Dagmara22 

Wiek: 30
Dołączyła: 27 Paź 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-11-07, 10:53   

Taki masaż to rzeczywiście świetny prezent na urodziny. Ja często wykupuję takie usługi kosmetyczne swoim przyjaciółkom lub siostrze. Zarówno masaże, jak i makijaże czy inne zabiegi pielęgnacyjne. Ostatnio odkryłam świetne miejsce w Warszawie – nazywa się Drimed Beauty i w ofercie mają super masaże odprężające. Moja siostra była zachwycona ich masażem masłem shea. :)
 
     
tymcik 

Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-11-09, 13:21   

osobiście wolałbym dać w prezencie voucher na masaż niż jakieś oklepane perfumy czy też biżuterie. Zaryzykowałem, kupiłem, obdarowana mega zadowolona :)

p.s
polecam masaż tajski :)
 
     
JagodaWu

Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-01-09, 13:33   

Ja polecam salon masażu na Ursynowie - Biosphere. Wykupuje tam od czasu do czasu różne masaże na urodziny i wśród moich koleżanek najbardziej cieszą się masaże relaksacyjne na ciało oraz tajski stóp. Wychodzą po nich mega odprężone i zadowolone.
 
     
Untvor

Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-09-21, 16:34   

Masaż to bardzo przydatna rzecz!
 
     
Aughnal

Dołączył: 28 Wrz 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-09-28, 07:34   

Dobra rehabilitacja i masaże lecznicze są w klinice MEDIKAR HOME CARE. Mój mąż miał u nich rehabilitacje z dojazdem do domu. Jeśli więc szukacie dobrego masażu i rehabilitacji w Warszawie to polecam właśnie ich
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB