Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masaż klasyczny grzbietu,masować 1i 2 strone oddzielnie?
Autor Wiadomość
karolina770

Dołączył: 13 Gru 2011
Posty: 36
Wysłany: 2012-10-25, 21:16   

Pozwole sobie na odpowiedz co to wypowiedzi Pana ,,Ryspaw,,. Nigdy w zyciu we wlasnym gabinecie nie robilam masazu na czas, bo taki masaz jest bez sensu i nigdy nie patrze na zagarek. Robie to tak jak powinien wygladac prawidlowo wykonany masaz nie patrzac na zegarek i prosze niech Pan czyta wyraznie ja napisalam PRZYKLADOWE 4 MINUTY bo jak inaczej mialam opisac to o co mi chodzi ?? Prosze zauwazyc slowo ,,PRZYKLADOWE,,. Rownie dobrze moglam napisac przykladowe 2 minuty lub 5 minut. To byl przyklad do opisania tego co chcialam przekazac innym forumowiczom. Pracujac w szpitalu panstwowym na masaz mialam 15 minut i ani minuty dluzej bo tak wymagal NFZ. A taki masaz to niestety nie masaz.
 
     
Linki sponsorowane
Kajaanna

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-10-25, 22:36   

Szczawik napisał/a:
Nie mam ochoty, wdawać się w dyskusje,i robić spamu w tym temacie, który i tak pewnie zostanie usunięty.
A znów mógł bym się odnieść do kilku akapitów :D
Dyskutować można z osobą która nabyła już jakąś wiedzę, i posiada argumenty,a nie umiejętność "bicia piany":)
Myślę że czytający ten temat forumowicze ocenią kto ma kłopoty ze zrozumieniem słowa pisanego. Ja czy Pani.
I proponuję najpierw poświęcić więcej czasu na naukę a potem zabierać się za krytykę.
Przy odwrotnej sytuacji, może to powodować tylko śmieszność.
Niemniej , pozdrawiam Panią w ten pochmurny dzień :D


hehe no dobrze, powiedzmy, ze jeszcze podstaw nie pojęłam :grin:
 
     
Kajaanna

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-10-25, 22:45   

Cytat:
Pracujac w szpitalu panstwowym na masaz mialam 15 minut i ani minuty dluzej bo tak wymagal NFZ. A taki masaz to niestety nie masaz.
Cytat:


świeta prawda, kiedy ja zrobiłam swój pierwszy masaż w szpitalu o 5 min za długo to juz oberwało mi sie za tak długo... wiec kazdy kolejny robiłam co chwile zerkajac na zegarek. Miałam często panią z SM i miałam na to smieszne 20 min... W ogóle kazdy pacjent miał 20 minut obojętnie czy potrzebował więcej czasu na masaz... (tylko jednej pani się udawało bo po niej juz nikogo nie było wiec jej poswiecałam wiecej czasu ) więc nie wyobraząm sobie jak osoba, która jest nauczona robic masaż pleców zaczynając od jednej połowy mogłaby go zrobić w 20 min.
 
     
elpawel
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-26, 19:36   

To po co te dyskusje. Masaż na NFZ to nie masaż tylko paranoja. W dzisiejszej profesjonalniej fizjoterapii takie podejście do pacjenta jest karygodne. Szkoda ciągnąć ten wątek bo to nie ma sensu.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-10-26, 22:34   

elpawel napisał/a:
To po co te dyskusje. Masaż na NFZ to nie masaż tylko paranoja. W dzisiejszej profesjonalniej fizjoterapii takie podejście do pacjenta jest karygodne. Szkoda ciągnąć ten wątek bo to nie ma sensu.

Dokładnie!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-10-27, 00:06   kurs masaz tajski

ryspaw napisał/a:

Jestem wielkim przeciwnikiem masażu obu stron równocześnie, zwłaszcza w odcinku lędźwiowo-piersiowym. Dlaczego:
1. Nie da się wielu technik wykonać solidnie równocześnie na obu stronach pleców (np. rozcierania, rolowania a przede wszystkim ugniatania). Gdy masujemy wtedy jedną stronę, druga mówiąc dosłownie "stygnie" co jest niezgodne z podstawowymi zasadami masażu i nie możemy do tego doprowadzać. A przy okazji ile "kilometrów" wykonamy wokół stołu?

3. Nie ma się co obawiać o odczucia masowanego bo jak porządnie wymasujemy obie strony to napewno będzie zadowolony

ad1: gdzies mi uciekla logika.

ad2: odczucia klienta w masazu sa bardzo wazne, wazniejsze/rownie wazne, jak nasze zmeczenie chodzeniem wokol stolu czy niewygodnego ustawienia sie. W koncu jestesmy dobrze wynagradzani za, badz co badz, prace nie wiele wiecej, niz fizyczna.

dyskusja zeszla troche z glownego tematu, dziewczyny okazaly sie w niej bardziej elastyczne, otwarte i na poziomie, niz chlopi.

ps na forum nie panujemy/paniujemy, troche wiecej luzu
 
     
Kajaanna

Dołączył: 22 Paź 2012
Posty: 28
Wysłany: 2012-10-27, 12:03   

elpawel napisał/a:
To po co te dyskusje. Masaż na NFZ to nie masaż tylko paranoja. W dzisiejszej profesjonalniej fizjoterapii takie podejście do pacjenta jest karygodne. Szkoda ciągnąć ten wątek bo to nie ma sensu.


dyskusja była po to bo autor miał wątpliwości :) jak widać każdy podchodzi do tego inaczej
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB