Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
10 darmowych wejściówek na 26. Targi LNE & spa
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-09-23, 19:58   10 darmowych wejściówek na 26. Targi LNE & spa

26. Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa 10-11 listopada 2012 Kraków - zarezerwuj ten weekend!

Związku z tym wydarzeniem serwis e-Masaz.pl oraz czasopismo LNE & spa ufundowały dla państwa zestaw 10 (dwu dniowych) darmowych wejściówek na targi oraz 10 bezpłatnych prenumerat czasopisma.

Aby wygrać zaproszenia wystarczyło wysłać swoje dane (imię i nazwisko) na adres: konkurs@e-masaz.pl . Spośród nadesłanych zgłoszeń rozlosowaliśmy 10 zestawów.

Lista zwycięzców:

1. Paulina Wywiał, Starcza
2. Karol Jabłoński, Kamienica Polska
3. Dariusz Ceglarski, Wieluń
4. Justyna Fabisiak, Myszków
5. Dorota Kijańska, Wołczyn
6. Agnieszka Brodalka, Kraków
7. Małgorzata Żal, Gdańsk
8. Mateusz Gierczak, Ruda Śląska
9. Klaudia Skrobot, Kobylanka
10. Karolina Pol, Zduńska Wola


Gratulujemy!

Zakończenie konkursu 30 października.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-09-23, 20:11   kurs masaz tajski

konkurs za konkursem, wlasnie przed chwila skonczyl sie konkurs letni.

kto sie nie zalapal ostatnio, ma kolejna szanse na wygrana
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-10-30, 12:32   

Mały up bo jutro zakończenie konkursu. Zapraszamy do udziału.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-10-31, 19:24   

Lista zwycięzców:

1. Paulina Wywiał, Starcza
2. Karol Jabłoński, Kamienica Polska
3. Dariusz Ceglarski, Wieluń
4. Justyna Fabisiak, Myszków
5. Dorota Kijańska, Wołczyn
6. Agnieszka Brodalka, Kraków
7. Małgorzata Żal, Gdańsk
8. Mateusz Gierczak, Ruda Śląska
9. Klaudia Skrobot, Kobylanka
10. Karolina Pol, Zduńska Wola

Gratulujemy!
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2012-11-01, 12:37   

Ciekaweilu z tych ludzi w ogóle się wybierze na targi.... Bo jeżeli wygrali a nie mają zamiaru w nich uczestniczyć... Blokowane miejsc na chcących i głodnych...
Ale i tak Gratulacje :) !
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-11-01, 12:50   

adamm napisał/a:
Ciekaweilu z tych ludzi w ogóle się wybierze na targi.... Bo jeżeli wygrali a nie mają zamiaru w nich uczestniczyć... Blokowane miejsc na chcących i głodnych...
Ale i tak Gratulacje :) !

Mamy nadzieje ze ktoś z wygranych zrobi relacje z kongresu.
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-11-02, 09:45   

Witam
Dziękuj serdecznie, tym bardziej się ciesze że mam same smutki więc dostałam od Was na pocieszenie życia chwilę relaksu :)

Czy ktoś z mojego regionu wybiera się może na targi?? Co by koszty podróży były tańsze???

Pozdrawiam Justyna
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-11-02, 10:55   

JustynaZuzanna napisał/a:
Witam
Dziękuj serdecznie, tym bardziej się ciesze że mam same smutki więc dostałam od Was na pocieszenie życia chwilę relaksu :)

Czy ktoś z mojego regionu wybiera się może na targi?? Co by koszty podróży były tańsze???

Pozdrawiam Justyna

Gratulujemy. Zawsze zostaje tez Pociąg który nie jest drogi a czas podroży prawie taki sam jak samochodem w obecnych remontach i korkach.
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-11-02, 12:31   

e-Masaz.pl napisał/a:
JustynaZuzanna napisał/a:
Witam
Dziękuj serdecznie, tym bardziej się ciesze że mam same smutki więc dostałam od Was na pocieszenie życia chwilę relaksu :)

Czy ktoś z mojego regionu wybiera się może na targi?? Co by koszty podróży były tańsze???

Pozdrawiam Justyna

Gratulujemy. Zawsze zostaje tez Pociąg który nie jest drogi a czas podroży prawie taki sam jak samochodem w obecnych remontach i korkach.


Obecnie samochodem to około 1,5-2 godzinki, 115km, auto na gaz 25zł/100km (wyliczane na podstawie nawigacji i doświdczenia kierowcy Tira:D)
Pociąg do PKP dworzec główny w Krakowie: 2 przesiadki, czas 3-4godzin (w zależności czym się uda jechać) 183km cena 45,50zł bilet zwykły (na ulgowy jestem za stara) - obliczanie na podstawie strony pkp :)

Więc wszystkie znaki na niebie mówią - jedź samochodem :D Czy pojade sama czy z kimś wyjdzie i tak taniej i szybciej.

Widzę że z "mojego regionu" jeszcze dwie osoby są :) ze Starczej i Kamienicy Polskiej
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-11-02, 17:46   

JustynaZuzanna napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
JustynaZuzanna napisał/a:
Witam
Dziękuj serdecznie, tym bardziej się ciesze że mam same smutki więc dostałam od Was na pocieszenie życia chwilę relaksu :)

Czy ktoś z mojego regionu wybiera się może na targi?? Co by koszty podróży były tańsze???

Pozdrawiam Justyna

Gratulujemy. Zawsze zostaje tez Pociąg który nie jest drogi a czas podroży prawie taki sam jak samochodem w obecnych remontach i korkach.


Obecnie samochodem to około 1,5-2 godzinki, 115km, auto na gaz 25zł/100km (wyliczane na podstawie nawigacji i doświdczenia kierowcy Tira:D)
Pociąg do PKP dworzec główny w Krakowie: 2 przesiadki, czas 3-4godzin (w zależności czym się uda jechać) 183km cena 45,50zł bilet zwykły (na ulgowy jestem za stara) - obliczanie na podstawie strony pkp :)

Więc wszystkie znaki na niebie mówią - jedź samochodem :D Czy pojade sama czy z kimś wyjdzie i tak taniej i szybciej.

Widzę że z "mojego regionu" jeszcze dwie osoby są :) ze Starczej i Kamienicy Polskiej

A to faktycznie po takich wyliczeniach lpg wygrywa ;)
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2012-11-02, 18:14   

Ja z Częstochowy jadę PKS-em, 2,5 godz., 25 zł w jedną stronę, takie czasy
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-11-02, 18:19   

samochodem było by pewnie z Czewy z 15-20min szybciej. No ale PKP zagina czasoprzestrzeń.... Jadąc z Czewy do Krakowa Pociągiem trzeba najpierw do Katowic się dostać, przesiadka, gdzieś tam, przesiadka i dopiero Kraków....
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2012-11-02, 18:35   

To ja wiem, ale wybieram się z Czewy PKS o 7.16, w Myszkowie 8.10, Kraków 9.50, dla Ciebie 15.50zł chyba, w sumie nie tak źle
 
     
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-11-02, 18:37   

ooo to łaskawie przez Myszków też jedzie ?? Kolego zaraz do Ciebie pisze priva :D
 
     
gusiaN2

Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-11-08, 20:17   

Jadę z Wrocławia autem sama mam 4 miejsca wolne jakby jakaś dziewczyna była chetna na zrzutkę na paliwo razem i raźniej będzie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB