Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoła, kursy, warsztaty związne z akupresurą, refleksologią
Autor Wiadomość
lorkinia 

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-04-17, 19:03   

Może nie jest to do końca udowodnione naukowo ( ja o tym nie wiem - może już jest) , ale ta wiedza ma pare tysięcy lat, a nauka jest dość młodą dziedziną i cały czas popełnia jakieś błędy. Medycyna niekonwencjonalna (akupunktura i refleksologia) są coraz bardziej popularne na świecie. Ponoć w Danii każdy zakład pracy ma Refleksologa.
Znam paru terapeutów i studentów, którzy mogą potwierdzić, że to działa - mam na myśli przede wszystkim refleksologie twarzy i głowy. Ja też używam Refleksologii na co dzień.
Warto jednak poszerząć swoją wiedzę a także współpracować z dietetykami i fizjoterapeutami. Za Refleksologią stoi szalenie ciekawa wiedza i mądrość, z której warto korzystać. Polecam ksiązki :

http://merlin.pl/Reflekso...C1724579F1A.LB2

http://www.empik.com/medy...16032,ksiazka-p

Tą drugą chyba ciężko dostać, ale jest w niektórych warszawskich bibliotekach.
 
     
Linki sponsorowane
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2012-04-17, 21:48   

Najchętniej spotkałbym sie z wami twarzą w twarz, trudno mi jest rozmawiać przez "internet" :P
Chce podjąć nauke refleksologi i muszę obeznać się co wybrać abym nie żałował i miał jak najlepsze profity.
Miłej nocy ;-)

PS: Real u siebie Bayern rozjedzie :P
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-04-17, 22:31   kurs masaz tajski

adamm napisał/a:
miał jak najlepsze profity.

idz gdzies na zabieg i gadaj z terapeuta.

profity zostaw bankierom (i organizatorom kursow po 850/2 dni), nastaw sie raczej na dobro klienta.
 
     
lorkinia 

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-04-18, 08:50   

Tak, jeśli ma się wiedzę i lubi się to co się robi, bo ten zawód najlepiej wykonywać z sercem (z sercem nie tylko dla samego fachu, ale też do pomagania innym), to ludzie będą o Tobie mówić (polecać). Jeśli na pierwszym miejscu postawimy sobie cel chęć pomagania innym i jednocześnie skupimy się na zgłębianiu wiedzy oraz rozumieniu madrości, która się za nią kryje, to szanse na sukces są dość duże. Oczywiście nie należy zapminać o medycynie konwencjonalnej, bo wiele osób mocno w nią wierzy, więc na pewno te rejony też wypada eksplorować. Ja nadal się uczę i uczyć chyba nie przestanę, do końca życia. :) powodzenia. :)
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2012-04-18, 12:39   

1. Powiedzcie mi jak starać się o te dofinansowania, chociaż trochę mnie nakierujcie jak to działa :)
2. jeżeli chodzi o serce wkladane w zabiegi, oczywiście do każdego pacjenta (dużo narazie ich nie miałem) podchodze indywidualnie, wgłebiam się w jednostke chorobową itp
3. Właśnie zauważyłem że większość to kobiety, dlaczego, chyba chodzi o empatię (syndrom macierzyński) nie wiem

W pon jadę na tygodniowy staż do Warszawy a dokładnie http://www.centrumbeauty.pl właścicielką jest Pani Grażyna Skalec ( może ktoś o niej coś powiedzieć ;-) ? ) i przeczytałem że jest dyplomowanym refleksologiem, więc zobaczę co ona mi powie jak nakieruje co poleci.
 
     
lorkinia 

Dołączyła: 17 Kwi 2012
Posty: 8
Wysłany: 2012-04-18, 13:18   

Super! Ja osobiście bardzo lubię tamtą okolice. "Żyzny teren" ;) Myślę, że Pani Grażyna Skalec na pewno Ci pomoże. :) Ja jej nie znam osobiście i nic o niej nie słyszałam. Czuję, że dasz sobie radę.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-04-18, 14:28   kurs masaz tajski

grazyna jest bardzo w porzadku, skromna. Refleksologia jest dla niej dodatkiem, jest przede wszystkim kosmetyczka.

dofinansowanie - rejestracja i czekanie na finanse (na ten rok moga juz miec ograniczone, bo szastaja nimi od stycznia)
 
     
Doriska8

Dołączył: 01 Sty 2016
Posty: 1
Wysłany: 2016-01-01, 14:01   

Witajcie, piszę z prośba o poradę. Chciałabym się zapisać na kurs refleksologi, ale przeglądając przeróżne oferty, zauważyłam ogromną rozbieżnośc w cenie I długości trwania takich kursów. Np.

- 10 godzin za 490 zł

- ponad 2 tys. zł za 140 godzin

Jestem więc zdezorientowana co wybrać, może bylibyście w stanie napisać na co zwrócić uwagę przy wyborze. Czy faktycznie refleksologii da sie nauczyć w jeden weekend tak jak to oferują?

Będę wdzięczna za jakąś podpowiedź.

Pozdrawiam, Dorota
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2016-01-01, 15:31   

to jest prosta matematyka.

poradzisz z nia sobie
 
     
MayThai 

Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków
Wysłany: 2017-07-12, 14:05   Masaż

W jeden weekend można poznać podstawy refleksologii. Praktyka czyni mistrza. Aby być profesjonalistą potrzeba lat doświadczeń.
 
     
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-21, 08:24   

Od siebie polecam jeszcze zapoznanie się z ofertą księgarni PZWL. Jest to obecnie największa księgarnia medyczna w Polsce i na ich stronie jest bardzo duzy wybór ksiażek traktujących o fizjoterapii.

Dobrze jest mieć kilka wartościowych pozycji na półce tak aby w razie potrzeby móc do nich sięgnąć.
https://pzwl.pl/fizjoterapia

Zerknij sobie do PZWL.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB