Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
kurs masazu w Lublinie
Autor Wiadomość
leolew 

Wiek: 36
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-09-16, 13:29   kurs masazu w Lublinie

Witam,
z góry mówię, że posiadam licencjat fizjoterapii więc masaż nie jest mi obcy.
Poszukuję jakiegoś kursu, gdzie mógłbym się podszkolić w masażu klasycznym oraz może jakichś dodatkowych (sportowy, segmentarny, relaksacyjny, drenaż etc. - jeszcze się nie zdecydowałem).
Pytanie brzmi czy ktoś zna jakieś szkoły?
Ja znalazłem tylko Medica - co możecie powiedzieć o nich, bo nie mam zamiaru pójść na kurs gdzie wykładowca ma mniej wiedzy na temat masazu niż ja :mrgreen:
Tak jak napisałem jeśli chodzi o klasyk zależy mi głównie tylko żeby się podszkolić, nabrać praktyki ( na studiach trochę kiepsko było z masazem) no i głównie papierek.
Natomiast inne kursy dot. konkretnego rodzaju masazu jestem otwarty, ale nic nie mogę znaleźć w internecie
Ewentualnie jeśli ktoś zna jakieś osoby/organizacje robiące kursy zjazdowe na weekendy to też jestem zainteresowany.
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-16, 14:40   kurs masaz tajski

leolew napisał/a:

Ja znalazłem tylko Medica

po wrzuceniu w google wyszlo mi wiele szkol w lublinie (Biostudio, zak, rehab, akademia zdrowia), zrob to rowniez.

Oprocz tego, jako fizjo, masz rozeznanie, gadaj z kolegami (czesc z nich rowniez szuka), nawet wykladowcami (czesc z nich uczy na tych kursach).

medica to nowa szkola i ma tylko niewiele stylow masazu, zadne z tych, ktore wymieniles. A jako nowa szkola, to poziom moze byc rozny - to, ze ja pierwsza znalazles, nie swiadczy o jej poziomie.

jako fizjo, po co ci "papierek" z klasyka?
 
     
leolew 

Wiek: 36
Dołączył: 16 Wrz 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-09-16, 17:18   

Zdaje sobie sprawę, że posiadając licencjat mam prawo do wykonywania zawodowo masazu.
Jednak napisałem też, że chciałbym się podszkolić, nabrać wprawy ( bo na studiach był to w mojej ocenie słabo poprowadzony przedmiot..), do tego papierek zawsze robi to lepsze wrażenie w cv, dlatego myślę też o innym kursie masazu.
Niestety edukację fizjoterapii zakończyłem w tamtym roku, kontakty również się pourywały stąd pytam na forum o opinie osób, które być może znają polecają/nie polecają jakiś kurs.
Nie napisałem, że Medica to pro- tylko zadałem pytanie czy ktoś to zna, ale jak zagłębię się w program tych kursów (również tych które Ty znalazłeś) np. wyrwane z kontekstu "...poznanie elementów kinezyterapii i fizykoterapii oraz zastosowanie ćwiczeń oddechowych..." no to myślę sobie po co mi takie coś, trąci to amatorszczyzną, jednym słowem kurs jest dla laików. Ja chciałbym się zapisać na kurs masażu dla dyplomowanych fizjoterapeutów, jeśli ktoś zna osoby które organizują taki kurs w Lublinie uprzejmie proszę o pomoc :wink:
Z tego co jest w googlach ciężko znaleźć coś godnego uwagi, a i opinii też zbyt wiele nie ma.
Stąd zapytam może co możecie polecić w Warszawie? Może Animusz? Może coś innego?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-16, 17:39   kurs masaz tajski

sprawdz lubelska sekcje ptf, moze oni cos organizuja lub rekomenduja. Moze na uczelni samorzad/kolo naukowe.

jesli mialbys robic poza lublinem, to najlepiej stacjonarny, wiele dni pod rzad, zeby odpadly ci meczace weekendowe dojazdy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB