Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Wyniki z egzaminu zawodowego czerwiec
Autor Wiadomość
maja67

Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 8
Wysłany: 2011-08-26, 09:55   

ehh myślałam, że jest jeden termin dla całej Polski i powinni się tego trzymać... no trudno :wink:
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-26, 10:25   kurs masaz tajski

komisje musialy czytac "ponadnormatywne" kartki, niektore sie wyrobily, niektore nie. Nauczyciele, z ktorych sie skladaja komisje, musza rowniez troche wypoczac w czasie wakacji.
 
     
barpaw 

Dołączyła: 05 Gru 2010
Posty: 3
Wysłany: 2011-08-26, 12:45   

ZDAAAAAAŁAM :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
     
justyna_miniu 

Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-08-26, 13:04   

Też zdałam i jestem cała szczęśliwa, ale z tymi dodatkowymi kartkami to przegięcie bo nie powinno tak być, ale teraz się już tym nie przejmuje i dziękuję egzaminatorowi, który sprawdzał ten mój drobny mak i się doczytał:) Odebrałam już dyplom:) :grin:
 
     
Pfil 

Wiek: 37
Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 3
Skąd: Białystok
Wysłany: 2011-08-26, 14:25   

Szukam, szukam i nie mogę znaleźć wyniku :evil:
Ok, a więc: oke > serwis dla zdających > wyniki, trochę mnie emocje zjadły i nie przeczytałem, ale zdałem! :mrgreen:
 
     
martuska1989 
;)

Wiek: 34
Dołączyła: 12 Paź 2010
Posty: 25
Wysłany: 2011-08-26, 18:27   

Ja również zdałam :)
 
     
Cambira

Dołączył: 22 Cze 2010
Posty: 7
Wysłany: 2011-08-28, 22:13   

z tego co widze to OKE WAWA nie ma systemu OBIEG ehh, stolica a sto lat za murzynami. Nam wyniki oglaszają jutro.
ktos wie jaki jest % zdawalnosci w mazowieckim?
 
     
Korcia89

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-08-29, 18:30   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
komisje musialy czytac "ponadnormatywne" kartki, niektore sie wyrobily, niektore nie. Nauczyciele, z ktorych sie skladaja komisje, musza rowniez troche wypoczac w czasie wakacji.



Więc drodzy koledzy i kolezanki.. (szczegolnie ci co nie zdali) jak wiecie nie wszyscy mogli dostać "dodatkowych" kartek , co moim zdaniem jest nie fair wobec innych...
Moze cos z tym zrobimy....?
 
     
ena00

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-08-29, 18:37   

Tak niskiej zdawalności już dawno nie było. Ciekawe czego to efekt... czyżby tego, że niektórzy mogli się rozpisywać dowoli i mieć brudnopis, a innym brakło miejsca?
Kto jest za tym żeby napisać odwołanie? Skoro komisja ustaliła reguły to chyba powinny dotyczyć one wszystkich...
 
     
gosiaczek870202 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-08-29, 18:41   

Witam u mnie na egzaminie nie dostaliśmy dodatkowych kartek powiedziano nam że musimy się zmieścić na tym co mamy, nie zdałam egzaminu i wiem że nie jest to wynikiem mojej niewiedzy ale zbyt małej ilości kartek musiałam 3 punkty zmieścić na jednej stronie, nie jestem zaskoczona wynikiem egzaminu ale tym ze w innych szkołach kartki dodatkowe były i myślę ze z tym trzeba coś zrobić wszystkie osoby które zostały pozbawione tej mozliwosci powinny się zebrać i napisac odwołanie do OKE o nowy egzamin w szybszym terminie niż czerwiec 2012
Im wiecej osób tym wieksza szansa aby coś osiągnać bo pojedyncze osoby zostana zignorowane a bląd OKE przejdzie niezauważony, a co z osobami poszkodowanymi ???

pozdrawiam Gosiaczek
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-29, 18:46   kurs masaz tajski

Korcia89 napisał/a:
koledzy i kolezanki.. (szczegolnie ci co nie zdali) ...
Moze cos z tym zrobimy....?


ci, co zdali, nie musza nic robic.

a ci, ktorym sie tym razem nie udalo, najlepszym sposobem dzialania, bedzie przygotowanie sie do powtorki za rok. Juz od wrzesnia mozna zaczac przerabianie materialu z kolegami z klasy.

jesli znaczna czesc grupy nie zdala, to moze szkola bedzie sie czula zobowiazana, do pomocy, np dla chetnych udzial w lekcjach szkolnych.

tak to jest, ze kazdego roku nie zdaje cos z 50% - w przeszlosci nie bylo ograniczenia ilosci kartek i wprowadzenie tej zasady od tego roku nie spowodowalo zmiany tej statystyki. Kto wiedzial, jak pisac, to miescil sie w limicie.
 
     
Korcia89

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-08-29, 18:46   

gosiaczek870202 napisał/a:
Witam u mnie na egzaminie nie dostaliśmy dodatkowych kartek powiedziano nam że musimy się zmieścić na tym co mamy, nie zdałam egzaminu i wiem że nie jest to wynikiem mojej niewiedzy ale zbyt małej ilości kartek musiałam 3 punkty zmieścić na jednej stronie, nie jestem zaskoczona wynikiem egzaminu ale tym ze w innych szkołach kartki dodatkowe były i myślę ze z tym trzeba coś zrobić wszystkie osoby które zostały pozbawione tej mozliwosci powinny się zebrać i napisac odwołanie do OKE o nowy egzamin w szybszym terminie niż czerwiec 2012
Im wiecej osób tym wieksza szansa aby coś osiągnać bo pojedyncze osoby zostana zignorowane a bląd OKE przejdzie niezauważony, a co z osobami poszkodowanymi ???

pozdrawiam Gosiaczek


Dokładnie... mysle ze osoby ktore mialy dodatkowe kartki, ich pracy powinne byc oceniane jak innych bez bonusów. Tez bym chciala sie lepiej rozpisac i dokładniej a nie mialam jak ;/ i czekac musze rok.. masakra. moje plany dalszej nauki legły w gruzach.. słuchajcie piszcie jesli nie mieslicie tez kartek... nie straćmy tych dwoch lat nauki..
 
     
gosiaczek870202 

Dołączyła: 29 Sie 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-08-29, 18:47   

Jakas sprawiedliwość musi być na dolnymśląsku zdało 38% to zapewne osoby które miały dodatkowe kartki a pozostałe 60 % to same nieuki???
 
     
ena00

Dołączył: 29 Sie 2011
Posty: 5
Wysłany: 2011-08-29, 18:51   Re: kurs masaz tajski

tak to jest, ze kazdego roku nie zdaje cos z 50% - w przeszlosci nie bylo ograniczenia ilosci kartek i wprowadzenie tej zasady od tego roku nie spowodowalo zmiany tej statystyki. Kto wiedzial, jak pisac, to miescil sie w limicie.[/quote]



50% nie zdaje? W tamtym roku zdawalność wyniosła ok 70%. w tym 38%. więc chyba jednak coś jest na rzeczy.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-29, 19:02   kurs masaz tajski

w ubieglych latach zdawalnosc w dolnoslaskim byla wyzsza, niz w innych regionach. W tym roku jest pewnie nizsza, ale to nie zalezy od ograniczenia kartek, a od klucza punktowania. O kluczu byly dyskusje w ubieglych latach.

decyzja cke o nie dyskwalifikowaniu dodatkowych kartek byla, wedlug mnie, najsprawiedliwszym dla wszystkich rozwiazaniem.

oczywiscie, wspolczuje zawodu i rozgoryczenia, ale raczej zamiast rozpaczac czy pomstowac, lepiej zagryzc zeby i zaczac przygotowania do egzaminu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB