Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy masaż?
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-08-23, 23:07   Najlepszy masaż?

Najlepszy wybór masażu będzie zależeć od twojego stan umysłu i stanu organizmu. Musisz zerknąć na ciało i zobaczyć co ci ono mówi i jaką cześć ciała trzeba poddać zabiegowi. A może potrzebujesz czasu na relaks. Gabinety, salony masażu oferują rożne produkty i usługi. Warto się rozejrzeć aby zobaczyć która oferta najbardziej będzie tobie odpowiadać oraz będzie dostosowana do twoich potrzeb.

Najczęstsze oferowane masaże w gabinetach, salonach masażu...

To tylko fragmenty artykułu. Tutaj cały artykuł pt: Najlepszy masaż?
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-08-26, 13:18   kurs masaz tajski

cos niewiele ich wymienionych (klasyczny, relaksacyjny, odchudzajacy) - nie ma w czym wybierac.

pomasuje sie wiec sam (samomasaz), a potem moze moj kot wskoczy mi na kolana i zrobi masaz brzucha
  
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-08-26, 16:19   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
cos niewiele ich wymieniobych (klasyczny, relaksacyjny, odchudzajacy) - nie ma w czym wybierac.

pomasuje sie wiec sam (samomasaz), a potem moze moj kot wskoczy mi na kolana i zrobi masaz brzucha

Fakt trochę mało ale to są główne masaże o jakie klienci pytają. Fakt jest o wiele więcej masażu które można zobaczyć tutaj: Rodzaje masażu
 
     
Macix 

Wiek: 39
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 13
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-07-02, 22:23   Re: Najlepszy masaż?

e-Masaz.pl napisał/a:
Najlepszy wybór masażu będzie zależeć od twojego stan umysłu i stanu organizmu. Musisz zerknąć na ciało i zobaczyć co ci ono mówi i jaką cześć ciała trzeba poddać zabiegowi. A może potrzebujesz czasu na relaks. Gabinety, salony masażu oferują rożne produkty i usługi. Warto się rozejrzeć aby zobaczyć która oferta najbardziej będzie tobie odpowiadać oraz będzie dostosowana do twoich potrzeb.

Najczęstsze oferowane masaże w gabinetach, salonach masażu...

To tylko fragmenty artykułu. Tutaj cały artykuł pt: Najlepszy masaż?

Ja mino wszystko twierdze ze to masażysta powinien po krótkim wywiadzie stwierdzić i zaproponować pacjentowi odpowiednią metodę postępowania wybór mały do tego zapominamy o metodach specjalnych . A co do masażu odchudzającego to moim zdaniem odchudza on ale tylko masażystę bez ćwiczeń i diety nie ma opcji żeby były wymierne efekty masaż tylko pomoże w całym procesie ale gra drugorzędną role .
 
 
     
Piotrek Medic 
FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA MANUALNY

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 151
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-07-03, 17:48   

Macix napisał/a:
Ja mino wszystko twierdze ze to masażysta powinien po krótkim wywiadzie stwierdzić i zaproponować pacjentowi odpowiednią metodę postępowania wybór mały do tego zapominamy o metodach specjalnych . A co do masażu odchudzającego to moim zdaniem odchudza on ale tylko masażystę bez ćwiczeń i diety nie ma opcji żeby były wymierne efekty masaż tylko pomoże w całym procesie ale gra drugorzędną role .


w 100% zgadzam się co potwierdziłem poprzednim artykułem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB