Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jesteśmy na facebooku
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-11-16, 13:44   kurs masaz tajski

wtyczka facebooka wyladowala na forum teraz u dolu strony, proponuje, zeby mniejsza wtyczke wstawic gdzies u gory strony, bo bardziej bedzie sie rzucac w oczy.

w ten sposob bedzie mozna utrzymac rekordowe tempo 100 nowych uzytkownikow fb w przeciagu niecalego miesiaca.

paulka, zapros swoich znajomych do jesiennego konkursu, niech sie bawia razem z toba http://www.facebook.com/e...292468967445699

zostaje jeszcze tylko 2 tygodnie
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-11-16, 19:46   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
wtyczka facebooka wyladowala na forum teraz u dolu strony, proponuje, zeby mniejsza wtyczke wstawic gdzies u gory strony, bo bardziej bedzie sie rzucac w oczy.

w ten sposob bedzie mozna utrzymac rekordowe tempo 100 nowych uzytkownikow fb w przeciagu niecalego miesiaca.

paulka, zapros swoich znajomych do jesiennego konkursu, niech sie bawia razem z toba http://www.facebook.com/e...292468967445699

zostaje jeszcze tylko 2 tygodnie

Tak tak wiem wiem walczę z tym żeby jakoś dopasować fb do forum ponieważ na większych monitorach forum się rozszerza tzn pasek po prawej stronie na duży odstęp co mnie irytuje.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-11-17, 00:40   kurs masaz tajski

na waskim, jak i na szerokim, wyglada calkiem dobrze z wtyczka po prawej
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-11-17, 10:34   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
na waskim, jak i na szerokim, wyglada calkiem dobrze z wtyczka po prawej

ok
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-11-19, 14:45   kurs masaz tajski

nie wiem dlaczego, ale jest ostatnio problem z pisaniem odpowiedzi w dyskusjach na tablicy na fb - wpis znika po kilkudziesieciu sekundach od napisania. Zdarzylo mi sie to przy okazji wpisywania do dyskusji o masazu miodem, a wczoraj moj znajomy zarzucil, ze e-masaz cenzuruje jego wypowiedzi. Oczywiscie wyjasnilem, ze to wina fb.

dawaj karol wiecej tekstow, zeby przyciagaly uwage i zeby mozna udostepniac je swoim znajomym na tablicach - na tym polega spolecznosciowy wzrost
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-11-20, 14:32   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
nie wiem dlaczego, ale jest ostatnio problem z pisaniem odpowiedzi w dyskusjach na tablicy na fb - wpis znika po kilkudziesieciu sekundach od napisania. Zdarzylo mi sie to przy okazji wpisywania do dyskusji o masazu miodem, a wczoraj moj znajomy zarzucil, ze e-masaz cenzuruje jego wypowiedzi. Oczywiscie wyjasnilem, ze to wina fb.

dawaj karol wiecej tekstow, zeby przyciagaly uwage i zeby mozna udostepniac je swoim znajomym na tablicach - na tym polega spolecznosciowy wzrost

czasami komentarz są trochę nie mile wiec są usuwane ale to sporadycznie. A teksty są umieszczane na bieżąco co kilka dni :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-03, 08:05   kurs masaz tajski

przy poltora tysiaca fanow, wstawiaj jakis tekst nawet codziennie, bo bez systematycznej aktywnosci twoje wpisy nie beda sie wyswietlac w powiadomieniach (facebook premiuje tych, ktorzy pisza, a obcina tych, ktorzy robia to sporadycznie).

oczywiscie, do tego jest efekt udostepniania wpisow na innych tablicach i w profilach, wiec efekt sie poteguje.

staram sie wstawiac na tablicy jakies teksty, jesli nie chcesz szukac tematow na forum, to kopiuj te teksty z tablicy.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-06-03, 10:43   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
przy poltora tysiaca fanow, wstawiaj jakis tekst nawet codziennie, bo bez systematycznej aktywnosci twoje wpisy nie beda sie wyswietlac w powiadomieniach (facebook premiuje tych, ktorzy pisza, a obcina tych, ktorzy robia to sporadycznie).

oczywiscie, do tego jest efekt udostepniania wpisow na innych tablicach i w profilach, wiec efekt sie poteguje.

staram sie wstawiac na tablicy jakies teksty, jesli nie chcesz szukac tematow na forum, to kopiuj te teksty z tablicy.

Tego to nie wiedziałem ze fb tak działa. Ok będę się teraz starał jak to czyniłem w niedziele coś wrzucić no i coś dodatkowo w tygodniu żeby nie było według mnie za dużo spamu.
Dzieki za informacje.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-03, 10:46   kurs masaz tajski

na facebook to nie spam - jak kogos nie interesuje, to granicza ilosc informacji z tablicy, np do najwazniejszych. Lub po prostu nie czyta, jesli go nie interesuje.

aktywne i duze strony maja po kilka wpisow dziennie. I tak sie przeocza wiele z nich, bo po kilku godzinach wyswietlaja sie juz nisko.

tak, wekend jest dobry na wpisy, bo ludzie maja czas na czytanie. A przy okazji, z nudow, rozpowszechniaja.
  
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-06-03, 11:07   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
na facebook to nie spam - jak kogos nie interesuje, to granicza ilosc iformacji z tablicy, np do najwazniejszych. Lub po prostu nie czyta, jesli go nie interesuje.

aktywne i duze strony maja po kilka wpisow dziennie. I tak sie przeocza wiele z nich, bo po kilku godzinach wyswietlaja sie juz nisko.

tak, wekend jest dobry na wpisy, bo ludzie maja czas na czytanie. A przy okazji, z nudow, rozpowszechniaja.
Dokładnie weekend ok ale myślałem ze ograniczę się tylko do weekendu ale czas będzie coś w środku tygodniu wrzucić tak aby można było zabić czas i poczytać ;)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-07-22, 20:05   

1600 like ;) oby tak dalej ... :D
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-08-04, 17:39   kurs masaz tajski

dla przypomnienia

"W związku z nową polityką Facebooka sprawdźcie czy macie na naszym fanpage'u zaznaczoną opcję "pokaż w aktualnościach" w rozwinięciu przycisku "Lubię to" - w przeciwnym wypadku posty i zdjęcia przestaną Wam się wyświetlać na stronie głównej a chyba nie chcielibyście przegapić aktualności oraz informacji o konkursach. Jest to związane z wprowadzeniem opłat dla administratorów stron za promowanie postów u już lubiących daną stronę."
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-09-18, 19:10   

Jeszcze nie dawno pisałem o 1600 lików a na dzień dzisiejszy już jest 1700 jeszcze tylko 300 i będzie okrągła sumka!!! Dziękujemy i Gratulujemy :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-09-18, 21:14   

adamm napisał/a:
heja :P
jeszcze kilka wolnych miejsc więc zapraszam jakby ktos nie widział :)
kursy seminaria i szkolenia w Poznaniu http://medycznypoznan.wseit.edu.pl/program/

Adam chyba coś ci się pokićkało i nie w tym temacie napisałeś wiadomość ;)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-09-19, 08:18   

adamm napisał/a:
możliwe, ale chciałem jak najszybciej to okazać tym co jeszcze nie wiedzieli :)
warto, sam sie zapisalem i szukam Transportu z Krakowa ;-)

Umieść info w dziale kursy może ktoś się skusi i na fb jak masz ochotę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB