Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masaż u klienta czy warto?
Autor Wiadomość
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2010-07-04, 10:45   Masaż u klienta czy warto?

Przede wszystkim gorąco witam wszystkich :smile:

A teraz do rzeczy: Pracowałem dłuzszy czas jako masażysta w sanatorium w ustroniu(okolice Wisły,Bielska-Białej) niestety fatalne zarobki typu 1000zł( minus 200zł dojazd) zmusiły mnie do zmiany zawodu.

Obecnie pracuję w innym zawodzie. Ponieważ lubiłem to co robiłem myślałem nad otwarciem usług masażu u klienta. Kłopot polega na tym iż nie wiem czy z samych gazet będzie jakiekolwiek zainteresowanie takimi usługami a jak wiadomo trzeba by zakupić łózko,ubezpieczenie itd itd a to wszystko 2zł nie kosztuje.

Czy byłby ktoś w stanie kto wykonuje masaż u klienta napisać mi ile ma srednio klientów na miesiąc? Zakładając,że nie pracuje w szpitalu lub sanatorium skąd pozyskałby klienta

i przede wszystkim podstawowe minusy masażu w domu klienta?


Bardzo dziękuję i pozdrawiam z Beskidów
 
     
Linki sponsorowane
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-07-04, 11:28   

Wiesz.. tak naprawdę sprawdza się złota zasada, że jeśli jesteś dobry to pocztą pantoflową szybko się rozniesie i ludzie będą przekazywali sobie Twój numer dalej.

Druga sprawa, to napewno nie ograniczaj się do samych gazet jeśli chodzi o reklamę. Korzystaj ze wszystkich możliwości, bo w końcu chcieć to móc. przekonałam się o tym na własnej skorze.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-07-04, 12:05   Re: Masaż u klienta-czy warto?

nie rzucaj dotychczasowej roboty, po prostu dorabiaj na masazu, wieczorami i w weekendy.

ogloszenia w gazecie nie zdaja egzaminu, chyba, ze sa bezplatne. Mozesz sprobowac najtansze wierszowki 25 znakow - czyli masaz+miejscowosc+kontakt.

sprobuj podejsc kwatery, pensjonaty, hoteliki, a nawet agroturystyke w najblizszej okolicy, ktore nie maja gabinetow masazu i odpal im ze 20% za zabieg.

w sezonie narciarskim mozesz robic masaz nog i stop gdzies przy lepszym, drozszym wyciagu.

stol na allegro od okolo 250zl, uzywany moze upolujesz taniej, ale niewiele mniej - wiec kupuj nowe, z gwarancja.

nie wiesz, ilu bedziesz miec klientow, jesli sam nie sprobujesz - moze to byc 10-100/miesiac (na poczatek przyjmij, ze to bedzie 10).

z dojazdem do klienta wiaza sie opoznienia, np z powodu korkow, a rowniez czekanie na klienta (bo biora prysznic, musza zajac sie dzieckiem etc), a rowniez dluzszy czas zabiegu (bo np przy okazji dla innego domownika), dlatego z gory zaplanuj >1h przerwe miedzy kolejnymi rezerwacjami. Jesli wszystko idzie bez ubsuwow, to co najwyzej bedziesz miesz czas na odpoczynek, samomasaz, gimnastyke czy zakupy.
  
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2010-07-04, 12:38   

Czy problem stanowi wiek? Mam 27 lat-boje sie ze to moze odstraszyć ludzi
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-07-04, 12:44   kurs masaz tajski

nie rozumiem dlaczego i kogo twoj wiek mialby odstraszac.

jesli masz juz 2 letnie doswiadczenie, to powinienes byc dobry w masazu, a jesli czujesz sie niepewnie w jakichs technikach, to idz na specjalistyczne kursy.

podkreslaj w swojej reklamie swoje wyksztalcenie i doswiadczenie, to wzbudza zaufanie. Mozesz nosic z soba miniaturki kopii swoich dyplomow i certyfikatow, na "dzien dobry".

ps przed chwila uzupelnilem swoj post, dodajac 2 paragrafy.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-07-04, 14:09   

Dużo nie mam co ci podpowiedzieć bo koledzy już mnie uprzedzili ale nie zrażaj się korkami w szczytowe godziny to meczy i kupuj jak najlżejszy stół do masażu bo będziesz musiał niestety go nosić.
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2010-07-05, 19:42   

Jeszcze jedna kwestia: na poczatku chciałbym spróbować "w szarej strefie" żeby zobaczyć czy to wogóle pójdzie. Czy klient może wymagać jakiegoś rachunku za usługe? Z tego co wiem Nfz chyba nie zwraca niz za prywatne leczenie
 
     
rysiek.s

Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-07-05, 22:09   

Witam serdecznie wszystkich.
Ja również zamierzam spróbować w tym biznesie. Interesuje mnie wasze zdanie na temat lóżek przenośnych. Szłyszałem, że tańsze łóżka po jakimś czasie skrzypią i że lepiej odrazu zainwestować w coś lepszego. Jaką firmę byście polecili (najlepsza jakość w stosunku do ceny).
Pozdrawiam i z góry dziękuje.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-07-05, 22:48   

rysiek.s napisał/a:
Witam serdecznie wszystkich.
Ja również zamierzam spróbować w tym biznesie. Interesuje mnie wasze zdanie na temat lóżek przenośnych. Szłyszałem, że tańsze łóżka po jakimś czasie skrzypią i że lepiej odrazu zainwestować w coś lepszego. Jaką firmę byście polecili (najlepsza jakość w stosunku do ceny).
Pozdrawiam i z góry dziękuje.

Tutaj troche info:
1. http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=7375#7375
2. http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=85
3. http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=842

A tutaj masz cały dział: http://forum.e-masaz.pl/viewforum.php?f=14
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-07-05, 22:59   kurs masaz tajski

rysiek, jesli tylko zamierzasz sprobowac, to kup najtanszy stol. Z kazdego w koncu wyjda jakies mankamenty. Skrzypieniu mozna zaradzic przez konserwacje, wstawianie podkladek.

Po rozlozeniu stolu napnij linki przez odciagniecie nog, napnij je jeszcze raz, gdy klient jest juz na stole, zeby nie bylo luzow, chybotania sie i dzwiekow.
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2010-07-09, 19:04   

a czy ktoś z tego forum prowadzi taką działalnosc u klienta i może mi powiedzieć ile ma chętnych na miesiąc?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-07-10, 21:38   kurs masaz tajski

nie mozna okreslic, dopoki sam nie sprobujesz - moze byc jeden na tydzien lub 3 dziennie. Zalezy od konkurencji, popytu na masaz, a nawet sezonu.

Mozesz oprzec swoja prace glownie na turystach - czyli lato i zima, w pozostale miesiace ciezsza praca i slabo platna z obloznie chorymi, emerytami.
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-07-28, 06:00   

Witaj. Ja robiłem zabiegi u klienta zanim zacząłem pracę w gabinecie reh. Co do zarobków to loteria... Jak w usługach.. raz lepiej raz gorzej.. Nie reklamowałem się nigdzie bo pracując jeszcze wtedy w zakładzie gdzie na zmianie było ponad 500 osób informacje szybko się roznosiły:) Jeździłem ze stołem habysa pandą 60cm. Na sprzęt nie mogę narzekać bo nie zawiódł jednak nie jest najtańszy..W miesiącu było kilkunastu klientów( byłoby więcej ale zmianowa praca i brak samochodu skutecznie mnie spowalniały i czasowo nie ogarniałem)
Ameryki nie odkryję stwierdzeniem że jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział:)
 
 
     
Piotr Lis 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-10, 01:02   

Dokladnie tak jak koledzy muwia jak nie sprubujesz niewiesz a może jestes na tyle dobry ze sam marketing szemrany czyli polecanie przez kljięntów spowoduje ze nie bedziesz miał wolnych terminów czego ci zycze... pozdrawiam
 
     
vesna 

Wiek: 41
Dołączyła: 10 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-08-11, 09:39   opłata podatku

Witam mam takie pytanie,jak kstos bedzie w stanie mi odpowiedziec bede bardzo wdzieczna:np. masaz u klienta albo u mnie w domu prywatnie (chce podkreslic nie jestem zarejestrowana jako firma albo jako gabinet) czy musze płacic podatek?wiem moze pytanie zabrzmialo glupio ale interesuje mnie bo mam wykrztalcenie fizjoterapueta i ktos kiedys powiedzial ze mamy prawo udzielac uslugi i nie odprowadzac za to podatek :?: :roll:
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB