Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Koszmarne miesiące - brak klientów
Autor Wiadomość
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2010-11-02, 10:47   

A ja się nie dziwie,że nie mamy klientów.Mój stały pacjent zanim do mnie trafił obdzwonił 10 ogłoszeń z gazety i wszystko co pisało relaksacyjny wygladało mniej więcej tak:

-Na życzenie może mnie Pan obmacać
-Mogę się także rozebrać
-Pani poinformowała,że moze zakonczyć masaż seksem za dopłatą 200zł
-Tak robię masaż relaksacyjny oraz masaz pobudzający erekecje

itd itd Ogólnie wszystko masażo-seks oferty

Potem się nie ma co dziwić,ze chory człowiek podzwoni ma dośc i idzie do przychodni czy spa aby uzyskać masaż a takich ludzi jak my unika jak ogień...
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-11-02, 11:05   

Bossman napisał/a:
A ja się nie dziwie,że nie mamy klientów.Mój stały pacjent zanim do mnie trafił obdzwonił 10 ogłoszeń z gazety i wszystko co pisało relaksacyjny wygladało mniej więcej tak:

-Na życzenie może mnie Pan obmacać
-Mogę się także rozebrać
-Pani poinformowała,że moze zakonczyć masaż seksem za dopłatą 200zł
-Tak robię masaż relaksacyjny oraz masaz pobudzający erekecje

itd itd Ogólnie wszystko masażo-seks oferty

Potem się nie ma co dziwić,ze chory człowiek podzwoni ma dośc i idzie do przychodni czy spa aby uzyskać masaż a takich ludzi jak my unika jak ogień...

To jest właśnie ta bolączka masaż kojarzący oferowany z seksem oraz osoby wykonujące takie usługi... temat rzeka.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-02, 11:49   

Bossman napisał/a:
A ja się nie dziwie,że nie mamy klientów.Mój stały pacjent zanim do mnie trafił obdzwonił 10 ogłoszeń z gazety i wszystko co pisało relaksacyjny ... Potem się nie ma co dziwić,ze chory człowiek ...

jesli chory, to nie powinien szukac relaksacyjny.

jesli mieszkaniec miasta, a nie przejazdem, to mogl pytac znajomych o rekomendacje. Rowniez w aptekach, zielarniach, przychodniach zdrowia mozna pytac, czasami sa tam rowniez ulotki.

na internecie mozna znalesc latwo uslugi masazu wpisujac odpowiednie hasla w wyszukiwarce i miasto czy dzielnice.
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2010-11-02, 12:29   

To co pisze Kolega Bossman jest całkowitą prawdą.Coraz więcej sex ofert-ludzie boją się korzystać z normalnych usług


Polecam taktyke: Pracować na stałe w jakiejś pracy,popołudniami dorabiać na masażu-wyrobić sobie stałych klientów którzy dadzą nam kwote 1500zł miesięcznie i wycofać się z ogłoszeń-wtedy można bez obaw robić na czarno(mimo,że i tak wiekszosc robi na czarno :mrgreen: )

Ja mam bide,ale mój kuzyn zyje w ten sposób: zarabia w pzu 1200zł,od roku ma stałych ludzi i 1500zł/mc na nich wychodzi także za 2700zł zyć można bardzo godnie ;)
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2010-11-15, 21:11   

Ruszyło się coś u was? Bo u mnie tragedia nadal.Chyba równierz zrezygnuje z bawienia się w masaż u klienta :sad:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-15, 21:24   kurs masaz tajski

kryzys dopiero wszedl do polski, z poslizgiem w porownaniu z zachodem, i potrzyma przez pare lat - tak to wyglada historycznie.

przez jakis czas ratuj sie przez znaczne znizki na wybrane zabiegi w gabinecie, rowniez zeby przeciagnac nowych klientow, a z nich moze znajda sie osoby na pelnoplatne z dojazdem.

rownoczesnie rozgladaj sie za dodatkowym sposobem utrzymania (zatrudnienie, handel, sezonowa praca za granica).

poniewaz masz czas, to szukaj bezplatnych (tanich) szkolen, buduj swoja strone internetowa
  
 
     
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-18, 14:03   

u mnie z masażami ostatnio jest różnie, chociaż narzekać nie mogę bo mam stałych klientów ale za to w rehabilitacji jakiś progres duży odnotowałem:) chyba wynika to z tego że w poradniach już zapisują na nowy rok, kończą się fundusze na zabiegi itp. oby utrzymywało się to jak najdłużej :smile:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-18, 14:12   kurs masaz tajski

w nowym roku pojawia sie fundusze na zabiegi i kolejka sie skroci.

na kryzysie da sie rowniez zarobic (np w twoim przypadku), niektorzy robia nawet miliony.

Ale zdecydowana wiekszosc zaciska pasa, zmniejsza marze, stope dochodu, zeby przetrwac i ratowac przed plajta. Plajta jest najgorzym wyjsciem, bo bezpowrotnie traci sie klientow/pacjentow, za bezcen oddaje sprzet etc.
 
     
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-18, 14:18   

mam tego świadomośc, dlatego podejmuję wszelkie działania aby klienci byli maksymalnie zadowoleni , polecali mnie innym no i żeby sami woleli wrócić do mnie niż do refundowanej opieki
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2010-12-19, 21:56   

Jak u was sytuacja w Grudniu? Ja miałem 1 klienta i zarobiłem 250zł za cały miesiąc :mad:
 
     
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-12-19, 22:30   

u mnie nie ma powodów do narzekań, wykonuję faktycznie mniej masaży ale za to ciągle ruch w rehabilitacji, upadki na śliskich chodnikach etc., kontuzje na nartach, przeciążenia przy odśnieżaniu itp. czyli uroki zimy...
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2010-12-21, 20:35   

kokosek napisał/a:
Jak u was sytuacja w Grudniu? Ja miałem 1 klienta i zarobiłem 250zł za cały miesiąc :mad:


Bardzo słabo,podobnie do ciebie
 
     
Mirek 

Wiek: 35
Dołączył: 29 Gru 2009
Posty: 17
Wysłany: 2010-12-24, 23:54   

Mialem zakladac wlasny biznes , ale widze ze ten masaz to klapa .... tymbardziej ze za duzo klienteli nie mam coby na rozruch była:)

A dlaczego ludzie nie przychodza do was na zabiegi ? poszukajcie odpowiedzi i cos zmiencie w ofercie , reklamie....
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-12-25, 01:23   kurs masaz tajski

jest kryzys, nie ma co sie spieszyc z otwieraniem gabinetu.

wzbogacenie oferty czy wiecej reklamy niewiele zmieni - po prostu klienci nie maja na prywatne zabiegi, ida na nfz jesli jest koniecznosc.

jesli mozna, to trzeba przeczekac kryzys przez dalsze ksztalcenie sie - czy to fizjoterapie (tak, jak ty) czy jakis pokrewny kierunek wiazacy sie z masazem.
 
     
19robertoo64 

Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 47
Wysłany: 2011-01-10, 00:49   

U mnie też cisza. A jak dzwonią to faceci o odmiennych orientacjach z niemoralnymi ofertami... tragedia poprostu...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB