Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Informacje ogólne
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-10-05, 20:38   kurs masaz tajski

Truskawa napisał/a:
Powiedzcie mi kto gdzie i za ile organizuje kursy badz moze sa jakiesz szkoly gdzie mozna nauczyc sie masazu przez ubranie na tzw krzeslach do masazu..

zaczelismy wlasnie prowadzic kurs masazu na krzesle w oparciu o masaz tajski.

Na razie tylko kursy prywatne (nauczycielka dojezdza na miejsce), ale jesli bedzie zainteresowanie, to moze jeszcze w listopadzie zrobimy kurs publiczny w kampinosie k warszawy, 2 dni/16h zegarowych, 500zl (kazda kolejna osoba 250zl).
 
     
Linki sponsorowane
pavelaroz 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 4
Skąd: Kolno
Wysłany: 2010-10-20, 16:40   Kurs masażu Łomża, Pisz

Cześć! Szukam info o kursach masażu w okolicach Łomży i Pisza. Wiem, że w Łomży są organizowane (przez ŻAKa) gdy tylko zbierze się grupa. Jeśli ktoś ma info co do w/w tematu proszę o kontakt najlepiej na GG lub e-mail. :smile:

Pozdrawiam!
 
 
     
komiksdw 

Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-10-27, 16:40   

:)
  
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-10-27, 16:51   kurs masaz tajski

komiksdw napisał/a:
Mam pytanie.Gdzie najlepiej zrobić kurs masażu sportowego na fizjoterapety(licencjat).

jeszcze raz poprosze przebudowane pytanie
 
     
komiksdw 

Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-10-27, 17:03   

Chciałem się dowiedzieć gdzie można zrobić kurs masażu sportowego dla fizjoterapeuty(licencjat).Nie chodzi tylko o papier ale także żeby się czegoś nauczyć.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-10-27, 19:41   kurs masaz tajski

moze napiszesz w jakim miescie/regionie szukasz?
 
     
komiksdw 

Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-10-28, 10:12   

Właściwie może być cała Polska ale ja jestem z Lublina więc wiadomo że im bliżej tym lepiej.Dzięki z góry
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2010-10-29, 18:43   

jesli moge cos doradzic osobom ktore chca sie szkoli to szukajcie szkolen ktore sa akredytowane przez PTF...Sa one chonorowane przez nfz i sa uznawane w naszym zawodzie... Wiadomo ze nie wszystkie kursy posiadaja taka akredytacje ( np masaze kamieniami czy cos w stylu spa, tylko raczej ''lecznicze'').
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-02, 00:12   

RehaT napisał/a:
jesli moge cos doradzic osobom ktore chca sie szkoli to szukajcie szkolen ktore sa akredytowane przez PTF...Sa one chonorowane przez nfz i sa uznawane w naszym zawodzie... Wiadomo ze nie wszystkie kursy posiadaja taka akredytacje ( np masaze kamieniami czy cos w stylu spa, tylko raczej ''lecznicze'').

jedyny kurs masazu akredytowany przez ptf widzialem w Lodzi, byl tutaj reklamowany przez Marlene i dyskutowany troche ponad roku temu.

jak mialby nfz honorowac kursy masazu, nawet zwane "leczniczym", skoro jedynymi uprawnieniami dla nfz jest technik masazu i fizjo.
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2010-11-02, 16:33   

no ja wyhodze z zalozenia ze tu sa technicy... a technik moze robic juz wiecej kursow np masaz gleboki ktory ma akredytacje
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-02, 19:37   kurs masaz tajski

RehaT napisał/a:
no ja wyhodze z zalozenia ze tu sa technicy... a technik moze robic juz wiecej kursow np masaz gleboki ktory ma akredytacje

sa rozni, wlacznie z zupelnie poczatkujacymi.

poprosze o link do jakiegokolwiek kursu masazu akredytowanego przez sfp.

kurs masazu glebokiego moze robic bez technika, to zalezy od organizatora.
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2010-11-02, 20:56   

http://www.ctmrakowski.pl...id=62&Itemid=54

tu nie wiem czy jest akredytacja, ale Rakowski jest autorytetem w swojej dziedzinie...Podejrzewam ze mozna tam uzyskac akredytacje

http://osteopaci.pl/gleboki.html
tu zapewne tez bedzie akredytacja

http://www.ag-reh.pl/ogra...tkanek-miekkich

ja robie teraz ten kurs i tez daja akredytacje mimo ze na stronie nie jest napisane..Generalnie to organizator stara sie o mozliwosc dawania takiej akredytacji, tylko musi spelnic wymogi PTf i wiadomo ze szkolic wtedy nie moze byle kto... jest duzo kursow ktorych nie ma na na internecie... Akurat ten kurs co teraz robie organizjue prezeska ptf mojego okregu i to ona dawala sygnal ze takowy sie odbywa i automatycznie bedzie akredytacja PTF... Wystarczy poszukac... Ale wiadomo ze nikt nie da akredytacji na masaz klasyczny I stopnia , lub relaksacyjny... Ja akurat kieruje swoje sugestie do technikow zeby robili kursy ktore maja jakas wartsc i czegos naucza... Bo wiadomo ze jak ktos ma dryg do masazu to niepotrzebne jest wydawaie kasy na kurs masazu relaksacyjnego bo tam glownie chodzi o techniki ktore sa fajne w odczuciach dla pacjenta
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-02, 21:40   kurs masaz tajski

rakowski to terapia manualna, diagnoza lezy poza kompetencja masazysty - wydaje sie, ze wszystkie wymienione przez ciebie kursy (chociaz jeden ma w nazwie "masaz"), sa dla fizjo, a nie dla masazystow, i oczywiscie jako takie jest prawdopodobne, ze maja akredytacje ptf (bo oto moga pytac zainteresowani kursami).

akurat kurs, ktorym byla zainteresowana Marlena, byl klasycznym (akredytowany przez okreg lodzki).

co do wartosci kursu, maja taka, jak ciekawa jest technika i nauczyciel. Wiele kursow moze nie byc akredytowanych, np nauczyciel nie jest fizjo czy nie nalezy do ptf (jest tez pare innych stowarzyszen fizjo w polsce - wszystkie na rownych prawach), technika jest nowatorska czy nie akceptowana przez wladze stowarzyszenia, nauczycielowi moze nie zalezec na akredytacji bo jest to zobowiazanie wobec ptf (przekazywanie listy uczestnikow, a rowniez oplaty za kazdego kursanta).

wracajac do rekomendacji masazu sportowego, to moze nie byc takowego akredytowanego przez ptf
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2010-11-02, 23:13   

akurat Rakowski proponuje idealny kurs dla masazystow ktory rozwija, ale dla ciebie to manualka wiec nic wspolnego z masazem nie ma...:)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-11-02, 23:13   kurs masaz tajski

fizjo moze diagnozowac, masazysta jest srednim personelem medycznym i nie moze - moze pracowac pod nadzorem fizjo (np w przychodni, szpitalu) lub przyjmowac ze skierowaniem lekarskim.

pewnie rakowski, osteopaci czy ciechomski nie obraza sie za odniesienie ich technik do masazu, ale jest to dalekie odniesienie - jako, ze wygrzebales te linki jako dowod w dyskusji, to w twojej gestii jest sprawdzic, czy sa one rowniez dla technikow masazu.

mozliwe, ze niektore szkoly opisuja masaz stemplami ziolowymi jako relaksacyjny i jako, wedlug twojego okreslenia, jezdzenia po nodze - ale nie wszystkie szkoly. Przypuszczam, ze nie wiesz wiele o masazu stamplami.

generalnie to sobie wypraszam pustoslowne obrazanie mnie (jak i innych http://forum.e-masaz.pl/v...highlight=#8988 ) na tym forum i nie zamierzam wiecej z toba dyskutowac, poniewaz nie umiesz prowadzic dyskusji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB