Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Ceny masażu w miasteczku
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-08-28, 18:03   kurs masaz tajski

cennik nie zwiazany z czescia ciala - bo ktos wybierze bardzo tani, najtanszy zabieg, i masazyscie ciezko bedzie sie wymowic od swiadczenia uslugi.

z czasem mozna ustawic ceny bardziej stosownie, np pol godziny 50zl, godzina 75, dwie godziny 125 - czyli zachecic klienta do wybierania zabiegow gluzszych, kozystkiejszych i dla niego, i dla masazysty.
 
     
Linki sponsorowane
agnieszka

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 18
Wysłany: 2010-08-28, 21:03   

u mnie na terenie miasta wizyta domowa 30 min-50 zł,jednak rzadko je biorę (chyba że ktoś obłożnie chory a nie że ma taki kaprys) bo o swój kregosłup też musze dbać a w gabinecie mam największy komfort pracy i nie wychodze spocona w zimę z domu pacjenta co często kończyło się infekcją
 
     
dziku_SKA 

Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-08-31, 15:28   

[ Dodano: 2010-08-31, 16:30 ]
Necrii napisał/a:
http://www.sentoza.pl/pakiety-spa.php


To może trafisz do mnie na masaż. Daj znać kiedy się wybierasz :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-08-31, 15:45   kurs masaz tajski

Necrii napisał/a:
punktowy z peelingiem

jak jest z tym masazem?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-09-09, 17:52   kurs masaz tajski

ps w innym miejscu wlascicielka wyjasnila, ze nie maja tego w ofercie i necrii sie pokickalo z czyms innym
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-09-22, 09:08   kurs masaz tajski

pare dni temu przeczytalem, ze te strony oferujace nawet 70% znizki, pobieraja 30-50% marzy - czyli dla uslugodawcy trafia tylko kilkanascie do 34% regularnej ceny, czyli za zabieg 100zl dostaja od kilkunastu do 34zl. Z tego jeszcze podatek.

zysk firmy nie zwieksza sie, tyle ze maja reklame i szanse na nowych, stalych klientow - wielu klientow wydaje przy okazji realizacji kuponow na dodatkowe uslugi czy towary.

ci, ktorzy juz mieli u siebie taka oferte nie zaluja, ale tez nie planuja jej powtarzac zbyt czesto, bo odstrasza regularnych klientow (zaniza marke firmy).

wydaje mi sie, ze marza do 50% jest przerazajaca i zdecydowanie bym jej nie wydal - jest przeciez wiele innych, tanszych i skutecznieszch, sposobow reklamy.

rowniez tak znaczne znizki (do 67% na masaz, to najwieksza znizka jaka do tej pory zauwazylem - nadal jest na grouponie w trojmiescie od nowo otwartego spa), moga swiadczyc, ze cennik jest zawyzony.
 
     
dziku_SKA 

Dołączyła: 27 Maj 2010
Posty: 30
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2010-09-24, 07:57   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
pare dni temu przeczytalem, ze te strony oferujace nawet 70% znizki, pobieraja 30-50% marzy - czyli dla uslugodawcy trafia tylko kilkanascie do 34% regularnej ceny, czyli za zabieg 100zl dostaja od kilkunastu do 34zl. Z tego jeszcze podatek.


50% - to się zgadza.
Myślę, że najważniejsze w tym wszystkim jest to, że daje się klientowi możliwość zapoznania z oferowanymi zabiegami, na które w normalnych warunkach być może nigdy by się nie zdecydował. Część z tych klientów przy okazji korzysta też z innych oferowanych usług i myślę, że to jest największa korzyść. Sporo z nich wraca lub wysyła swoich znajomych. Łatwiej pokazać klientowi, co ma się dla niego dobrego do zaoferowania mając go "pod ręką". Tak więc sama sprzedaż dużej liczby kuponów nie przekłada się bezpośrednio na zysk, ale w dłuższym terminie daje niezłe rezultaty.

Pozdrawiam!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-09-24, 20:16   kurs masaz tajski

najwazniejsze jest dotarcie do osob, ktore jeszcze o tobie nie slyszaly - czyli oferta glownie dla nowo otwieranych firm. Znane, ustabilizowane firmy maja wieksze pole manewru, jakich form marketingu uzyc.

powinno byc jasne, ze to nie jakosc i unikalnosc uslugi przyciaga kupujacych, ale cena - jednego dnia bedzie to masaz, nastepnego obiad, a kolejnego tani bilet do teatru.

przy tak znacznym obciazeniu personelu, jak w przypadku masazu, jakosc uslugi bedzie niska i bedzie spadac z kazdym dniem, wiec nie oczarujemy klienta jakoscia.

sprzedaz grupowa powinna byc tylko jednym z elementow strategii.

wczoraj zauwazylem nowy trend w marketingu - gabinet masazu oferuje bezposrednio klientom, bez posrednictwa, znizke do 70% przy rezerwacji grupowej, co wydaje sie bardzo duzo.
  
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2010-09-27, 17:37   

Ostatnio w moim miasteczku pojawił się facet co dojezdza do klienta Gratis do 15 km i kasuje wyłącznie 20zł za 30 minut masażu.

Dla mnie 20zł to szok skoro wszyscy inni biorą po minimum 35zł,średnio 40 a max 50zł

Do tego stanie w korkach koszt paliwa itd... Może taka cena ma pozyskać klientów a potem wzrośnie o 70% bo inaczej tego nie pojme
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-09-27, 20:04   

Bossman napisał/a:
Ostatnio w moim miasteczku pojawił się facet co dojezdza do klienta Gratis do 15 km i kasuje wyłącznie 20zł za 30 minut masażu.

Dla mnie 20zł to szok skoro wszyscy inni biorą po minimum 35zł,średnio 40 a max 50zł

Do tego stanie w korkach koszt paliwa itd... Może taka cena ma pozyskać klientów a potem wzrośnie o 70% bo inaczej tego nie pojme

I tak o to takim sposobem nie długo masaż będzie za darmo ;)
 
     
kokosek

Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 32
Wysłany: 2010-09-27, 22:11   

u mnie jeden też zaszalał i dał 20zł gdzie inni trzymali średnio po 40-50zł

Z tego co wiem ponoć dostawał pogróżki i podniósł na 35zł :mrgreen:

Natomiast jest dużo takich sztuczek:

Masaż tylko 20zł,ale dojazd 20zł :wink:

Lub Masaż zrobie Pani za 30zł z dojazdem,ale trzeba minimum wziąc 10 i nie dalej jak 4 km ode mnie.A jak już mam dojechać 8 km w jedną stronę to za masaż 45zł



Ja kasuje 40zł z dojazdem max 10 km

Kiedyś jezdziłem do 20 km,ale to sie zrobiło bezsensu ze względu na czas dojazdu i stanie w korkach więc tylko 10 km obecnie


Ale sam się też dziwie skąd się tacy biora co za 20zł dojadą,wejdą na góre,będą się męczyć ogółem stracą z dojazdem i wszystkim prawie 1.5 godziny odliczą paliwo i zarobią 15zł.DZIWNE!
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-09-28, 20:25   

Albo i mniej a eksploatacja samochodu itd. Paliwo paliwem.
 
     
ewa_k29 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-10-14, 15:59   

U mnie ceny wahają się od 20zł w górę za 30 minut.
Ostatnio moja konkurencja robi masaż 45min. za 30zł W tym masaż bańką a później kamieniami Ale to taki pic na wodę Szkoda tylko że moja miejscowość jest mniejsza od Twojej bo ma 10000 mieszkańców W tym 3000 dzieci i o klienta po prostu trzeba powalczyć Tylko jakim kosztem ? Pozdrawiam
 
 
     
Bossman

Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 48
Skąd: Beskidy
Wysłany: 2010-10-20, 14:51   

Te ceny to pic na wode. Ostatnio gadałem z gosciem który powiedział mi,że miał masażyste,który kasuje tylko 25zł z dojazdem.

UWAGA! Masaż trwał max 10 minut,nie było prawidłowego zakonczenia-masażysta od razu wywalił go ze stołu i sie zmył-ogólnie całośc z przyjazdem zamknęła się chyba w 20 minutach.

Po rozmowie wynikło iż 30 minut kosztuje z dojazdem już 40zł-Jak widać dobry chwyt marketingowy
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-10-20, 14:58   kurs masaz tajski

Bossman napisał/a:
masażysta od razu wywalił go ze stołu i sie zmył ...
Po rozmowie wynikło iż 30 minut kosztuje z dojazdem już 40zł-Jak widać dobry chwyt marketingowy

ja takiemu masazyscie-marketingowcowi nie zaplacil bym ani zlamanego grosza i wyrzucil jego menele na korytarz
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB