Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka relaksacyjna do masażu
Autor Wiadomość
przemkoo101 

Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 6
Skąd: Trojmiasto
Wysłany: 2010-08-27, 11:54   

Ja osobiście nie przepadam za muzyką relaksacyjną ale muzyka "cafe del mar" sie nadaje i bardzo podoba mi sie kawałek Enya-"Caribbean Blue" ;)
 
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-08-27, 17:39   

przemkoo101 napisał/a:
Ja osobiście nie przepadam za muzyką relaksacyjną ale muzyka "cafe del mar" sie nadaje i bardzo podoba mi sie kawałek Enya-"Caribbean Blue" ;)

Potwierdzam cafe del mar można poszczać w gabinecie maja fajne składanki.

Cafe Del Mar 9 - Blank & Jones - Desire (Ambient Mix)
 
     
Roobin 
mgr fizjoterapii


Dołączył: 27 Paź 2010
Posty: 63
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2010-11-05, 16:32   

Ja polecam wszystkim wykonwacę - Sunlounger przykładowa piosenka http://www.youtube.com/watch?v=3ph_0AB-rcI jego albumy dostępne są np. na chomiku i co ważne w dwóch wersjach trance i chillout także w zależności od nastroju i klienta można stworzyć odpowiedni klimat :wink:
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2010-11-16, 23:23   

Uwielbiam taką muzykę. Polecam także Bonobo
 
     
fryzjer01

Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-03-29, 07:59   

Necrii napisał/a:
W zasadzie nawet nie pomyślałam, że za muzyke w gabinecie trzeba placic xD

A z tej strony, którą podałaś to najbardziej podoba mi się Afrykański sen. Ciekawe czy w internecie da się faktycznie znaleźć wszystko :D

http://www.vtm.com.pl/pro...fd264e235a25331


Jeszcze niewielu właścicieli gabinetów masażu i nie tylko zdaje sobie sprawę, że za odtwarzanie muzyki w salonie z radia, telewizji czy plyt zakupionych w sklepach powinna odprowadzać nazwijmy to "podatek muzyczny". Każdy kto prowadzi dzialalnosć gospodarczą, a muzyka pomaga w osiąganiu korzyści finansowych zmuszony jest do odprowadzania opłat dla OZZ, czyli m.in. ZAiKS-u.

Na szczęście są sposoby ominięcia tej dodatkowej, moim zdaniem zbędnej opłaty. Tak jak zostalo juz wspomniane w tym wątku, są sklepy oferujące muzykę zwolnioną z opłat ZAiKS. Kupujeciei płytę specjalnie przygotowaną np. do masażu, otrzymujecie specjalny certyfikat i żaden Zaiks Wam niestraszny:)

Przykładem są m.in. takie strony jak:
www.vtm.com.pl czy www.solitudes.pl i parę innych. Dla każdego coś dobrego;)

Pzdr
 
     
RehaT 

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 252
Wysłany: 2011-03-29, 08:20   

z odtwarzaniem muzyki to prawda... zajmuje sie dj'ka i z tego co pamietam to jest okolo 2 tys rocznie...Wiec nie ma co puszczac muzyki w gabinecie... Znajomy ostatnio mial kontrol musial zaplacic za odbiornik radiowy z tym ze za radio placi sie grosze
 
     
Elnes

Dołączył: 30 Mar 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-03-30, 10:07   

Witam,
Czy jest możliwość aby ktoś mi zgrał muzykę do lomi lomi gdyż nie będąc technologicznie zaawansowana nie bawię się w takie rzeczy:) albo żeby chociaż podać strony bądż adresy sklepów gdzie dostanę muzykę z płytki"The Calling"
Dzięki i pozdrawiam.
 
     
masaz123

Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-12-15, 18:00   utwór- szybszy,energiczny do spa, masażu

szukam utworu który bywa w gabinetach masażu ,jest szybszy ,dodający energii jakby ,jest troszkę fletu tam bądź coś w tym stylu
może nie opisze dokładnie ale prócz muzyki są słowa w stylu albo
: mama... eee. mama... eee mamaa eeee. oooo
albo nana.. e nana... e nanana... e jo...

nie wiem czy to nie utwór z firmy Bioline z kosmetyków jakiś będzie, może ktoś kojarzy ten utwór akurat proszę o tytuł....

on jest szybszy ....
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-12-15, 21:36   Re: utwór- szybszy,energiczny do spa, masażu

masaz123 napisał/a:
szukam utworu który bywa w gabinetach masażu ,jest szybszy ,dodający energii jakby ,jest troszkę fletu tam bądź coś w tym stylu
może nie opisze dokładnie ale prócz muzyki są słowa w stylu albo
: mama... eee. mama... eee mamaa eeee. oooo
albo nana.. e nana... e nanana... e jo...

nie wiem czy to nie utwór z firmy Bioline z kosmetyków jakiś będzie, może ktoś kojarzy ten utwór akurat proszę o tytuł....

on jest szybszy ....

hehe większość utworów brzmi ;)

Fajne może trochę do gabinetu nie pasuje ale mnie się podoba :)
http://www.youtube.com/watch?v=M4INeFG5ZVw
 
     
fryzjer01

Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: 2013-03-18, 09:48   

Na youtube jest sporo fajnej muzyki, która spodoba się wam i waszym klientom :-) np. tutaj http://www.youtube.com/us...a/videos?view=0 Polecam Muzyka Relaksacyjna - SHIATSU MUZYKA DO MASAŻU, japońskie klimaty ;-)
 
     
huberta22 

Dołączyła: 29 Gru 2016
Posty: 20
Wysłany: 2017-04-06, 10:59   

ja po prostu na yt wlaczam taka skladanke i tyle
 
     
Shinatobe 


Wiek: 37
Dołączył: 15 Cze 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-06-15, 13:39   

Cafe Del Mar - potwierdzam, świetne składanki, ewentualnie tak jak wspomniała koleżanka wyżej po prostu Youtube, codziennie coś nowego się tam właściwie pojawia. A z innej beczki mam niektórych pacjentów, którzy lubią mieć zapuszczony podczas zabiegu blues, mnie też się przy takiej muzyce dobrze masuje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB