Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy, Studium czy Studia. Proszę o opinie
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-07-07, 22:11   

hedonism napisał/a:
A co myślicie o tej szkole, chodzi mi i tryb wieczorowy:

http://www.zsp.bytom.pl/?technik-masazysta,52

Chyba wszytko ok taka sama szkoła jak inna medyczna. Może poszukaj absolwentów którzy ta szkole kończyli i popytaj albo zadzwoń osobiście do szkoły i wypytaj się wszystkiego.
 
     
Linki sponsorowane
hedonism 

Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-07-08, 13:00   

Zadzwoniłam, jest okej :smile:
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-07-08, 14:31   

hedonism napisał/a:
Zadzwoniłam, jest okej :smile:

No to się ciesze.Teraz tylko nauka i 2lata będzie kolejny technik masażysta ;)
 
     
hedonism 

Dołączyła: 07 Lip 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-07-11, 22:12   

e-Masaz.pl napisał/a:
hedonism napisał/a:
Zadzwoniłam, jest okej :smile:

No to się ciesze.Teraz tylko nauka i 2lata będzie kolejny technik masażysta ;)


Haha tak :smile: Mam nadzieje, ze włożę "swoją cegiełkę" w rozwój i szacunek do tego pięknego zawodu, chociażby tylko poprzez uśmiech zadowolonych ludków, którzy są masowani przeze mnie.

ps. Tak mnie ciekawi dlaczego nie ma technikum zaocznego (z powodu ilości godzin?), tylko na całym śląsku dzienne lub wieczorowe. Widziałam zaoczne ale był to właściwie kurs biomasażysty. Wie coś ktoś? :smile:
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2010-07-12, 14:17   

Dokładnie tak - ze względu na ilośc godzin. Po prostu ŻADEN zawód o charakterze medycznym nie jest prowadzony w trybie zaocznym.
 
     
olaa89

Dołączył: 11 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-08-11, 15:31   

Właśnie 24 sierpnia mam rozmowę kwalifikacyjną na technika masażystę. Nie wiem jakich pytań mogę się spodziewać i w jaki sposób mam odpowiadać żeby się dostać na ten kierunek. Jakie pytania są najczęściej zadawane? :
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-08-12, 18:06   

e-Masaz.pl napisał/a:
weksel napisał/a:
Ja ukończyłem studia mgr na kierunku fizjoterapii. Już podczas studiów bardziej kręcił mnie temat masażu lecz w programie studiów masażu prawie nie było. Wszystko opierało się o kursy i praktyki studenckie. Z dzisiejszego punktu widzenia, jedynym pozytywnym aspektem ukończenia studiów jest ten jakże bardzo znaczący tytuł Mgr. Natomiast mam wrażenie, że idąc do studium masażu, mógłbym bardziej efektywnie wykorzystać ten czas na naukę, praktykę i samokształcenie. A jeżeli chodzi o zatrudnienie w Polsce, to za każdym razem byłem poddawany próbą praktycznym mającym na celu wychwycenie dla wprawnego okiem zaradności posługiwania się chwytami, stosowanymi technikami, czasem( w szkołach masażu) umiejętnością przekazywania wiedzy. Jeżeli chodzi o papiery, to polecam odbycie chociaż jednego kursu za granicą. Ja wykorzystałem do tego tanie linie lotnicze i wybrałem się na 4 dniowy kurs do Londynu za niewielkie pieniądze. Myślę, że otrzymany papier w języku angielskim z Londyńskiej szkoły bardzo przyczynił się do tego, iż mogłem pracować jako masażysta w hotelowym SPA w Palma de Mallorca. To było 6 wspaniałych i nie zapomnianych miesięcy mojego życia.

Chcieć to móc. Załóż watek o tematyce pracy zagranica. Jakie odczucia jak do tego podejść itd. Opisz jak było ciekawi mnie to.


Ja już zakładałam temat gdzie pytałam się o wrażenie innych masażystów :) Oczywiscie o wrazenia po pracy za granica :) To bylo jeszcze zanim wyjechałam na Cypr. Teraz to już połowa za mna i za 1,5miesiąca wracam do Polski :D
 
 
     
magdalenka

Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 17
Wysłany: 2010-08-13, 10:12   

olaa89 napisał/a:
Właśnie 24 sierpnia mam rozmowę kwalifikacyjną na technika masażystę. Nie wiem jakich pytań mogę się spodziewać i w jaki sposób mam odpowiadać żeby się dostać na ten kierunek. Jakie pytania są najczęściej zadawane? :


Jest osobny temat o rozmowie kwalifikacyjnej :smile:
Rowniez mam rozmowe kwalifikacyjna 24 sierpnia :mrgreen:
 
     
linka 

Dołączyła: 12 Sie 2010
Posty: 5
Wysłany: 2010-10-18, 11:15   

Ostatnio dowiedziałam się o kursie masażu w szkole Pro Activ program wygląda całkiem nieźle. Czy ktoś może już tam się uczył? Kusi mnie ta oferta ponieważ maja darmowe kursy dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne. Czy ktoś zna może inne darmowe oferty?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-10-23, 00:36   kurs masaz tajski

to szkola kosmetyczna i tylko w warszawie. Masazem zajmuja sie tylko od 2-3 lat. Nie spotkalem sie z zadna opinia o tej szkole.

Niemal kazda szkola ma bezplatne dla bezrobotnych, dadza ci spis wszystkich szkol w urzedzie. Wybierz najblizej miejsca zamieszkania, bo dostanie sie na drugi kraniec miasta (activ jest na ul miedzynarodowej, praga) moze byc godzinna wyprawa w kazda strone.
 
     
stokrotka

Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-06-28, 17:35   

Witam,
mam pytanie czy ktoś może się wypowiedzieć o kursach masażu w : http://www.trigger.edu.pl/
Czy kursy są dobrze prowadzone i czy można z nich coś wynieść?
Jak oceniacie poziom?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-29, 06:11   kurs masaz tajski

pare tygodni temu mialem zamiar wstawic info z ich strony (bez podania nazwy szkoly), jak reklama moze byc mamiaca. Pozwole sobie teraz (pisownia oryginalna):

"Naszym założeniem jest zrobić z Ciebie DOSKONAŁEGO MASAŻYSTĘ w tydzień!
... zaświadczenia MEN III/I, dzięki którym otrzymujesz możliwość pracy ... na terenie całej Unii Europejskiej.
W CIĄGU TYGODNIA opanujesz praktyczne umiejętności, których inni uczą się latami.
DAJEMY TOBIE GWARANCJĘ, ŻE PO NASZYM KURSIE BĘDZIESZ ABSOLUTNIE BEZKONKURENCYJNYM MASAŻYSTĄ!!!
Jeśli nigdy nie miałeś styczności z masażem nauczymy Cię wszystkiego OD PODSTAW w tak przystępny i praktyczny sposób, abyś mógł prowadzić swój gabinet OD RAZU po ukończeniu naszego kursu.
Z nami wyprzedzisz konkurencję łącząc nowoczesne techniki manualne z tradycyjną sztuką masażu. Pracuj metodami, których inni nie potrafią - PACJENCI CIĘ POKOCHAJĄ, KONKURENCJA ZNIENAWIDZI!
nasze kursy znane są w całym kraju z krótkiego czasu trwania.
PAKIET TRIGGER 2 - DOBIJ KONKURENCJĘ Absolutnie bezkonkurencyjny zestaw kursów masażu, który uczyni Cię MASAŻYSTĄ DOSKONAŁYM. ... Jesteś najlepszą masażystką w swojej okolicy? Ofert SPA bledną przy Twojej? DOBIJ KONKURENCJĘ!!!"

jesli zapodalas tylko jedna nazwe szkoly i link, to pewnie juz wybralas (lub uprawiasz kryptoreklame), wiec juz czytalas reklame szkoly i cie przekonala. Zebralem powyzsze cytaty raczej dla innych, zeby pokazac, jak mozna byc goloslownym i agresywnym w reklamie.

Wydaje mi sie, ze krytycznie myslaca osoba potraktuje taka reklame jako antyreklame. Ale oczywiscie nie wszyscy mysla krytycznie i takie wlasnie osoby beda na tych kursach.

oczywiscie, jest wiele innych szkol, obiecujacych gruszki na wierzbie i nauke specjalistycznej techniki masazu w kilka godzin i kilkanascie certyfikatow z kilkudniowego pakietu kursow, ale trigger przeszedl wszystkie.

moja obserwacja jest subiektywna, choc spotkalem kilka osob po kursach triggera - byly generalnie zadowolone (swiadomie przeciez zdecydowaly sie na wybor), ale mieli niedosyt nauki. Zastanawia brak opinii o kursach, pisanych przez absolwentow i podpisanych nazwiskiem, a nie tylko imieniem i inicjalem.
  
 
     
k1fan 


Wiek: 103
Dołączył: 08 Cze 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-06-29, 17:14   

Cytat:
ps. Tak mnie ciekawi dlaczego nie ma technikum zaocznego (z powodu ilości godzin?), tylko na całym śląsku dzienne lub wieczorowe. Widziałam zaoczne ale był to właściwie kurs biomasażysty. Wie coś ktoś?
Cytat:
Dokładnie tak - ze względu na ilośc godzin. Po prostu ŻADEN zawód o charakterze medycznym nie jest prowadzony w trybie zaocznym.



Technika masazyste mozna zrobic wieczorowo w 2 lata, ale dziwne bo niedawno sprawdzalem i byl tez dostepny zaocznie, widocznie sie cos zmienilo.

Cytat:
Chyba wszytko ok taka sama szkoła jak inna medyczna. Może poszukaj absolwentów którzy ta szkole kończyli i popytaj albo zadzwoń osobiście do szkoły i wypytaj się wszystkiego.


Znalazlem kilka klas (na nk) z mojej przyszlej szkoly i napisalem do wiekszosci uczniow z kazdej klasy. Wiem juz wszystko i nie mam zadnych pytan, po rozmowie kwalifikacyjnej tylko do szkolki ;)


Osobiscie uwazam, ze szkoly zaoczne w wiekszosci wybieraja osoby, ktore ida po papier a pozniej 'jakos to bedzie'. Jesli ktos wybiera sie po wiedze a w przyszlosci chce pracowac w zawodzie i wykonywac swoja prace sumiennie decyduje sie na szkole dzienna, o ile ma taka mozliwosc.
 
     
stokrotka

Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 7
Wysłany: 2012-06-30, 19:32   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
pare tygodni temu mialem zamiar wstawic info z ich strony (bez podania nazwy szkoly), jak reklama moze byc mamiaca. Pozwole sobie teraz (pisownia oryginalna):

"Naszym założeniem jest zrobić z Ciebie DOSKONAŁEGO MASAŻYSTĘ w tydzień!
... zaświadczenia MEN III/I, dzięki którym otrzymujesz możliwość pracy ... na terenie całej Unii Europejskiej.
W CIĄGU TYGODNIA opanujesz praktyczne umiejętności, których inni uczą się latami.
DAJEMY TOBIE GWARANCJĘ, ŻE PO NASZYM KURSIE BĘDZIESZ ABSOLUTNIE BEZKONKURENCYJNYM MASAŻYSTĄ!!!
Jeśli nigdy nie miałeś styczności z masażem nauczymy Cię wszystkiego OD PODSTAW w tak przystępny i praktyczny sposób, abyś mógł prowadzić swój gabinet OD RAZU po ukończeniu naszego kursu.
Z nami wyprzedzisz konkurencję łącząc nowoczesne techniki manualne z tradycyjną sztuką masażu. Pracuj metodami, których inni nie potrafią - PACJENCI CIĘ POKOCHAJĄ, KONKURENCJA ZNIENAWIDZI!
nasze kursy znane są w całym kraju z krótkiego czasu trwania.
PAKIET TRIGGER 2 - DOBIJ KONKURENCJĘ Absolutnie bezkonkurencyjny zestaw kursów masażu, który uczyni Cię MASAŻYSTĄ DOSKONAŁYM. ... Jesteś najlepszą masażystką w swojej okolicy? Ofert SPA bledną przy Twojej? DOBIJ KONKURENCJĘ!!!"

jesli zapodalas tylko jedna nazwe szkoly i link, to pewnie juz wybralas (lub uprawiasz kryptoreklame), wiec juz czytalas reklame szkoly i cie przekonala. Zebralem powyzsze cytaty raczej dla innych, zeby pokazac, jak mozna byc goloslownym i agresywnym w reklamie.

Wydaje mi sie, ze krytycznie myslaca osoba potraktuje taka reklame jako antyreklame. Ale oczywiscie nie wszyscy mysla krytycznie i takie wlasnie osoby beda na tych kursach.

oczywiscie, jest wiele innych szkol, obiecujacych gruszki na wierzbie i nauke specjalistycznej techniki masazu w kilka godzin i kilkanascie certyfikatow z kilkudniowego pakietu kursow, ale trigger przeszedl wszystkie.

moja obserwacja jest subiektywna, choc spotkalem kilka osob po kursach triggera - byly generalnie zadowolone (swiadomie przeciez zdecydowaly sie na wybor), ale mieli niedosyt nauki. Zastanawia brak opinii o kursach, pisanych przez absolwentow i podpisanych nazwiskiem, a nie tylko imieniem i inicjalem.




Nie stosuję żadnej reklamy tej szkoły.. Chciałam uzyskać opinie na temat kursów jakie oferują. Skoro znasz osoby, które je ukończyły to chciałabym poznać ich opinię.

Oferują ciekawą i tanią ofertę kursów.... Znamy przecież szkoły masażu, które w systemie zaocznym w 2 lata oferują tytuł technika...porównując z szkołami dziennymi jest to duża różnica, a nie brakuje osób które korzystają z ich oferty.

Ja nie chcę uzyskiwać tytułu technika.. tylko poznać inne rodzaje masaży. W ofercie innych szkół, również w jeden dzień mają nauczyć jednego rodzaju masażu, po wysokich cenach ( nie zawsze wiążących się z poziomem).
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-30, 23:27   Re: kurs masaz tajski

stokrotka napisał/a:
Oferują ciekawą i tanią ofertę kursów.... Znamy przecież szkoły masażu, które w systemie zaocznym w 2 lata oferują tytuł technika...porównując z szkołami dziennymi jest to duża różnica, a nie brakuje osób które korzystają z ich oferty.

Ja nie chcę uzyskiwać tytułu technika.. tylko poznać inne rodzaje masaży. W ofercie innych szkół, również w jeden dzień mają nauczyć jednego rodzaju masażu, po wysokich cenach ( nie zawsze wiążących się z poziomem).

jesli chodzi o cene, to w tygodniowym pakiecie (12 technik masazu, wlacza masaz klasyczny do poziomu terapeutycznego), to wychodzi 471zl/dzien. Dla ciebie to jest tanio i pewnie mi nie uwierzysz, ze sa kursy, gdzie wychodzi okolo 250zl/dzien, czyli mniej wiecej polowe tego, co w trigerze. Nie trzeba tych kursow brac w pakiecie, mozna przyjsc tylko na wybrane i sa prowadzone od rana do nocy, raczej niz tradycyjne 8-10h lekcyjnych dziennie.

brak opinii podpisanych nazwiskiem kursanta moze swiadczyc, ze poziom nie koniecznie ich zadowalal, a dostepne opinie sa zlapane z sufitu. Jak pisalem, osoby mi znane mialy niedosyt nauki, bo wychodzi polowe dnia na kazdy z masazy (niektore z nich wymagaja dziasiatki/setki godzin).

rozumie, ze nie chcesz technika i ze chcesz jak naszybciej skolekcjonowac liczne certyfikaty, jednak takie podejscie ociera sie o lekkomyslnosc.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB