Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt
Autor Wiadomość
ashley 


Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 56
Wysłany: 2009-09-07, 18:01   

orientuje się ktoś jak wypadł egzamin w pomorskim :?:
 
     
Linki sponsorowane
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-09-07, 21:20   

W Gdańsku na Hallera ponoć 100%!!, W niepublicznym Novum zdało 5 na 12
 
     
ashley 


Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 56
Wysłany: 2009-09-08, 21:11   

np, Wejherowo, Gdynia ,Sztum....... jak tam z frekwencją
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-09-08, 21:59   

proponuję zalożyć nowy temat. czyli podobieństwa i różnice, czyli co i jak jest interpretowane wg Zborowskiego,Magiery, Prochowicza,Kasolika i innych mądrych pozostawiajac w domysle pytanie, czy uczen kończący dwuletnie studium pomimo przeładowanego programu ma znać je wszystkie....? Jeśli taki temat miałby wzięcie to go przestawię ja lub Administator... jako nowy temat albo jako temtat do argumentacji w sporach z twórcami egzaminu w formie praktycznej. bo jak tak dalej pójdzzie to masażyści nigdy nie osiagną sredniej krakowej w statystykach zdawalności tych egzaminow, chyba ze... patrz powyżej. kto i gdzei zdał egzamin, a reszta zrezygnuje z nauczania i uczenia sie na masażystę :)
  
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-12, 17:19   masaz tajski

[quote="***Ewa***"]proponuję zalożyć nowy temat. czyli podobieństwa i różnice, czyli co i jak jest interpretowane wg Zborowskiego,Magiery, Prochowicza,Kasolika i innych mądrych pozostawiajac w domysle pytanie, czy uczen kończący dwuletnie studium pomimo przeładowanego programu ma znać je wszystkie....? Jeśli taki temat miałby wzięcie to go przestawię ja[/quote]
zaloz nowy temat, zobaczymy jak sie rozwinie dyskusja
 
     
megusia 

Wiek: 37
Dołączyła: 30 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Tomaszów Lub.
Wysłany: 2010-05-01, 21:24   

Czesc. pisalam egz. zawodowy w tamtym roku i nieudoło mi sie zdac projektu zabraklo kilka punktow :( (( czyzmienilo sie cos do tej pory z tym projektem bo niemialam czasu wejsc na frum i popytac wczesniej, prosiłabym o jakis projekt na e-maila mam swoje ale stare che ogolnie porownac z kims kto zdal jednostka moze byc jaka kolwiek:-)) poprawiam w tym roku i chce tym razem wypasc tych kilka punktow lepiej.pozdrawiam czekam na odpowiedz
 
 
     
dragonbm 

Wiek: 34
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-06-19, 11:42   

jeśli ktoś chce moge dać Klucz do egz. praktycznego jaki obowiązywał w 2009r. Moja dziewczyna miała 71/100 punktów, nie zdała, pojechała do OKE dostała swój egzamin i poprosiła o klucz , mogła tylko go spisać!
jak cos to pisać :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-06-19, 19:08   

dragonbm napisał/a:
jeśli ktoś chce moge dać Klucz do egz. praktycznego jaki obowiązywał w 2009r. Moja dziewczyna miała 71/100 punktów, nie zdała, pojechała do OKE dostała swój egzamin i poprosiła o klucz , mogła tylko go spisać!
jak cos to pisać :)

Podeślij na e-maila forum@e-masaz.pl umieścimy go tutaj.
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-06-20, 17:33   

Tak :) Klucz mógłby wiele rozjaśnić, choć podejrzewam, że nie dowiemy się z niego niczego nowego. Wszystko niby jest na stronie centralnej komisji edukacyjnej :/
 
 
     
dragonbm 

Wiek: 34
Dołączył: 19 Cze 2010
Posty: 8
Wysłany: 2010-06-20, 18:06   

wysłałem, klucz i tak sie zmienia co roku. ale jest punkt po punkcie za co i ile punktów było. kiedys szukałem klucza ale nie znalazłem, bycmoze jest ale tak chciałem chociaz pomoc :D
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-06-20, 18:25   

dragonbm napisał/a:
wysłałem, klucz i tak sie zmienia co roku. ale jest punkt po punkcie za co i ile punktów było. kiedys szukałem klucza ale nie znalazłem, bycmoze jest ale tak chciałem chociaz pomoc :D

Dzięki.

Egazminy zawodowe technik masażysta

Projekt klucz 2009
 
     
rahim
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-27, 14:07   projet i test 2010 czerwiec

czy mam ktos projekt z masazu limfatycznego i test 2010 odp.
prosze o link
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-12-27, 17:28   Re: projet i test 2010 czerwiec

rahim napisał/a:
czy mam ktos projekt z masazu limfatycznego i test 2010 odp.
prosze o link

Ja również po proszę umieszczę na serwerze.
 
     
Asiulkaa91

Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-03-12, 20:50   Egzamin praktyczny - czerwiec 2011 !

Witam was bardzo serdecznie , mam prosbe a dokladniej chodzi o mi o TECHNIK MASAŻYSTA - CZERWIEC 2011
Zadanie nr 1 (egzamin zawodowy) ma ktos z was moze opracowany ten projekt ? dla siebie badz robiony na zajeciach praktycznych lub teorii masazu ? była bym bardzo wdzieczna jesli ktos zechcial by z was wyslac mi ten projekt z gotowym opracowaniem :)
pozdraiwam

[ Dodano: 2012-03-12, 20:50 ]
Witam was bardzo serdecznie , mam prosbe a dokladniej chodzi o mi o TECHNIK MASAŻYSTA - CZERWIEC 2011
Zadanie nr 1 (egzamin zawodowy) ma ktos z was moze opracowany ten projekt ? dla siebie badz robiony na zajeciach praktycznych lub teorii masazu ? była bym bardzo wdzieczna jesli ktos zechcial by z was wyslac mi ten projekt z gotowym opracowaniem :)
pozdrawiam

askaa91@interia.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB