Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jesteś tu nowy? Przywitaj się !
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-05-01, 22:24   

Witek napisał/a:
Dziękuję Massagewarsaw za odpowiedź odnośnie wieku.
Co do drugiej kwestii, czy zdecydować się na 5 miesieczny kurs, czy walczyć o technika masażystę ? Pewnie wybrałbym to drugie, ale w Szczecinie jest tylko system dzienny.
Pozdrawiam,
Witek

Poszukaj w szkołach prywatnych czy nie ma systemu zaocznego technika. Szkoły ala cosinus żak itp.
 
     
Linki sponsorowane
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2010-05-01, 22:51   

Zobacz tu: http://www.eck.com.pl/szkola/1.xhtml
 
     
Witek 

Wiek: 51
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2010-05-02, 20:39   

Dziękuję za podpowiedzi, we wtorek przystępuję do akcji poszukiwawczej, 2 letnie studium to jednak coś innego niż 5 miesieczny kurs.
Pozdrawiam
 
     
Nuriel

Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-05-05, 14:19   

Witam wszystkich forumowiczów ;)

Zajrzałem na forum gdyż szukam wszelkich informacji na temat masażu, łącznie z tymi, co trzeba zrobić, aby zostać masażystą (tak 'papierkowo' jak i zawodowo).

Wysiłkiem fizycznym, regeneracją, rehabilitacją a także ciałem i biomechaniką człowieka interesuję się już od jakiegoś czasu i bardzo podoba mi się wizja zawodu masażysty, który można by łączyć np. z zawodem instruktora na siłowni. Mam 21 lat, więc jeszcze trochę czasu przede mną, zastanawiam się tylko jak najlepiej się zakręcić jeśli nie uczęszczam do żadnej szkoły związanej z tematyką masażu ;)

Pozdrawiam, Nuriel
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-05-05, 14:26   kurs masaz tajski

najszersze perspektywy i szanse daje ci technik, jesli nie dzienne, to wieczorowe
 
     
pawels89

Dołączył: 06 Maj 2010
Posty: 6
Wysłany: 2010-05-06, 14:05   

Witam :)
Zalogowałem się na tym forum ponieważ poszukuje odpowiedzi na kilka pytań ;) Prawdopodobnie z czasem będzie ich więcej ;)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-05-06, 16:35   

pawels89 napisał/a:
Witam :)
Zalogowałem się na tym forum ponieważ poszukuje odpowiedzi na kilka pytań ;) Prawdopodobnie z czasem będzie ich więcej ;)

Witamy ;)
 
     
ewa_k29 


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Lut 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-05-08, 08:47   Witam

Witam Wszystkich
Masaż to moje nowe hobby :) Niestety nie robię masaży leczniczych ponieważ nie jestem rehabilitantem I tą pracę pozostawiam tylko zawodowcom, ale robię masaże relaksacyjne i antycellulitowe
Swoją działalnośc rozpoczelam w kwietniu WIEC działam dopiero miesiąc Nie mam dużej oferty ale jak ktoś chce to może poczyta www.minispa.olkusz.pl Niestety zdjecia jeszcze nie są moje ale mam nadzieje ze w przszlości wrzucę na stronke moje z gabineciku :)

P/S Mam nadzieje ze moge liczyc na wasza pomoc !!!! Bo niestety jeszcze jestem zielona :) Pozdrawiam Ewa
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-05-08, 15:35   

Witamy na forum ;)

ps. Fajna stronka.
 
     
Lychas666 

Dołączyła: 08 Maj 2010
Posty: 2
Skąd: Nysa
Wysłany: 2010-05-08, 17:09   

:smile:
Dzien dobry Wszystkim
Od dluzszego czasu czytam i obserwuje. Niestety mialam ostatnio przerwe, i musialam sie na nowo zarejestrowac. Ale raczej czytam. Jest tutaj tak wiele informacji i dyskusji, ze czuje sie w pelni doinformowana i rozwiane sa moje watpliwosci :)
Nadal bede raczek czytac. Zbyt male doswiadczenie, bo masowanie raczej dla pielegnacji i relaksu przez ostatnie 5 lat, nie pozwala mi sie czuc mocna w dyskusji.
W moim gabinecie zajmuje sie przewaznie specjalistyczna pielegnacja stop.
Masaz relaksacyjny jest dodatkiem. W pazdzierniku uczylam sie masazu ayurvedyjskiego goracymi kamieniami polszlachetnymi. Mam jeszcze ogromna chrapke na szkole refleksoterapii we Wroclawiu. Juz mam namiary itd.
Stopy moich klientek i klientow beda wtedy w 100% dopieszczone :lol:
Popieram akcje zwiazane z rejestracja masazystow z odpowiednim wyksztaceniem kierunkowym i zakaz wykonywania osobom bez takiego wyksztalcenia.

Pozdrawiam serdecznie !
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-05-08, 20:14   

Fajnie ze dołączyłaś do nas. Witamy na forum ;)
 
     
damian333 

Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań
  Wysłany: 2010-05-13, 18:45   

hej wszytkim jestem tu nowy:)

[ Dodano: 2010-05-13, 18:52 ]
cześć wszystkim jestem tu nowy i od razu mam duuzo pytan tylko nie wiem gdzie je kierowac to pisze tutaj ogolnie:jestem na studiach na fizjoterapii oraz po kursie masazu odchudzajacego na reszte narazie nie mam pieniedzy
jakie kursy warto robic?i czy na masazu oprocz tego ze pomaga sie ludziom czy da sie zarobic?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-05-13, 20:04   kurs masaz tajski

czesc, zdaje sie, juz juz w ubieglym roku pisales - wtedy bylo o stolach, wiec widac, ze juz masujesz.

najpierwszy powinien klasyczny, moze na uczelni robia go bez anatomii i fizjologii, ktore masz juz przerobione. Sa tez otwarte bezplatne projekty unijne (do tej pory spotkalem egzotyczne w lodzkim i mazowieckim).

oczywiscie, ze po klasycznym mozesz dorobic do studiow, zdobywac zdolnosci manualne, a przy okazji praktykowac elementy technik fizjo ze szkoly. Powoli tez wyrabiasz sobie marke i baze klientow na przyszlosc.

przenies dyskusje na podforum kursy.
 
     
damian333 

Dołączył: 03 Gru 2009
Posty: 13
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-05-14, 18:39   

aha dziekuje bardzo za informacje bylem w tamtym roku ale juz sporo czzasu minelo od ostatnich odwiedzin przenosze sie na podforum:)
 
     
Scaliano.com.pl

Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-05-24, 21:45   

Witam wszystkich na forum. Jako ze jestem początkującym użytkownikiem, prosze o cierpliwość oraz wyrozumiałość.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB