Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Plastry, taśmy. Kinesiotaping
Autor Wiadomość
corratec25 

Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-02-05, 20:30   Plastry , kinesio taping

Też słyszałem opinie na temat wielu plastrów ale te co mają na www.weron.eu są najlepsze. Próbowałem sam na stronie, dodatkowo wytłumaczyli mi jak zrobić podstawową aplikację na ( jak przyczepić ). Nie odklejają się pod prysznicem.

Polecam Wam , są naprawde dobre . Tu jest link do ich sklepu http://www.weron.eu/categ...g-i-akcesoria-3

cena jakoś też nie powala i jest ok.

Pamiętajcie że oni są długo na rynku i są sprawdzeniu

pozdrawiam
 
     
Linki sponsorowane
forever 

Wiek: 36
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 113
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-03-05, 14:22   

Witam, nie orientuje się ktoś czy w okolicach Katowic nie będą w najbliższym czasie organizowane kursy kinesiotapingu ??
 
 
     
Rehab_Pomorze 

Wiek: 40
Dołączyła: 05 Mar 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-03-05, 10:50   

Witam,

Od czterech lat zajmuję się rehabilitacją.
Najczęstszymi dolegliwościami podlegającymi rehabilitacji, są obrzęki następujące po rekonstrukcjach układu kostnego.

Na zastosowanie taśm kinesio zdecydowałam się trzy lata temu.
Nie byłam pewna ich działania, więc wzięłam kilka rolek "na spróbowanie".
Okazało się, iż profesjonalne taśmy kinesio są bardzo pomocne w tematyce rehabilitacji, ponieważ podwyższają poziom krążenia w miejscu oklejenia, co wspomaga regenerację zniszczonej tkanki.
Dodatkowo, znacznie zmniejszają bóle co jest najważniejsze dla pacjenta, ponieważ ułatwia to poruszanie obolałą kończyną
(oczywistym jest, iż bez ruchu nie możliwa jest poprawna rehabilitacja).

Osobiście polecam taśmy kinesio, wszystkim osobom które są "nawiedzane" przez częste nerwobóle, bóle mięśni, stawów,
rwy kulszowe czy nawet rozstępy (głównie pociążowe), bądź inne, podobne dolegliwości.

Kilka słów o kleju: klej stosowany przy profesjonalnych taśmach kinesio MUSI być hipoalergiczny.
Więc nie ma mowy o żadnych reakcjach alergicznych na taśmy.
Taśmy może naklejać każdy laik, który wcześniej poczyta co nieco na temat anatomii. Każdy mięsień układa się na swój, własny sposób. Dlatego przed naklejeniem byle jak, warto zaznajomić się z tym tematem.

Osobiście polecam taśmy marki "KINEZIO®". Po dłuższym studiowaniu tego tematu, jestem w stanie polecić zaledwie klika marek. Większość taśm na naszym rynku, to tylko chińskie podróbki. Dlatego też zdarzają się alergie na klej, dodatkowe obrzęki bądź inne problemy związane ze stosowaniem tanich podróbek, bądź nawet niewłaściwym sotosowaniem profesjonalnych taśm.

Taśmy powinno naklejać się delikatnie, na oczyszczonej wcześniej skórze. Wiele osób nakleja je napięte, co jest największym błędem. Taśma nie może napinać skóry w jej neutralnym położeniu...

Podsumowując: Taśmy stosuje się w przeróżnych dolegliwościach, od minimalnych obrzęków, stłuczeń, bolów mięśni czy nawet rozstępów. Przed naklejeniem, należy zapoznać się z położeniem mięśnia, tak aby kawałek taśmy ciągnął się na całą długość, rozkładając się na wszystkich zakończeniach mięśnia (przykładem może być mięsień dwugłowia, który rozkłada się na dwie części uda). Powinno się stosować JEDYNIE PROFESJONALNE TAŚMY. Jak wcześniej wspomniałam, polecam niemiecką markę "KINEZIO®", stosujemy je od prawie dwóch lat, i nie zdarzyły się jeszcze żadne problemy! taśmy tej marki zawierają hipoalergiczny klej, oraz wykonane są z bardzo dobrej jakości bawełny.
Wielu sprzedawców oferuje taśmy bez opakowania, które zabezpiecza taśmy przed zwyczajnym kurzem. Jest to niedopuszczalne, gdyż z tego powodu pojawiają się na skórze reakcje niepożądane!

Pozdrawiam
Anna - Rehabilitacja Pomorze
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB