Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masaż jako element terapii antystresowej
Autor Wiadomość
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-05, 22:05   Masaż jako element terapii antystresowej

Witam. Mam do napisania prace licencjacka o tytule:
"Masaż jako element terapii antystresowej i kształtowania zdrowego stylu życia"

Pytanko i prośba do forumowiczów.. Jak macie jakieś ciekawe materiały na w.w temat to proszę o zasygnalizowanie mi tego. Trzeba coś napisać a im różniejsze informacje tym lepiej:)
 
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-01-06, 17:28   

Jeśli ci się przyda to mam gdzieś jakąś prace na temat stresu może ci się przyda ?
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-01-06, 22:02   

Pewnie ze sie przyda!!
Jak masz do przeslij mi na maila
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-01-07, 18:00   

Truskawa napisał/a:
Pewnie ze sie przyda!!
Jak masz do przeslij mi na maila

Proszę o e-maila na PW ;)
 
     
Bodyworker 

Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 214
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-01-12, 22:35   

Może rozpocznij poszukiwania od lektury " Integracyjny Masaż Bodywork - masaż w odnowie biologicznej i psychosomatycznej" podręcznik wpisany przez MEN do spisu lektur dodatkowych w medycznych szkołach masażu

Powodzenia, ciekawy temat pracy.

pozdrawiam Piotr
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-05, 21:26   

Odświeżam:)

Poproszę Was o pomoc ponieważ dalej borykam się z pracą licencjacką..
Robię projekt( znaczy się już go zrobiłem) ale pozostał problem jego odpowiedniego opisania...
Z promotorem jakoś ciężko idzie bo nie do końca dochodzi do mnie o co jemu chodzi więc piszę tutaj.
Potrzebuję informacje jak napisać taki projekt.. Jak mają wyglądać działy i co w tych działach ma się dokładnie znajdować( wiem że ma być adresat projektu, cel projektu, program, szczegółowy program itd. ale nie wiem co dokładnie ma w nich być dokładnie zawarte..)
Sprawa jest gardłowa bo jak zwykle obudziłem się zdecydowanie za późno ale nie myślałem że będzie z tym taki problem..

pozdrawiam
 
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-12-14, 07:31   

Znacie może jakieś pozycje książkowe mówiące o tematyce stresu ale w pedagogicznym podejściu??
 
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 20:20   

No w końcu się udało:) 4 z obrony 5 z egzaminu i 4+ze średnich z ocen:) Ciężko było ale się udało:D
 
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 21:27   

Teraz żeby nie zakładać kolejnego wątku zapytam się tutaj..
Powiedzcie mi co waszym zdanie byłoby odpowiedniejsze w mojej obecnej sytuacji..
Siłą rozpędu robić będę magistra na szkole pedagogicznej. Ale to nie to co bym chciał robić. Zrobiłem policealną szkołę masażu 2-letnią i teraz mam dylemat..
Słyszy się pogłoski o zaostrzeniu zasad świadczenia usług z zakresu masażu co dodatkowo mnie stresuje.. Czy w moim wypadku lepiej iść jeszcze na dwa lata technikum masażu aby mieć w końcu tytuł technika czy iść na licencjat od początku ale na fizjoterapię ale na wydziale pedagogiki.. Na uniwersytet medyczny w łodzi jestem za cienki poza tym nie dałbym rady zrobić matury z fizyki:)
Co byście mogli mi doradzić??
 
 
     
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2010-01-19, 22:44   

Na pewno odradzam fizjoterapię na uczelni pedagogicznej!! Jeśli chodzi o zaostrzenie wymogów co do masażystów - wiadomo, technik. I radzę go zrobić wieczorowo, jeśli masaż dla ciebie to jest "to". Z fizjoterapii powoli nawet licencjaty na AWF zaczynaja się coraz mniej liczyć... Przyszłość, niestety, należy do uczelni medycznych.
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-19, 23:33   

dino ty w przepisach jesteś biegły, jakimi papierami muszą się legitymować aby być wiarygodnym Ze mają technika w szkole?? Powiedzcie mi czy ta szkoła może na poważnie mnie nauczyć na technika?? Wiem ja ją sprawdzę dowiem się ale pytam się teraz ludzi z forum:
http://www.policealna2.ed...rona=tmasazysta tok nauczania i
http://www.policealna2.ed...ona=ptmasazysta plan nauczania
Jest to medyczne studium ale z wielu źródeł wiem że dobre i liczące się. Jednak po moich doświadczeniach ze szkołami chcę się jeszcze popytać..:)

Miłej nocki życzę.

pozdrawiam:)
 
 
     
Rysniety 

Wiek: 39
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 33
Skąd: Wieruszów, Wrocław
Wysłany: 2010-01-20, 12:31   

Witam, kończyłem technika w tamtym roku i przedmioty na pewno na 100% te same, jeśli chodzi o liczbę godzin, to wszystkich nie pamiętam, ale większość się pokrywa.
Pozdrawiam
 
 
     
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2010-01-20, 18:05   

Szkoła na bardzo porządnym poziomie, stara i sprawdzona
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-01-20, 20:46   

dzięki za info. Z wypowiedzi wynika że jest szansa na to abym tym razem nie dał się nabrać na obiecanki że będzie technik a później kupa...
 
 
     
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2010-01-20, 20:59   

Na pewno nie, tyle że nie wiem czy mają inny tryb poza dziennym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB