Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka masażu troską o swoje zdrowie i szczeście
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 09:34   Nauka masażu troską o swoje zdrowie i szczeście

http://www.lansik.pl/1671...-kurs-masazu/2/

Honey Britney Spears zakończyła już swoją trasę koncertową i ma teraz znacznie więcej czasu dla siebie. Artystka postanowiła rozwijać swoje zainteresowania i zaczęła uczyć się technik masażu oraz relaksacji.

Britney podobno chodzi na profesjonalny kurs oraz uczy się zielarstwa i innych metod naturalnych, które pomagają zwalczać stres i napięcie.

Britney ma nowe hobby - masaż i wszystko inne, co pozwala się odprężyć. Ona zawsze interesowała się ziołami i medycyną naturalną, jednak nigdy nie zajęła się tym na poważnie, aż do teraz. Britney chodzi na profesjonalne zajęcia, w domu dużo czyta na ten temat i ćwiczy masaż. To naprawdę ją wciągnęło - donosi znajomy Spears.

Moje życie powróciło na właściwe tory. Jestem teraz szczęśliwsza i bardziej pozytywnie nastawiona do świata. Uczę się relaksować i staram się nie wywierać na sobie presji. Doszłam do wniosku, że muszę zacząć sama troszczyć się o siebie, bo nikt za mnie tego nie zrobi - powiedziała artystka kilka miesięcy temu.
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-01-16, 17:04   

Ciekawe po co jej kurs sama siebie będzie masować? hm.. Może lepiej niech się wybierze na masaż do specjalisty. A może chce otworzyć własny salony Britney Spears Massage.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 17:10   kurs masaz tajski

pozyteczne hobby, tylko pochwalic, wielu artystow wiedzie prozne zycie, wielu uzaleznia sie od narkotykow, alkoholu i umiera przedwczesnie, jak jakson - "Moje życie powróciło na właściwe tory. Jestem teraz szczęśliwsza i bardziej pozytywnie nastawiona do świata. Uczę się relaksować i staram się nie wywierać na sobie presji. Doszłam do wniosku, że muszę zacząć sama troszczyć się o siebie, bo nikt za mnie tego nie zrobi"
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-01-16, 17:17   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
Jestem teraz szczęśliwsza i bardziej pozytywnie nastawiona do świata. Uczę się relaksować i staram się nie wywierać na sobie presji. Doszłam do wniosku, że muszę zacząć sama troszczyć się o siebie, bo nikt za mnie tego nie zrobi"

Ten cytat jak najbardziej podzielam jak i również zielarstwo, lecz moim zdaniem masaż niech zostawi dla fachowców a ona niech się zajmie spiewaniem.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-01-16, 17:41   kurs masaz tajski

masaz jej pomaga w kontroli stresu i w samorozwoju - nikomu nie szkodzi, a moze pomoc, na ile bedzie mogla.

jej kariera piosenkarki skonczy sie predzej czy pozniej (dla wielu artystow predzej, niz pozniej), a po niej masazystka/zielarka moze byc do konca zycia (wcale nie potrzeba do masazu krzepy, jesli sie zna techniki).

mi osobiscie nauka masazu wiele dala, rowniez poprawilo sie moje zdrowie (np moje cialo, a szczegolnie rece, sa bardzo cieple - wczesniej cierpialem z zimna, zima czerwone i sine dlonie i zamrozone stopy etc) - efekt setek godzin bycia masowanym przez kolegow na kursach i wymiana zabiegow z nimi.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-01-16, 19:04   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
masaz jej pomaga w kontroli stresu i w samorozwoju - nikomu nie szkodzi, a moze pomoc, na ile bedzie mogla.

No niech jej będzie.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-03-23, 23:01   kurs masaz tajski

podstaw masazu ucza eksperymentalnie w szkolach na swiecie, nawet w podstawowych - z dobrym skutkiem, wyrabia np cechy altruistyczne, poczucie odpowiedzialnosci, empatie, chec niesienia pomocy.

po takich programach dzieci uzywaly tych technik w samomasazu, na boisku.

tak samo, jak powszechnie jest wykladana pierwsza pomoc, powinien byc uczony rowniez masaz.

swego czasu w kaliforni dr upledger uczyl dzieci ze szkol podstawowych terapii czaszkowo-krzyzowej, nawet pare godzin nauki wystarczy, zeby pomoc potrzebujacemu, np zmeczonej mamie. Specjalnie opracowal program, ktory moga przyswoic rowniez dzieci.

takie zajecia zaszczepiaja nawyk dbania o zdrowie swoje i innych.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB