Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jesteś tu nowy? Przywitaj się !
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-29, 14:01   masaz tajski

calkiem sluszny wybor
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-09-29, 16:13   

Dandys napisał/a:
Witam serdecznie!! Mam na imie Dawid,a masażem zajmuje sie od roku. Jak ja to mówie coś mi odbiło na "starość" i stwierdziłem ze chce cos robić dla ludzi, zmienic zupełnie profesje i tak padło na masaz:)

Szukajta a znajdzieta :D

Witamy na forum :D
 
     
Grzes
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 07:43   

Witam wszystkich nazywam się Grzegorz mam 23l od 4 miesięcy posiadam zawód "Biomasażysty" po rocznej szkole we Wrocławiu. Obecnie szukam pracy jako masażysta, pozdrawiam.....
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-10-01, 08:27   

Grzes napisał/a:
Witam wszystkich nazywam się Grzegorz mam 23l od 4 miesięcy posiadam zawód "Biomasażysty" po rocznej szkole we Wrocławiu. Obecnie szukam pracy jako masażysta, pozdrawiam.....

Witamy na forum Grześ ;)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-01, 09:09   masaz tajski

zapisz sie do obserwcji watku "praca oferowana" http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=5155
 
     
Avanty 

Wiek: 97
Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: internet
Wysłany: 2009-10-04, 20:50   

Cześć jestem Tomek. jestem studentem fizjoterapii AWF 2 roku, w te wakacje zrobiłem kurs i dopiero zaczynam swoją przygodę z masażem :)
Pozdrawiam wszystkich :)
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-05, 15:42   

Witamy i pozdrawiamy:) Mamy nadzieję że ten serwis wspomoże twoją walkę w tej dziedzinie
 
 
     
Dorian
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-05, 20:56   

Witam wszystkich. Studiowałem 2 lata fizjoterapie i przerwałem i teraz niewiem co począć. Zastanawiam się nad masażem ale czy w wieku 22 lat warto brać sie za 2 letnią i szkołe i nie mieć pewności co do pracy w zawodzie. Sam niewiem. Może mi ktoś doradzi? Pozdrawiam
 
     
theblood 

Wiek: 34
Dołączył: 05 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Lomza
Wysłany: 2009-10-05, 21:10   

Witam serdecznie. Jestem Konrad i... nie zajmuje się masażami, ale jednocześnie lubię czasem poczytać wypowiedzi osób zajmujących się tym tudzież artykuły o masażach (a moja matczyna jeszcze bardziej :P ), dlatego też oto jestem ;)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-05, 21:20   masaz tajski

zarobki masazystow/fizjo sa bradzo niskie, jedne z najnizszych ze wszystkich zawodow, ale zatrudnienie to zdobycie zdolnosci praktycznych i przy okazji prywatnych pacjentow/klientow w miejscu pracy, a nastepnie otwarcie wlasnego gabinetu.

jesli czujesz, ze to jest twoja przyszlosc, to idz w tym kierunku przez licencjat fizjo, technika masazyste czy przez jakis dobry kurs klasycznego - szczegolnie, jesli mozesz uczyc sie bezplatnie czy z niewielkim czesnym.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-10-06, 14:50   

Dorian napisał/a:
Witam wszystkich. Studiowałem 2 lata fizjoterapie i przerwałem i teraz niewiem co począć. Zastanawiam się nad masażem ale czy w wieku 22 lat warto brać sie za 2 letnią i szkołe i nie mieć pewności co do pracy w zawodzie. Sam niewiem. Może mi ktoś doradzi? Pozdrawiam

Witamy na Forum.

Jak pisał massage warto spróbować to tylko 2 lata lub jakiś kurs.

Pozdrawiam

theblood napisał/a:
Witam serdecznie. Jestem Konrad i... nie zajmuje się masażami, ale jednocześnie lubię czasem poczytać wypowiedzi osób zajmujących się tym tudzież artykuły o masażach (a moja matczyna jeszcze bardziej :P ), dlatego też oto jestem ;)


Witamy i życzymy miłego czytania artykułów.
 
     
Alf_Q
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-07, 14:44   Nowy :)

Witam wszystkich!
Jestem tu nowy, więc przywitać się wypada.
Niestety z powodu braku czasu masażem nie zajmowałem się bardzo dawno, aczkolwiek nie jest mi on całkiem obcy.
Ostatnio niestety zmuszony zostałem do korzystania z uroków technologii, stąd moja znajomość tego tematu.
Oczywiście przyjemniej by było naturalnie i wogóle, ale cóż kiedy czasu niestarcza.
Pozdrawiam:
WS
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-10-07, 15:29   Re: Nowy :)

Alf_Q napisał/a:
Witam wszystkich!
Jestem tu nowy, więc przywitać się wypada.
Niestety z powodu braku czasu masażem nie zajmowałem się bardzo dawno, aczkolwiek nie jest mi on całkiem obcy.
Ostatnio niestety zmuszony zostałem do korzystania z uroków technologii, stąd moja znajomość tego tematu.
Oczywiście przyjemniej by było naturalnie i wogóle, ale cóż kiedy czasu niestarcza.
Pozdrawiam:
WS

Witamy na forum ;)
 
     
tarasow 

Dołączył: 15 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Zewsząd
Wysłany: 2009-10-15, 10:36   

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :-)

Do usłyszenia/przeczytania, Jakub.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-10-15, 16:50   

tarasow napisał/a:
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :-)

Do usłyszenia/przeczytania, Jakub.

Witamy ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB