Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie zabiegi w salonie kosmetycznym
Autor Wiadomość
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-10, 10:39   Jakie zabiegi w salonie kosmetycznym

Witajcie,
Otwieram swój własny salon i mam pytanie, w jakie zabiegi polecacie pójść? Co się fajnie sprzedaje, ale też zabiegi są efektowne? Pracowałam wcześniej dużo na Creme Bar, Mesoboost, Intraceuticals. Interesują mnie zabiegi na twarz i ciało. W jakie maszyny warto zainwestować?
Z góry dziękuję za podpowiedzi
 
     
Linki sponsorowane
Annie 

Dołączyła: 14 Kwi 2019
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2022-01-10, 12:47   

Źle zaczynasz. Masz jakas baze klientek i to je zapytaj: czy jak kupir sprzet x, i beda zabiegi za x zł, trzeba ich zrobic np. 10 i robi sie je tak i tak to czy w ciagu pol roku kupilaby Pani pakiet? A w ciagu miesiaca? Po co masz pchac sie w zbedny sprzęt i szukac do niego klientek jak mozesz zapytac sie swoich pan czego oczekuja (twarz czy cialo), ile zaplaca, w jakiej cenie ma to konkurencja (na grupon jest depilacja laserowa za 40 zl CALE NOGI wiec u cienie za np. 200 zl nie pojdzie ) faktyczne koszty sprzetu i te dodatkowe, date waznosci po otwarciu kosmetykow jak musisz cos dokupic. I czy tobie to sie oplaci.
Ja jak wprowadzalam nowy zabieg to od razu przed szkoleniem mialam 10 pan zapisane, w 2 tyg odrobilam szkolenie i koszt sprzętu a po efektach panie wracaly z koleżankami:)

Z takich niezabiegowych rzeczy, polecam [wynajem mat wejściowych w firmie Stapol. WIele osób nie pamięta o tym na początku, a jednak taka mata znacznie ogranicza ilosć zanieczyszczeń które wnosi się do salonu.
 
     
melska 

Dołączyła: 12 Maj 2019
Posty: 31
Skąd: Płock
Wysłany: 2023-01-30, 18:23   

Wiesz dobrze jeśli kosmetolog oceni Twoje potrzeby. Mówię o prawdziwych kosmetologach, ludzi z wykształceniem, którzy znają się na rzeczy. Teraz niestety jest dużo osób, które trudnią się w kosmetyce po jednym czy dwóch szkoleniach. Kuszą niskimi cenami, ale efekty nie zawsze są pozytywny. Moja koleżanka tak się właśnie zdecydowała na dość ryzykowny zabieg u jednej pani i dzisiaj szuka pomocy, aby naprawić to, co zostało na jej skórze ;/ Ja dlatego udałam się do Kosmedica. Znalazłam ofertę na https://kosmedica.pl/, ale wcześniej słyszałam o tej klinice od koleżanki. Jestem zadowolona, ponieważ moja skóra wygląda znacznie lepiej, a ja czuję się bardziej zadbana.
 
     
mpire24

Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 39
Wysłany: 2023-08-19, 15:36   

My na pewno będziemy wprowadzać zabiegi odmładzające - wypełnianie zmarszczek, poprawianie konturu ust, itp. Zamierzamy do tego używać wypełniaczy Volomis, które są wykonane z pomocą nowoczesnej technologii, a więc zachwycają trwałością, efektami. Plus za bezpieczeństwo, które wynika z 4-krotnego poddania kwasu hialuronowego oczyszczaniu.
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2023-11-08, 13:10   

Sama w domu robie
Mezoterapia mikroiglowa
Kawitacja
A tak to chodze na saune parową
Podczas seansu uzywam oleju z migdalow z dodatkiem olejkow eterycznych .
Skóra MAGICZNA
Ale także Najważniejsze jest to aby jeść zdrowo i żadnych fast foodów i tym podobne przez około 2 miesiące przed ślubem ponieważ może ci się ciało zacząć oczyszczać i wyrzucać jakieś syfy na twarzy

Biore też pod uwagę zapisanie sie na makijaż permanentny brwi perfecteyes.eu/makijaze-permanentne/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB