Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Richevon pod oczy
Autor Wiadomość
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-06-01, 06:39   Richevon pod oczy

Dziewczyny jakich kremow uzywacie do pielegnacji okolic oczu,jakich powinno sie uzywac po 30 roku zycia,aby zapobiec zmarszczkom,i dobrze nawilzyc te okolice... Zastanawiałam się nad kremem pod oczy Richevon.

No i ile nakładacie takiego kremu pod oczy? Do tej pory miałam kilka takich kremów i zastanawiam sie czy problem nie był w tym, ze nakładałam na te okolicę zbyt małe ilości.
https://www.epiotrkow.pl/...kladnikow,38521
  
 
     
Linki sponsorowane
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-06-01, 08:18   

Nakładając więcej kosmetyku możesz zatkac sobie pory itp. ale raczej musiał by to być jakiś i tak kiepski kosmetyk. Raczej zmarnujesz kosmetyk niż Ci lepiej zadziała jak go dasz więcej. Możliwe też że kosmetyk który się nie wchłonął spłynie do oka i zacznie Cię szczypać.
Mi richevon pomogł, widac efekty już po kilku uzyciach więc jest dobry, a moim głównym problemem są pierwsze zmarszczki.
Sprawdził się lepiej niż krem payot sensitive pod oczy. Mimo znacznej różnicy w cenie. Szczególnie, ze jak dobrze poszukasz to natrafisz w sieci na dobre promocje jak tutaj https://richevoneye.pl/sklep/ .
  
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2020-06-01, 10:40   

Richevon to faktycznie bardzo dobry krem pod oczy, byłam zadowolona, natychmiast napinał skórę i przepięknie pachniał.
Podobał mi się też krem z Vichy, taki z drobnymi opiłkami, pięknie rozświetlał skórę wokół oczu i intensywnie ją nawilżał. Prawda jest taka, że nie ma jednej odpowiedzi na to jaki krem będzie dla Ciebie najlepszy. Dobrze jakbyś przetestowala sobie kilka kosmetyków oraz samodzielnie wypracowała sobie zdanie na temat tego, który daje Ci najlepsze efekty. Polecam tylko wczytywanie się w składy. Dobrze jeśli mają w sobie aktywne składniki.
 
     
chrupcia 

Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 50
Wysłany: 2020-06-26, 16:55   

pod oczy przeciwzmarszczkowy to tylko bielenda seria red ginseng.. one sa genialne a w polaczeniu z serum naprawczym czy silnie odbudowujaca ampulka dzialaja cuda
 
     
Annie 

Dołączyła: 14 Kwi 2019
Posty: 172
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-11-20, 14:18   

Skóra pod oczami jest dośc specyficzna. Bardzo delikatna tak wiec powinno się o nią specjalnie dbac. Polecam:
używanie delikatnych kosmetyków z naturalnych składników ( dobre firmy to Sylveco, Vianek)
przy nakładaniu kremu staraj się nie naciągać skóry pod oczasmi. Nie wcierać, ale wklepywać ponieważ sama możesz doprowadzić do zwiększenia ilości zmarszczek

Ewentualnie można zastąpić krem olejem kokosowym.

U mnie rowniez bardzo pomógł botoks. Mam mocną mimikę tak wiec na zmarszczki mimiczne nie ma zmiłuj - trzeba wybrać się na zabieg.
https://slowage.pl/oferta/medycyna-estetyczna/botox-na-zmarszczki
 
     
chrupcia 

Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 50
Wysłany: 2021-04-15, 21:01   

kolezanka polecila mi kiedys Natura Siberica to jest taki krem z kawiorem, ujedrniajacy wlasnie pod oczy... i powiem wam ze REWELACJA ! Nie jest drogi chociaz z dostepnoscia troche problemów ale jest boski i wart kazdego grosza :D
 
     
wiosnazielona 

Dołączyła: 17 Kwi 2021
Posty: 37
Skąd: Krakow
Wysłany: 2021-04-21, 11:52   

chrupcia napisał/a:
kolezanka polecila mi kiedys Natura Siberica to jest taki krem z kawiorem, ujedrniajacy wlasnie pod oczy... i powiem wam ze REWELACJA ! Nie jest drogi chociaz z dostepnoscia troche problemów ale jest boski i wart kazdego grosza :D


a kawior to nie jest tylko do jedzenia? :D sory ze pytam ale nie znam sie. Gdzie kupie taki krem? W auchan bedzie?
 
     
chrupcia 

Dołączyła: 19 Sie 2017
Posty: 50
Wysłany: 2021-04-23, 11:10   

wiosnazielona napisał/a:
chrupcia napisał/a:
kolezanka polecila mi kiedys Natura Siberica to jest taki krem z kawiorem, ujedrniajacy wlasnie pod oczy... i powiem wam ze REWELACJA ! Nie jest drogi chociaz z dostepnoscia troche problemów ale jest boski i wart kazdego grosza :D


a kawior to nie jest tylko do jedzenia? :D sory ze pytam ale nie znam sie. Gdzie kupie taki krem? W auchan bedzie?


oj w sklepie to ci nie powiem bo nie wiem, ja zamawiam na notino https://www.notino.pl/nat...czy-z-kawiorem/
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2024-01-09, 11:19   

Dziewczyny, jak dbacie o skórę wokół oczu? Co kupię krem/żel/płatki pod oczy/inne cuda, to wychodzi mi podrażnienie/reakcja alergiczna. Może macie do polecenia coś o w miarę naturalnym składzie?
Najbardziej zależy mi na właściwościach nawilżających i uldze przy porannych obrzękach.

https://www.bezdroza.com....legnowac-skore/

Szukam sposobu na odpowiednią pielęgnację skóry wokół oczu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB