Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie macie hobby
Autor Wiadomość
Kristy 

Dołączyła: 16 Gru 2015
Posty: 29
Wysłany: 2019-04-28, 14:37   

Ja bardzo lubię robić zakupy, to jest coś co zawsze mnie relaksuje. Ze swojej strony mogę wam polecić stronę czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kalosze-damskie-105.html , buty ładne, praktyczne i zawsze z dostawą na czas. Warto czasami odkrywać takiego typu strony z sklepami internetowymi :)
 
     
Linki sponsorowane
Zośkaka 

Dołączyła: 17 Maj 2019
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2019-05-26, 16:40   

Ja uwielbiam podróżować. Jak tylko mam wolne to jedziemy gdzieś z mężem na wycieczkę :)
 
     
elzbieta435

Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 11
Wysłany: 2019-10-21, 20:29   

Ja interesuję się numizmatyką
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2020-01-14, 14:13   

Chodzenie z wykrywaczem metali - nie mam jeszcze swojego wykrywacza ale znam osobę, która chodzi i znalazła do tej pory wiele pamiątek. Zastanawiałam się nad kupieniem sobie takiego wykrywacza, jedyne co mnie odstrasza tutaj to cena bo urządzenie tanie nie jest. https://ostry-sklep.pl/wykrywacz-teknetics-eurotek-pro-11-dd-oslona-sluchawki-31617

Drugie moje hobby to sport. W pracy pracuję w pozycji siedzącej i jak wychodzę do domu to po prostu aż rozpiera mnie energia. W lecie najczęściej uprawiam sporty typowo wytrzymałóściowe takie jak bieganie czy rower.

Zimą natomiast lubię ćwiczyć w domu :)
 
     
dorotasja 

Wiek: 69
Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 2020-02-23, 13:37   

Od jakiegoś czasu joga. Mega polecam.
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-08-11, 11:53   

Mój relaks idealny wieczorem jest wtedy kiedy jestem sama w domu, mogę wziąć długi prysznic i dokładnie się umyć, wypeelingować bez dobijania się innych do łazienki xD Przy okazji nałożyć zioła na włosy i zająć się pielęgnacją twarzy a po wszystkim położyć się z książką i herbatą miętową a po czytaniu, oczywiście w wywietrzonym pokoju, pouczyć się jeszcze przed snem innego języka, alfabetu albo właściwości ziół.
W ostatnim czasie lubię sobie równiez nałozyc balsam na skórę:
https://parenting.pl/krem-na-cellulit-sinial

Pod wpływem kremu Sinial widzę zmniejszenie cellulitu
 
     
Marta524 

Dołączyła: 28 Lut 2017
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-10-14, 09:15   

Moje hobby to zwierzaki :) a konkretnie moje psiaki, lubie spacerowac z nimi godzinami.
Ostatio zajełam sie tez czystko hobbystycznie tworzeniem własnych posłań do spania, oczywiscie dla psów ;) mozecie je zobaczy i ocenic tutaj pooli.pl/ :)
 
     
melska 

Dołączyła: 12 Maj 2019
Posty: 31
Skąd: Płock
Wysłany: 2020-12-31, 15:10   

Moje hobby to głównie zakupy i słuchanie muzyki. Zakupy robię przez internet, zamawiam kosmetyki i testuję. Muzyki słucham praktycznie cały czas. Ostatnio nawaliły mi słuchawki i kupiłam nowe w sklepie https://bangolufsen.pl/. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, a słuchając jej w tych słuchawkach czuję się jak w niebie.
 
     
dorotasja 

Wiek: 69
Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-06-26, 16:22   

Od kilku miesięcy moim hobby stały się zakupy internetowe. Głównie z powodu częstszych rabatów jest to dla mnie korzystniejsza opcja. Ostatnio nawet jedzenie zaczęłam zamawiać przez internet. Prowadzę zdrowy tryb życia i jogurt, sery i jaja zamawiam w sklepie https://zakupyw24h.pl/113-nabial-i-jaja w bardzo dobrej cenie. Cieszę się, że tanio płacę za swoje główne produkty w diecie i na dodatek zostają mi dostarczone. Kupując stacjonarnie niekiedy zdarzało się, że jakiegoś artykułu nie było w sklepie, a teraz nie mam tego problemu.
 
     
kia 

Dołączyła: 09 Maj 2017
Posty: 14
Wysłany: 2024-03-20, 11:50   

Moją pasją jest pisanie - pracuję jako copywriter, prowadzę social media. Uwielbiam gry logiczne, puzzle, wykreślanki, czytanie książek. Na większość z nich nie mam czasu przy 4 małych dzieci, ale uwielbiam też śpiewać, mam konto na ising, rozwijam biznesowe konta na IG i Tik Toku, szkolę się z Canvy, Publishera, poszukuję też kursów związanych z SM, dołączyłam też dziś do tygodniowego maratonu GOIT, przygotowuję się również do rozpoczęcia pisania na wattpadzie i w miarę możliwości, wzięcia się za pisanie dwóch moich książek, na które mam pomysły już od dawna
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB