Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Masażery stóp
Autor Wiadomość
marek2486

Dołączył: 27 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: bk
Wysłany: 2008-11-27, 19:16   Masażery stóp

Witam wszystkich. Mam pytanie jaki sprzęt wybrać do masażu stóp?? Chcę pobudzić wszystkie receptory stopy. Nie orientuję się w temacie, a rynek oferuje wiele przyrządów tego typu. Wobec tego proszę o pomoc.
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-11-27, 20:57   

Wypadałoby się przywitać ze wszystkimi ;) http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=2774#2774

Co do masażerów było już coś na forum o tym opcja szukaj. W google.pl znalazłem coś takiego: http://www.hoopla.pl/Higi...y-stop,sub.html moze sie przyda. Tak czy siak nigdy masażer nie zastąpi ręki masażysty.
 
     
Qi 
Qi

Wiek: 39
Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 54
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-11-28, 17:03   

Zgadzam się z e-masaz.pl. Masażer nie jest dopasować swojej "usługi" do Twoich potrzeb. Polecam udanie się do specjalisty w tej dziedzinie. Pozdrawiam
 
 
     
nataszka03 

Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-12-15, 10:54   Re: Masażery stóp

Ja kupiłam ostatnio masażer z firmy bodyhelp, rewelka. Podczas samego masażu ma się uczucie mrowienia (ale to jest normalne), ale później nóżki są takie odprężone. Gorąco polecam. Możesz go zamówić przez Internet, ja kupiłam przez świstaka.pl
 
     
Fiona

Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-12-16, 08:08   

Ja tez sie zastanawiam na kupnem masazera, ponoc to swietna sprawa. Ogladalam stronke tej firmy, ktora Nataszka03 podalas. To chyba jakas nowa firma? Mozesz powiedziec czy masazer sie sprawdza?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-12-16, 09:06   http://massagethai.info kurs masaz tajski warszawa kursy

kolejna osoba zarejestruje sie jutro, po marku, nataszy i fionie, i bedzie reklamowac tutaj swoj typ masazera do sprzedazy na swiateczny prezent.

jakos nie przekonuje mnie, ze zwykly internauta wchodzi na forum dla masazystow pytac o popularne urzadzenia do masazu
  
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-12-16, 13:12   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
kolejna osoba zarejestruje sie jutro, po marku, nataszy i fionie, i bedzie reklamowac tutaj swoj typ masazera do sprzedazy na swiateczny prezent.

jakos nie przekonuje mnie, ze zwykly internauta wchodzi na forum dla masazystow pytac o popularne urzadzenia do masazu

Nie popadaj w paranoje :D Zobaczymy czy odpisze coś :D
Nie robię już ot! Jeśli masażery są dobre to jak najbardziej polacamy. ;)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-12-16, 13:26   masaz warszawa

znowu odesle do konkurencyjnego forum masazystow, gdzie dyskusja o masazerach toczyla sie tam wlasnie przed kilkoma dniami jak flaki z olejem, na sile. Nie jest to reklama wprost, ale ja wole jedna reklame wprost, niz namolne pytania co kupic, a dlaczego, a jak itd
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-12-16, 23:22   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
znowu odesle do konkurencyjnego forum masazystow, gdzie dyskusja o masazerach toczyla sie tam wlasnie przed kilkoma dniami jak flaki z olejem, na sile. Nie jest to reklama wprost, ale ja wole jedna reklame wprost, niz namolne pytania co kupic, a dlaczego, a jak itd

Tez prawda są odpowiednie działy od tego. Może po prostu inni tak lubią ;)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-12-18, 01:26   masaz warszawa

masazer stop zabil 3 osoby - z nudow (i glupoty) uzyli masazera na szyi i barkach

http://www.crunchgear.com...s-three-people/
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-12-18, 11:24   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
masazer stop zabil 3 osoby - z nudow (i glupoty) uzyli masazera na szyi i barkach

http://www.crunchgear.com...s-three-people/

Widzę że wszytko jest możliwe.
 
     
Fiona

Dołączył: 16 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-12-19, 13:08   

Zamiast krytkowac mogles polecic jakas firme z masazerami, ktora wg Ciebie jest godna polecenia. Bo przeciez skoro chce kupic masazer, to samo przez sie zrozumiale, ze nie mam czasu na chodzenie do masazysty...
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-12-19, 14:07   masaz warszawa

nie krytykuje, nie polecam bo nie znam (w ostatnim poscie ostrzegam przed masazerami stop jako smiertelnymi zabawkami - zreszta spytaj pierwszego lepszego fizjo, ilu rannych przychodzi do niego po uzyciu masazera na szyi), nie namawiam na zabiegi masazu - po prostu nie lubie zawoalowanej reklamy
 
     
nataszka03 

Dołączyła: 15 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 2008-12-22, 08:47   Re: masaz warszawa

massagewarsaw napisał/a:
nie krytykuje, nie polecam bo nie znam (w ostatnim poscie ostrzegam przed masazerami stop jako smiertelnymi zabawkami - zreszta spytaj pierwszego lepszego fizjo, ilu rannych przychodzi do niego po uzyciu masazera na szyi), nie namawiam na zabiegi masazu - po prostu nie lubie zawoalowanej reklamy



Gdybym chciała reklamować produkt to po prostu podałabym stronke. Jestem bardzo zadowolona z tego masażera i dlatego napisałam, że to też dobre rozwiązanie dla osoby która nie ma czasu na masażytę. Zresztą do masażysty to wolałabym iść na masaż pleców, a nie stóp. A jeżeli ludzie używają masażera stóp do masażu szyi to już nie wina samego urzadzenia, tylko braku wyobraźni. To tyle na ten temat. Pozdrawiam.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-12-22, 17:31   

w reklamie zawoalowanej wlasnie chodzi o to, by nie podawac pelnej informacji, ale zeby wzbudzic zainteresowanie i zeby czytelnik sam wyszukal sobie strone w 2 sekundy, albo nastepnego zarejestruje sie kolejny uzytkownik foum, ktory "zupelnie przez przypadek" znajdzie to forum i wstawi swojego linka.

jak mowilem - zanosi sie na niekonczace flaki z olejem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB