Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Lekarz na NFZ czy prywatnie?
Autor Wiadomość
mosma

Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 12
Wysłany: 2016-01-10, 12:07   Lekarz na NFZ czy prywatnie?

Zwykle wybieram swoja rejonową przychodnię na NFZ, ale odkąd stomatolog w przychodni naraziła mnie na problemy korzystam tylko z prywatnego gabinetu stomatologicznego gdzie lekarz bierze odpowiedzialność za to co robi. Teraz stomatolodzy to także promowana branża w Narodowej Loterii Paragonowej Ministerstwa Finansów, co z pewnością wykorzystam przy kolejnej wizycie i zamiast wyrzucać paragon jednak go zarejestruję. mediweb.pl/prywatna-praktyka-lekarska-pomysl-wart-rozwazenia
Z jakiej opieki lekarskiej zwykle korzystacie?
 
     
Linki sponsorowane
Evac 

Wiek: 37
Dołączył: 01 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2016-02-01, 13:02   

To zależy ile mam czasu. :) Dentysta przeważnie na fundusz, bo nie są jakieś duże terminy. :) Ale bywa i tak czasem, że jak boli no to szybko prywatnie.
 
     
piter87
[Usunięty]

Wysłany: 2016-10-21, 10:31   

wszystko zależy od specjalisty...do lekarza rodzinnego chodzę na NFZ, ale już laryngolog, okulista czy endokrynolog to niestety prywatnie.
 
     
rejectus

Dołączył: 22 Paź 2016
Posty: 12
Wysłany: 2016-12-11, 15:51   

ja z prywatnej, bo zazwyczaj mam jakąś pilną sprawę i jakbym miała czekać pół roku to wcześniej bym umarła z bólu niestety :p
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-06-16, 12:19   

Od jakiegoś czasu lecze się głównie prywatnie. Mieszkam w Warszawie a tutaj są niesamowicie długie kolejki do lekarzy specjalistów oraz na badania. Nie jest również tak łatwo dostać skierowanie na badania ponieważ lekarze zbytnio się do tego nie kwapią....

Ostatnio robiłam kilka badań usg i wybrałam się własnie prywatnie.
http://rad.med.pl/portfolio/usg-brzucha/
 
     
Bridget

Dołączył: 15 Wrz 2017
Posty: 1
Wysłany: 2017-09-15, 11:02   

No ja też nie dziwię się, że poszłaś prywatnie. Z publicznymi placówkami mam same niedobre doświadczenia, tylko ja akurat wybrałam się na badanie USG jamy brzusznej do innej kliniki.
 
     
luxye

Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 14
Wysłany: 2017-11-07, 13:59   

Zależy jaki. Okulista - NFZ, kardiolog - NFZ ale już dentysta prywatnie
 
     
dorota1

Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 11
Wysłany: 2017-11-24, 16:34   

teraz wiele prywatnych gabinetów i przychodni ma podpisane umowy z NFZ i z większości ich usług można korzystać w ramach funduszu
 
     
danny1206

Dołączył: 14 Gru 2016
Posty: 22
Wysłany: 2018-03-08, 10:38   

Jeśli chodzi o lekarzy to na pewno zawsze wybieram się do dentysty prywatnie. W gabinecie Kołodziejczykowie http://www.kolodziejczyko...gia-zachowawcza w każdym przypadku pomogli mi skutecznie i przede wszystkim szybko.
  
 
     
masazkregow 

Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 20
Wysłany: 2018-04-11, 16:30   

Chyba nie ma reguły. Dobrzy specjaliści leczą również na NFZ tak samo jak krzywdę może nam zrobić lekarz za wizytę u którego wcześniej zapłaciliśmy. Teraz istnieją strony na, której swoimi opiniami dzielą się pacjenci i myślę, że to jest bardzo miarodajne. Poza tym warto też pytać znajomych o radę w znalezieniu odpowiedniego specjalisty.
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-06-12, 10:50   

Nie ma reguły. Lekarze pracujący na narodowy fundusz zdrowia równiez mogą byc super i mogą cechować się dużym powołaniem. Jednak problem może być z zapisem. Aktualnie praktycznie do kazdego specjalisty trzeba mieć skierowanie na wizytę i czesto bardzo długo się na tę wizytę czeka.

Sama chodzę prywatnie do specjalistów.Ale do lekarza rodzinnego na nfz. Znalazłam dobrą przychodnię, w której nie trzeba czekać na wizytę i można dostać się praktycznie od reki :) Chodzę tutaj w Krakowie: https://prima-med.info/
  
 
     
Maurin 

Dołączył: 25 Sty 2017
Posty: 14
Wysłany: 2018-07-03, 18:25   

Są sytuacje, że wolę pójść prywatnie, ale z reguły chodzę do lekarzy na NFZ.
 
     
koperewa86

Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 12
Wysłany: 2018-10-03, 10:37   

prywatnie.
 
     
Avenda 

Dołączyła: 20 Wrz 2018
Posty: 6
Skąd: z księżyca
Wysłany: 2018-10-08, 16:34   

Ja zawsze wybieram stomatologa prywatnie, mam do niego większe zaufanie jak i do tego jakich używa materiałów.
 
     
betsa 

Dołączyła: 08 Maj 2019
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-10-23, 09:35   

Ja chodzę prywatnie, bo kolejki nie są takie długie. Praktycznie wizyta z dnia na dzień, albo z tygodnia na tydzień - wszystko zależy od tego, jaki specjalista. Jak jesteście ze śląska, albo okolic to sprawdźcie sobie centrum medyczne holsamed.pl Oferują opiekę medyczną na najwyższym poziomie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB