Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Sposoby na szybkie i zdrowe odchudzanie
Autor Wiadomość
Swan 


Dołączyła: 09 Sie 2017
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-13, 07:27   

Dieta i aktywność ruchowa
 
     
Linki sponsorowane
masazkregow 

Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 20
Wysłany: 2017-09-20, 19:09   

Reguła jest taka: albo szybko, albo zdrowo :D
Jeśli szybko, to w uszczerbkiem na zdrowiu i krótkotrwałymi efektami. Jeśli zdrowo, to pewnie chwilę to zajmie, ale warto uzbroić się w cierpliwość, zachować zdrowie i cieszyć efektami długo. Nie odkryję nic nowego: aktywność fizyczna i odpowiednie odżywianie to jedyna droga do sukcesu.
 
     
dorota1

Dołączył: 23 Wrz 2017
Posty: 11
Wysłany: 2017-09-23, 19:58   

nie ma czegoś takiego jak szybkie zrzucenie zbędnych kilogramów. Trzeba na stałe zmienić nawyki żywieniowe żeby nie dopadł nas efekt jo-jo
 
     
paszka 

Dołączyła: 04 Lut 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-02-04, 17:48   

No niestety albo zdrowo albo szybko.. Jesli przegniesz i schudniesz za szybko to bedzie efekt jojo a potem płacz i lament... Są dwie wazne rzeczy przy odchudzaniu. Odpowiednie żywienie i ćwiczenia. Ja bardzo zadowolona jestem z posiłków z Macro Bios Baru bo maja posilki smaczne ekologiczne tanie i pelnowartosciowe. Często je zamawiam gdy nie mam czasu gotowac. Do tego cwicze co drugi dzien cardio i fitness i dwa razy w tygodniu basen. Staram sie byc systematyczna i odpowiednio zmotywowana. Efekty już mam super a gdzie tam do wakacji :D
 
     
annesa901 

Dołączyła: 07 Lut 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-02-07, 19:28   

Więcej ruchu i zdecydowanie zdrowsza dieta :) )
 
     
michalka

Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-02-21, 15:21   

Zdecydowanie zmiana trybu życia- dieta i sport - niekoniecznie od raz jakiś wyczynowy, ale stopniowo zwiększana dawka ruchu może być tylko korzystna dla naszego organizmu :) ) Nie jest to może sposób na ekstremalne odchudzanie, ale takie nie może być zdrowe, a znów zdrowe nie zawsze może być ekspresowe.
 
     
masazkregow 

Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 20
Wysłany: 2018-04-11, 16:28   

Myślę, że najważniejsza przy odchudzaniu jest regularność posiłków. Trzeba jeść częściej i mniej, 5 posiłków to taka zalecana ilość. No i oczywiście nie można zapomnieć o tym jak ważne jest śniadanie. Bo skąd mamy brać siły na rozpoczęcie dnia? Tutaj podrzucam parę pomysłów na zdrowe śniadanie:http://www.kobiety.pl/zdrowie/sniadanie-najwazniejszy-posilek-dnia Myślę, że po takim posiłku motywacja do działania będzie większa.
 
     
MartynaW 

Dołączyła: 12 Kwi 2018
Posty: 5
Wysłany: 2018-04-12, 14:35   

tylko ujemny bilans kaloryczny. Jeśli ktoś myśli inaczej to jest w błędzie :) Żadne cuda na kiju nie pomogą.
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2018-04-26, 10:06   

Zdrowe odchudzanie nigdy nie bedzie szybkie. Czytałam ostatnio,ze nie powinno się odchudzać więcej niż 1 kg tygodniowo ponieważ można potem wpaść w efekt jojo. Zobaczcie na to co wystapiło u Dominiki Gwit. Szybko się odchudziła ale potem i tak powróciła do starej wagi.

Drugi ważny element odchudzania to ćwiczenia. I to nie tylko w czasie odchudzania sie. Warto jest je włączyć do naszego rytmu dnia.

Jesli zastanawiacie się nad suplementem to polecam nic innego jak błonnik. https://www.tanie-leczenie.pl/blonnik.html
 
     
mirek7 

Wiek: 36
Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 10
Wysłany: 2018-05-23, 09:21   

masazkregow napisał/a:
Reguła jest taka: albo szybko, albo zdrowo :D
Jeśli szybko, to w uszczerbkiem na zdrowiu i krótkotrwałymi efektami. Jeśli zdrowo, to pewnie chwilę to zajmie, ale warto uzbroić się w cierpliwość, zachować zdrowie i cieszyć efektami długo. Nie odkryję nic nowego: aktywność fizyczna i odpowiednie odżywianie to jedyna droga do sukcesu.


Dokładnie :)
 
     
no_name

Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 27
Wysłany: 2018-08-22, 11:47   

Zdrowe i stosunkowo szybkie odchudzanie zagwarantować może catering dietetyczny. Taka forma diety odpowiada coraz większej liczbie osób, szczególnie tym, które nie mają zbyt dużej ilości czasu na pilnowanie swojego dziennego planu żywienia. To bardzo wygodna dieta, bo wystarczy tylko wybrać konkretny plan żywieniowy i po prostu go zamówić. W wielu miastach można liczyć dodatkowo na darmową dostawę. ;)
 
     
mpire24

Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 39
Wysłany: 2018-12-30, 19:51   

Widzę, że większość z Was twierdzi podobnie jak ja, że najważniejszy jest ruch. Dodatkowo warto się wspomóc środkami przyśpieszającymi metabolizm jak np Pastillas Adelgazantes Dzięki nim szybciej osiagniemy swój cel w walce o idealną figurę
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-09-09, 11:52   

Dobre efekty odchudzania mozna liczyć na diecie bezglutenowej. Bardzo często utrata wagi w diecie bezglutenowej jest związana z ograniczeniem węglowodanów. Gluten pobudza apetyt oraz przy trawieniu wydziela związki, które pobudzają receptory w mózgu wywołujące euforię. Zjadamy więc pokarmy bogate w gluten w ilości większej , niż ich naprawdę potrzebujemy. Ograniczenie produktów bogatych w gluten albo ich całkowite wyeliminowanie sprawia, ze odchudzanie jest łatwiejsze i szybsze.

Poza tym wprowadzenie takiej diety wcale nie jest takie trudne.... W sieci jest bardzo wiele sklepów z produktami bezglutenowymi. Jak również wiele blogów, na ktorych mozna sprawdzić sobie przepisy. https://bezgluten.pl/sklep/119-desery-dodatki-do-pieczenia Polecam ten sklep
 
     
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-01-17, 08:06   

Aktualnie się odchudzam.
Musze sie pochwalic!!! Nie wytrzymalam i stanelam na wage po tygodniu i.... 62,3 kg !!!!! czyli minus dwa!
I wcale nie mi jest ciezko. Pomimo, ze rygorystycznie przestrzegam zalozen, nie tykam produktow zakazanych.... i nawet chleba wasa i ryzu.
Mam latwo - bo taka mamy pore roku. Mnostwo pysznych warzyw i owocow na wyciagniecie reki i dlatego nie jestem glodna - bo zielonym i surowym opycham sie do oporu.

Najwięcej w sumie daly mi ćwiczenia. Regularnie staram się wskakiwać na orbitrek ze Spokey
 
     
dorotasja 

Wiek: 69
Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 34
Skąd: Katowice
Wysłany: 2021-06-29, 17:09   

Zdecydowanie polecam ćwiczenia na siłowni, ale najważniejsza jest tutaj systematyczna i ciężka praca. Efekty szybko nie przyjdą - warto tutaj być cierpliwym i starać się ograniczyć niezdrową żywność i słodkie napoje. Do sprawdzania efektów mogę polecić fałdomierz ze strony https://muscleforge.pl/elektroniczny-faldomierz-kaliper-do-pomiaru-tluszczu, bo można dokładnie zbadać swoją tkankę tłuszczową i monitorować swoje rezultaty na bieżąco. Mnie to bardzo pomogło!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB